Skocz do zawartości

Koyo

Użytkownik
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koyo

  1. podaj cenę na raf111@o2.pl
  2. i właśnie co jest lepsze: ATI Rage II+DVD 4MB PCI czy S3 ViRGE/DX/GX 2MB plus akcelerator VooDoo (1 lub 2). a może inna tania karta na PCI ?
  3. No, na zasadzie lepszy rydz niż nic. Młody jest, niech sobie np. rysuje. Jak połknie bakcyla to będzie chciał coś współczesnego. A co sądzisz o tej ATI Rage II? Mogę ją mieć za parę zł. A o voodoo kiedyś czytałem, że dla takiego procka to wszystko jedno czy voodoo czy voodoo2, i tak jej nie wykorzysta.
  4. Witam, Chciałbym oddać kuzynkowi mój stary Pentium 200 MHz (nie MMX), 64MB RAM. Karta graf S3 ViRGE/DX/GX 2MB PCI. Wymiana na MMX nie jest możliwa, płyta ma socket7 ale bez modułu VRM. Jedyne co mogę zrobić to wymiana grafiki. Czy sensowne będzie wstawienie np. ATI Rage II+DVD 4MB PCI? A może dodać akcelerator np. voodoo 4MB (voodoo2 12 MB, czy biedak P200 wyrobi się???) Pozdro, Koyo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...