Skocz do zawartości

slawny26

Stały użytkownik
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • GG
    6399865

Osiągnięcia slawny26

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. BENITO a jak twoje prace nad waszym bloczkiem?
  2. Fajny CHIEFTEC :blink: http://www.unirad.com.pl/zasilacz.html Do puki nie zobaczyłem fot tak byłem napalony na kupne że hej a tu TRACER. :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:
  3. Czy ja wiem. Kolega modyfikuje, ale config kompa HEHE :razz:
  4. Ojojojoojjjjjjjjjjj. Aż mnie głowa rozbolała. W telewizji "Kaczory Donaldy" rzucają błotem to nie znaczy że i tutaj wam wolno, ja myślałem że sobie coś fajnego przeczytam, coś w żaden sposób nie związanym z brudną kampanią. POMYŁKA. PANOWIE ŻENADA
  5. Tsz to [C]CPC się za tym kryje.
  6. slawny26

    Nowe Wc

    Najlepiej by było poznać jak najwiecej opini na wszystkie tematy.
  7. slawny26

    Nowe Wc

    I znów nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie. Podobnie z pytaniami z pierwszego postu-niewiele osób odpowiedziało a podobno na tweaku wiedzą wszystko. :mur:
  8. slawny26

    Nowe Wc

    Tylko ja chce mieć wydajność na poziomie 2 poldków a jeśli to bedzie sporo wydajniejsze od frezera to nie wiem co robić bo na dwa freezery mnie nie stać. O.T. Nie ma się co dziwić popularnością CPC http://www.google.pl/search?hl=pl&q=ch%C5%...ogle&lr=lang_pl MCS jest a gdzie realitynet?!!
  9. slawny26

    Nowe Wc

    jescze jedno pytanie kto mi powie jak jest z wydajnością mechanicznie wyczyszczonych w środku dwóch fiatów z freezerem2x120? Nie wiem czy opłaca mi sie paprać ze złomem.
  10. slawny26

    Nowe Wc

    Przed włożeniem do kompa zrobie jakieś testy także jak mi weże rozwali to sie dopiero będe zastanawiał, ten temat nie jest kolejnym z cyklu "Straszne CPC" wiec prosze o nie pisanie postów na ten temat.
  11. slawny26

    Nowe Wc

    Co do tagana to go słychać, mi chodzi o kompletna cisze taką jak z pompkami co i cwu. A z zasilaczem to chyba wymyśliłem. Połaczony równolegle z resztą zestawu za pomocą trójnika T z redukcą do cpc'owego rozmiaru weżyka
  12. slawny26

    Nowe Wc

    Obecnie posiadam zestaw WaterCooler EFL 12 dB PLUS plus blok na grafe i zasilacz. W wakacje wpadło troche kaski wiec chce sobie złożyc chłodzenie tak aby komp był bezszelestny. Pare pytań na początek :D 1 Jaką nagrzewnice da sie łatwo wyczyścić mechanicznie w srodku i nie potrzebującego dużego przepływu powietrza? 2 a Czy zakładał ktoś weże 10/12 na choinki 12? b Czy są dostepne choinki kątowe? 3 Czy ma ktoś takie weze z pompą co/cwu i jak sie sprawuje? 4 Szukam osoby która sprzedała by mi wezę cellfasta bo u mnie w nie kupie takich fajnych. 5 Jak podłaczyć do tego zasilacz cpc? 7 Bloki jakie przewiduje: cpu prison pro gpu niezdecydowany(cos tweakowego crystalowego) nb jakiś abadon z allegro ostatnio tani. 8 Pytanie do twórców bloków na vga; Czy jest możliwość kupna bloku z topem tak aby jeden gwint wychodził w bok a drugi do dołu? Narazie tyle, z góry śle podziekowania Edit 9 Polećcie mi jakieś tanie dobre niewybajerzone wichery 12x12.
  13. Skąd go wziąć ???
  14. A czym się będzie różniła ta wersja lite I tak wogule to podałbyś ceny wszystkich wersji bloków. :)
  15. Wal do Kyńka po Prisona Eco http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=120886 o niebo lepszy i 2x tańszy. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...