Jump to content

Xaon

Stały użytkownik
 • Posts

  1216
 • Joined

 • Last visited

About Xaon

 • Birthday 01/16/1990

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.grojkon.larpy.pl
 • GG
  6188160

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bielsko-Biała
 • Zainteresowania
  Gry gry gry i samochody, kompy i brzeszczoty, miecze włócznie oraz noże, a także wszystko co na nude pomoże :D

Xaon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Xaon

  E3 Expo - 2009

  Może mnie za to zjedziecie, ale im więcej oglądam i myślę o nowych kontrolerach, tym mniej mam przekonania do nich. Wii ssie precyzją. To jest stwierdzony fakt. Ale i tak jak się nie gra w przynajmniej 2 osoby, to rozgrywka jest nudna. Jedynie się sprawdza to na singlu, gdy trzeba 5 letniemu kuzynowi znaleźć zajęcie (strzelanki w Raiman Raving Rabits 2). Natal obawiam się, że będzie za trudny do zrozumienia (w użytkowaniu) dla 5 latka. A na pewno na początku, mimo że wydaje się być to sterowanie intuicyjne. Różdżki od Sony są trochę bardziej naturalne, pod tym względem, że się coś trzyma w ręce. Jak się coś lekkiego trzyma w dłoni, to się nią często macha nieco bardziej precyzyjnie, jak pustą. To są fajne bajery. Nawet bardzo fajne bajery. Ale nadal bajery. Ja zostaję przy padzie. EDIT -> tak czytając sam nie rozumie co napisałem xP . Chodzi mi m/w o to, że po doświadczeniach z Wii wiem, iż żaden fikuśny kotroler do wszystkiego nie zastąpi dedykowanej kierownicy, pistoletu, gitary czy innego dedykowanego kontrolera do gry.
 2. Nawet w 'podtytule' zmienili nazwę gatunku, więc zmiana w rozgrywce będzie. Ale nie sądzę, by był Raiden z exoszkieletem. jak już to w jakimś wypaśnym stroju (i bandaną szczęścia - czy jak się zwała :P ). Po prostu niespójność faktów ;) .
 3. Xaon

  Uncharted 2

  O ile zazwyczaj też uważam, że zwyczajnie psioczysz, to -zwłaszcza z ostatnim zdaniem- się zgadzam. Ale ciężko, by gra była symulatorem, zwłaszcza ta, była symulatorem ;) Miłe echo, grafika i przedstawienie akcji. Uncharted'y to takie PoP z czymś wyglądającym jak ostra broń palna.
 4. Tak. Ale w wersji rozszerzonej. MGS2 najpierw był wydany na PS2, później wersja rozszerzona na Xbox'a (gdzieś po drodze na PC'ta), a na koniec ponownie na PS2 - już jako wersja rozszerzona. Osobiście byłbym bardzo wdzięczy, jakby wydali grę na obu platformach.
 5. Xaon

  Metal Gear Solid 5

  Siusiumajtek? W berecie? Czaszka naberecie... Ale wiem jedno. Jeśli mam zagrać w grę, to wolę nie czytać takich zapowiedzi. Wszystkie zagadki i ich rozwiązania pojawią się na krążku ;) Niemniej ciekawe kim będzie główna postać. P.S. Kojima-sama nie może się uwolnić od serii?
 6. Xaon

  Heavy Rain

  Wywaliłem śmieci sprzed właściwego adresu. W ogóle miałeś niezłe śmieci w linku ;) Ale widzę, że post wyedytowany :razz: EOT.
 7. Może prościej: raiden znaczy piorun/błyskawica (z jap., wg słownika on-line ;) ). Może to jedno z ziaren, którym Kojima chce się jeszcze zaopiekować?
 8. Xaon

  Heavy Rain

  Poprawiłem link ;)
 9. Xaon

  Playstation 3

  Zawsze możesz spróbować masochistycznie sformatować dysk pod PS3 i dopiero wrzucić tam co Cię interesuje :P
 10. Xaon

  Killzone 2

  A dla mnie, to przyjemny bajer zobaczyć choćby na PSS szmacianą postać z innej gry. Jednym z problemów Killzone'a 2 jest Killzone 1. Ponadto przez brak udziwnień gra wydaje się tępa, a wielu graczy lubi poczuć się inteligentami. Kolejną sprawą jest to, że nie jest to gra aż tak wybitna, na pierwszy rzut oka niczym nie szokuje (aby nie napisać - niczym się nie wyróżnia). A ja i tak wiem, że warto w tej grze wyłączyć hud'a i celownik. Twórcy się postarali, by pod tym kątem przygotować grę i imo im się udało.
 11. W końcu gra, która grafiką trzyma klimat brudnych gier z czasów PSX'a. Mam nadzieję, że wypuszczą demo, przynajmniej puki musze kasę oszczędzać :P
 12. OT: Jedna koleżanka - szkoła języków obcych Empik (sorki za reklamę, ale nie dało się) Moja dziewczyna - nauka własna: google, japonka.pl, kantan-da i przede wszystkim anglojęzyczne materiały - to z neta, plus książka z gramatyki dla uczelni i inne. Poświęcając się i mając odpowiednie fundusze po roku można zdać pierwsze kyu (najwyższe) w ambasadzie (oczywiście płatne) i otrzymać certyfikat uznawany w większości krajach, potwierdzający znajomość japońskiego jak Japończyk... po podstawówce. Większość innych metod kończy się tym, że po 5 latach nie pamiętasz nawet całej hiragany i katakany, co stanowi jakieś 2% wymaganych znaczków (chyba nie muszę wspominać, że to jedne z najprostszych 2%). EOT. A wracając do gry, to orientuje się ktoś na bazie której serii będzie ta gra? Czy będzie może ona tworzyć kolejną alternatywną historię w uniwersum? Osobiście znam tylko Wing'a o trochę Seed Destiny i nawet znaczenia słowa 'gundam' są tam różne.
 13. Mechwarrior to to nie jest, ale i tak wygląda zachęcająco. Będzie to czysta naparzanka, czy samo sterowanie gundamem da nam już trochę przyjemności?
 14. Xaon

  Playstation 3

  Kwestia do dogadania się ;)
 15. Xaon

  Cryengine 3

  Mogliby podłubać nad dokładniejszymi cieniami. Tekstury też wołają o pomstę do nieba. Efekty świetlne też takie uproszczone. Poszukajcie zdjęć w pełnej rozdzielczości, tam widać wszelkie niedoróbki.
×
×
 • Create New...