anthem
-
Postów
8 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez anthem
-
-
Cześć!
A więc dzisiaj w pośpiechy ukruszyłem swojego Athlonika 2200+ (Thorton). Ubytki z prawego dolnego rogu gdzieś na 2 mm kwadratowe. W Far Cry'u i AtiTool zauważyłem, że obraz drga co jakąś 1 sekundę. Czy to może być spowodowane tym ukruszeniem rdzenia?? Komp jest stabilny nawet pod maksymalnym obciążeniu Prime95 - wyniki chyba też są ok.
Pomóżcie proszę :cry:
Pozdrowienia
UPDATE: Karta graficzna to Radeon 9550 Sapphire na Omegasach 2.6.12 - od dzisiaj też zaczęła ignorować moje taktowania w RadLinkerze :huh:
UPDATE2: Temp sie nie zmienila, jedyne co to jezeli napiecie rdzenia mam na default to mam 1,55 V (przedtem 1,60V)
-
Ooo winamp również bardzo chętnie zawiesza ;]
Cmx -> tak sobie to tłumacz :lol:
Dochodze do wniosku, że to chyba nałog (spostrzegawczy ;p) Postanowienia są bezskuteczne...mowie wylacze bestie za godzine...mija 5h i dalej sie gapie w ekran ;>
A propo gdzieś był taki program co kompa na określoną godzine wylacza, załatwie se chyba ;]
Im prędzej dasz sobie do zrozumienia, że sam komp to nie sposób na życie, tym lepiej dla Ciebie...
-
Czyli jak dobrze myślę wystarczy, że połączę te 2 piny??

PS. Sorki że pytam tak ale wolę być upewniony :?
UPDATE: Zrobiłem tak jak na tym rysunku i dalej CPU nie reaguje na zmianę mnożnika :-|
UPDATE2: OK juz wszystko gra
-
Da radę, mnożnik ma odblokowany tylko drut-moda trzeba zrobić :)
-
Najczęściej to słucham Metallici (Master of Puppets, Ride the Lightning i Killem All) i Opeth (wszystkie albumy)
-
Witam!
Szukałem i nic wartościowego nie znalazłem. W sprawach drut-modowania jestem początkujący ale nie mając większej gotówki jestem zmuszony odblokować mnożnik aby FSB poszło na 200 MHz. Proszę forumowiczów o jakieś namiary, najlepiej ze screenami co i jak połączyć żebym mógł zmniejszyć mnożnik z defaultowego 13,5 do 11 x 200 FSB.
Pozdrawiam

Ranking maksymalnego *stabilnego* FSB - Athlon XP
w Socket 462(A)/Slot A
Opublikowano
Może byś tak zmienił serwer dla obrazków bo mi pokazuje, że nie wolno linkować :lol:
Pozdrawiam