Skocz do zawartości

slomek3

Stały użytkownik
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slomek3

  1. nic nie dalo niestety
  2. za 600zł bedzie dobry
  3. a u mnie juz dziala bez problemu. nie mam pojecia co bylo nie tak
  4. myszka jest napewno sprawna, plyta tez musi byc dobra bo jak raz dziala myszka to musi byc sprawna.
  5. zakładalem nic nie pomaga
  6. wylaczylem teraz czekam na efekt, pozdrawiam
  7. jak wlaczyc to oszczedzanie energii?? lub wylaczyc myszka na 100% sprawna, na kazdym porcie sie dzieje tak samo
  8. pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  9. co jest nie tak z moja myszka USB czasami jest tak ze jak odpale kompa to myszka dziala 3 sekundy i przestaje, czasami dziala godzine i dopiero przestaje chodzic a czsami potrafi dzialac 5 godziny i nawet nie mruknie jak przestanie dzialac to musze ponownie kompa uruchomic, ale to i tak nie pomorze, bo komp myszki nie znajduje, wiece musze ja odlaczyc od kompa a potem znowu podlaczyc, uruchomic kompa ponownie i wtedy myszka sie znajduje i normalnie chodzi ale, ale ile on bedzie dzialac poprawnie to od niej zalezy!!!!!11 tak jak wyzej pislaelm o jej dzialaniu chwile a czasem i 5 godzin co jest nie tak co robic?????????????? mam przejscie z usb na ps-2 ale niestety jest tak samo. tylko mi nie mowcie zebym sobie kupil myszke na ps-2 ok??
  10. płyta głowna : chaintech ct-7aia ze strony producenta nie da sie sciagnac
  11. ja mam bios v 1.1 i tam nie mam do wyboru hdd-1 czy hdd-0, tylko jest do wyboru: floppy i nazwa dvd-rw i nazwa hdd i jego nazwa
  12. nie wiem, jezeli tak to znacy ze zle?? i co mam zrobic
  13. Reboot and Select proper Boot device or insert boot Media in selected Boot device and prezz any key. Jak wlaczam kompa to mi sie to pjawia, dobiero gdy go zresetuje na miekko czyli ctrl+............. to wtedy ten blad pomija. co robic i co to oznacza??????????????
  14. slomek3

    Bład!

    Reboot and Select proper Boot device or insert boot Media in selected Boot device and prezz any key. Jak wlaczam kompa to mi sie to pjawia, dobiero gdy go zresetuje na miekko czyli ctrl+............. to wtedy ten blad pomija. co robic i co to oznacza??????????????
  15. Reboot and Select proper Boot device or insert boot Media in selected Boot device and prezz any key. Jak wlaczam kompa to mi sie to pjawia, dobiero gdy go zresetuje na miekko czyli ctrl+............. to wtedy ten blad pomija. co robic i co to oznacza??????????????
  16. nie wiem co to za obudowa, ale napewno 400wat zasilacz
  17. ale tu temperatura nie pisze?? a jak tak to nie wiem gdzie
  18. jak ja mam oryginalny wentylator pentiuma kupowany w wersji box razem z prockie. da sie to sprawdzic czy sie przegrzewa w windowsie, jesli tak to jaki program?
  19. jak sie procek przegrzewa to znaczy ze mam nowy kupic?? czy moze jest jakas inna opcja??
  20. 400WAT ,ale jaka firma nie wiem
  21. komp po wlaczeniu jest jak swiezo narodzony, szybko wszytsko sie wlacza, ale niestety po kilkunastu minutach gry np: NFS 2 sie zawiesza. dlaczego?? czy to moze byc wina procka?? JAK SPRAWDZIC CZY JEST WALNIETY?? Mam: MSI 915P NEO2 PLATINUM PIV 3,0GHZ LGA775 2 X KINGSTON 512 DDR2 533MHZ GECUBE RADEON X300 256DDDR 128 BITÓW DVD-RW LITEON CAVIAR 160 GIGA 7200
  22. dzieki za te sterowniki, to one byly głowna przyczyna, i brak "Serwice Packa 1" mam jeszcze jedna sprawe dlaczego jak komp troche po pracuje jakies 15minut, to sie zaczyna zwieszac, mowa o grach.
  23. co to jest ten mnoznik?? Jak ustawic swoj procesor?? prosze o dokladniejsze wyjasnienie
  24. jak zamknac temat??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...