Jump to content

Kaaban

Stały użytkownik
 • Posts

  3255
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kaaban

 1. Dlaczego? O Hitlerze i Stalinie też rozumiem zawsze mówisz w samych superlatywach? Jak napisał wyżej Sysak, forum nie jest od tego, żebyś słyszał własne, wygodne dla Ciebie zdanie, tylko do wymiany opiniami. Nie wyzywam go od najgorszych, nie osądzam, nie wyciągam brudów tylko piszę własne zdanie, nie widzę w tym nic dziwnego.
 2. Jak to po co, przecież jak się ma znajomości, to się lata na różne uroczystości "na lewo" na wycieczkę... I co, może jeszcze będziesz nam tu wmawiał, że ktoś się tym "motłochem" przejmuje? Panie, daj Pan spokój... poza tym samoloty były 2, mogli się wymieszać, mogli też jechać pociągiem, więc po prostu wygodnictwo wygrało. No "elita" to najlepsi ludzie w kraju, poza przywódcami i paroma osobami nie widzę tam żadnej elity, bo to, że ktoś piastuje wysokie stanowisko nie znaczy, że od razu jest elitą.
 3. No sorry, ale Oleksy lewak i PZPRowiec jest ostatnią osobą, która może takie morały prawić. 8 godzin i nie doczekałem się - ktoś mi powie, gdzie tam była ta rzekoma "elita polskiej polityki"? Poza tym przemyślałem to na chłodno i moje zdanie jest takie - to taka największa tragedia, gdzie indziej takiej nie było, ale dlaczego nie było? Bo gdzie indziej taka paka znanych osobistości nie władowałaby się do jednego samolotu! Więc nie było i podwalin do czegoś takiego. Nie chcę ich oceniać, ale wszędzie piszą, że była opcja z pociągiem, była opcja z drugim samolotem, z transportem drogowym - jak myślicie, czemu Ci ludzie polecieli z prezydentem tego samego dnia przed uroczystościami? Odpowiedź nasuwa się sama - z wygody (wyłączając oczywiście ludzi związanych z rodzinami bo oni mało do gadania mają). Przecież Jak było tych 7 najważniejszych dowódców, podkreślam, najważniejszych, to co, oni nie wiedzieli, że nie powinni razem wsiadać do samolotu? Wykazali się naprawdę skrają nieodpowiedzialnością i jest to fakt. Mogli pojechać pociągiem, mogli pojechać transportem drogowym - wybrali najwygodniejszą opcję, zabrać się tego samego dnia z prezydentem i jak najszybciej wrócić. I oni piastowali najwyższe stanowiska? :blink: I jeszcze te głupie tłumaczenia, że to najtrudniejsze lotnisko do lądowania - jakoś tyle lat inni na tym lądowali i było ok, bezsensu tłumaczenie.
 4. Komentarze typu "zginęła cała elita" to jest jakiś absurd pisany przez ludzi, którzy dają się manipulować mediom. Z dowódców sił: Gen. broni Bronisław Kwiatkowski (Dowódca Sił Operacyjnych) Gen. Andrzej Błasik (Dowódca Sił Powietrznych ) Gen. Tadeusz Buk (Dowódca Sił Lądowych) Gen. Wojciech Potasiński (Dowódca Sił Specjalnych) Wiceadmirał Andrzej Karweta (Dowódca Marynarki Wojennej) Gen. Kazimierz Gilarski (Dowódca Garnizonu Warszawa) szef sztabu generalnego WP gen. Franciszek Gągor Przecież to jest raptem 7 osób (!). Rozumiem, że najważniejszych, ale te osoby miały przecież zastępców, zastępców zastępców itp. Przecież nie byli jedynymi niezastąpionymi ludźmi. To nie te czasy, kiedy armia opierała się na paru osobach bez których wszystko się sypało. Reszta to (z całym szacunkiem) politycy od 7 boleści (poza kaczorowskim), jacyś dostojnicy kościelni, ludzie związani z ofiarami, plus obsługa samolotu i oczywiście zdrajca Narodu z małżonką. Może mi ktoś powiedzieć, gdzie jest ta "cała elita kraju" "najważniejsi ludzie w kraju" poza tymi wyżej wymienionymi? Prezesa NBP czy IPN nie uważam za żadną elitę. Kolejny, który pisze o zdrajcy narodu. Odpoczniesz przez 8h od forum. Rikki
 5. Najlepsze i tak są komentarze znawców typu "kto robi lotnisko w środku lasu" :mur:
 6. No a co, wolisz, żeby przypadkowa osoba przejęła Władzę? Wbrew pozorom wcale nie należy płakać, bo wybory muszą odbyć się za MAX 75 dni! Zobacz jak to jest mało, a pewnie nasze mądre społeczeństwo nie pójdzie do urn, bo ich prezydent umarł. Trzeba to ogarniać, może nie od dziś, ale od jutra i tyle.
 7. Napisał przecież prawdę, o co Ci chodzi? Prezydent zdradził Polskę podpisując traktat Lizboński i to jest fakt.
 8. Dlaczego nie używacie podkładek? Ja w domu nie miałem, po przeprowadzce postawiłem monitor na parapecie i jest znacznie, znacznie lepiej, idealnie, na poziomie oczu - nie muszę się ani schylać, ani patrzeć na górę - dla mnie świetne rozwiązanie, nie rozumiem hejtów :>
 9. xpektor wrzuć zdjęcie kraba :wink:
 10. Dobra, szkoda, że o 12 już nic nie było :(
 11. No jest obowiązkowa, ale jako "opcja", przecież można płacić normalnie :)
 12. Kaaban

  Soul / rap / r&b

  jak dla mnie płyta zawiodła i to mocno. 30 min mocno średniego rapu... najlepsza z całego projektu to jest okładka, o ironio <_< tutaj okładki jakby ktoś nie widział (płyta ma być w 3 wariantach)
 13. No tak, w ustawieniach ustawiasz co ile chcesz przypomnienie itd. Co za fatalna opcja, ja #$#%$^%^@!# Mam nadzieję, że doświadczeni użytkownicy nie będą dawali nabić się w butelkę i będą omijać szerokim łukiem ten "świetny" sposób <_<
 14. Co za bełkot, o czym ty w ogóle mówisz człowieku?
 15. Kaaban

  Soul / rap / r&b

  Sorry, ale ostry jest popularny , bo jest STRASZNYM populistą. A jego światopogląd dobrze ktoś kiedyś podsumował (nie pamiętam teraz kto), w każdym razie, że nawet jakby on sam został prezydentem, to by się hejtował w ramach populizmu. Albo akcje typu "nie kupuj mojej płyty, daj lepiej na dom dziecka" no litości :rolleyes: Nie rozumiem też, czemu bronisz jego powtarzania się - jak ktoś nie ma już nic ciekawego/nowego do powiedzenia, to po prostu niech zamilczy. W ten sposób można obronić wszystkie wtórne albumy raperów z jakimś tam stażem. 10 płyt o tym samym też nie jest raczej powodem do dumy.
 16. Kaaban

  Soul / rap / r&b

  co jest takiego fenomenalnego w CD1? Banalna historia? Jedyne co tam jest dobre (ale nie fenomenalne) to bity, a głos to w ogóle się nie nadaje. Zamiast CD2 mogli wsadzić OCB albo JTTS i byłoby to samo. majstersztyk bo zrobił to pierwszy? rozumiem, że płyty liroya, czy pierwsze WYP3 też były "majstersztykami" bo nikt tego wcześniej nie zrobił, więc "rozjebali maksymalnie"?
 17. Nie, nie szukamy problemów tam, gdzie ich nie ma, tylko mówimy nie narzucaniu z góry różnych ograniczeń...
 18. Właśnie postanowiłem to skonfigurować i :blink: Wypłaty są automatyczne tylko od 20zł, dla mnie jest to maksymalnie bezsensu, a allegro uderzyła już woda sodowa do głowy. I tak jest strasznie drogo, a oni jeszcze jakieś bzdurne przeszkody wprowadzają - gratulacje
 19. Dla mnie jest to zdecydowanie gorsze, tylko wydłuża czas dostania pieniędzy i nie ma żadnych podstaw żeby wprowadzać to bzdurne ograniczenie (bo ograniczeniem to jest). Poza tym jak ktoś płaci za przedmiot, to w tej wpłacie zawiera się też pieniądze za przesyłkę. Ja mogę akurat nie mieć/nie móc/, albo po prostu nie chcieć, bo po to pieniadze za przesyłkę przelewa się razem z kwotą za przedmiot, żeby poszły one na przesyłkę, a nie żebym musiał dokładać "ze swoich". Dla mnie bzdura maksymalna a przymuszanie użytkowników do używania tego wynalazku to kolejny krok w stronę migracji na świstak/ebay. Ale co tam, administracja wie lepiej czego ludzie chcą :lol:
 20. A przelewają Ci od razu kasę na konto?
 21. U mnie to samo. Podzielę się moim spostrzeżeniami - kupiłem sanse 32GB na huncie, dziś przyszła, razem z iriverem 8gb (podaję pojemności bo różnych modeli tych marek nie było ;)). Iriver jest normalnie w opakowaniu, a sansa przyszła sama, ze słuchawkami i kablem - wtf?! :blink: W ofercie nie było słowa o tym... Z ciekawości spojrzałem też w opis irivera i pudełko też nie jest zaznaczone, trochę się wkurzyłem... Dodatkowo 3cia paczka, którą zamawiałem na huncie (i to przed tymi!) jeszcze nie doszła, jak spojrzałem w śledzenie paczki, to wyszła z niemiec, do holandii, wróciła do niemiec i cały czas tam przebywa
 22. Przecież dają przejściówkę (mi do 3 zestawów dali 3 przejściówki).
 23. Ciekawe, dzięki za informacje, mój jak zrzucał, to nie leżał do góry nogami tylko sobie właśnie w "jaskini" siedział i już nie wyszedł :( A karmiłem swojego żywymi dżdżownicami, brałem taką w pensetę, i podawałem mu w szczypce, a on wcinał, polecam ;) Jakiś suszonych rzeczy nie chciał jeść. :wink:
 24. Propsy maniakalny, jakby mieszkał w krakowie lub okolicach to na pewno wpadłbym z jakimiś sześciopakiem na pokaz, szkoda że mam tak daleko ;)
×
×
 • Create New...