
cougarclaw
Stały użytkownik-
Postów
16 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez cougarclaw
-
Idzie znakomicie. Hawker (Speeder) 35 lvl. Gdyby nie te wtorkowe problemy z popołudniem, byłoby jeszcze lepiej. 59pkt unijnych - do 40 lvla będzie item specjalny :D. A do 70lvl ze 3 takie itemy, wiec pitaki będą. Ale idzie weekend. Nie ten teraźniejszy. Następny :D 4 dni wolnego. Nadrobimy. Za dwa tygodnie 2nd Job, a wtedy zadrży ziemia :D !! GL2ALL !! Edited: Błąd z odpoczywaniem, wg informacji na 7hearts ma zostać naprawiony w... czerwcu. Gravity jak zwykle dziękuje za zrozumienie i współprace. A za cierpliwość ? :D
-
Tym razem nie leży. To normalne, że co tydzień w czwartki w godzinach 7 - 10 jest update. Możliwość wyspania się chociaż raz w tygodniu :D
-
Podstawa żołnierza to siła (STR). Dodaje ilość punktów życia i obronę. I chyba tylko to się liczy. O zręczności (DEX) zapomnij. Koncentracja (CON) podnosi szansęna trafienie i szybkość regenarcji hp i mp. (SEN) dodaje żołnierzowi jedynie większą szansę na trafienie krytyczne. Proponuję takie skille(narazie do poziomu 70) Skille Aktywne: Endure (podnosi obronę, jednocześnie spowalnia, ale im lepiej rozwinięte endure, spowolnienie sięzmniejsza) Ataki specjalne: Power Attack (mocne uderzenie - imo - dość słabe - skill korzysta z many) Leap Attack (uderzenie z wyskoku - imo - bardzo dobre - skill korzysta z hp) Double Attack (podwójne uderzenie - imo - kompletna pomyłka - skill korzysta z many) W późniejszym etapie rozwoju postaci, możesz wziąć jeszcze Blood Attack. Skill ukierunkowany pod Champa, bo Rycerz rozwinie go tylko do 5 poziomu (dobre i tyle. Czasem przyda się wyssać 200hp z moba). Skille Bierne: Melee Weapon Mastery - normalne :D Sprint (ewentualnie - podobnie jak w przypadku Blood Attack, skill dla Champa, ale i tak trochę pomaga) Armor Mastery Hard Body Na pewno coś jeszcze, ale nie mogę sobie przypomnieć. Po za tym, do tego co napisałem, jestem pewny w 90%. Ale chyba nie pomyliłem się w niczym... Viod - :D kiedyś mnie też to przeszkadzało, ale trzeba się do tego przyzwyczaić, albo omijać osady i miasta z daleka :D Czwartkowy update - zobaczymy, co Gravity schrzani tym razem :D i czy poprawią błąd z odpoczywaniem, cenami podczas kupowania ze sklepów graczy,...
-
W co chcesz iść? W Knighta czy Champa. Nie mów, że na 70 lvlu zdecydujesz, bo wtedy może być już za późno. Między nimi dwoma jest kolosalna różnica. GoGet - niesamowie! Naprawde można mieć kilka postaci? A starczy Ci czasu żeby chociaż dwie dobrze rozwinąć? :D Skille dla żołnierza i hawkera ma Leonard. Dla muzy klientka od czarów (nie pamietam imienia). A jeśli chodzi o dealera - nie mam pojęcia.
-
Tak. Jest ciasno. Ale na Lake of Anima nie ma już takich lagów. A na Desert są miejscówki, gdzie można pograć.
-
A to z nich tacy nacjonaliści ? Ha ha :D To w takim razie musiałbym się ukrywać. P2P tylko dla tych co chcą :D Ci co grają za free nie majądostępu do kilku lokacji, czy jakichś unikatowych przedmiotów. Podobno. Sam nie widziałem :D
-
Nie wątpię, że na europejskiej wersji zarobią mocną kasę. Ale na japońskiej, czy koreańskiej wersji nie było ani resetu, ani problemu ze zbyt szybkim nabijaniem doświadczenia. A trzecią planetę mieli wcześniej niż gracze w Europie. Gdyby nie te krzaczki i mała ilość anglojęzycznych graczy, przeszedłbym na kRose :D
-
:D No tak powinno być :D Ale odnoszę wrażenie, że jak tak dalej pójdzie, to Gravity w tym składzie nie dożyje niestety tego końca :D
-
W tym się z Tobą zgodzę Zysiek. Mocno bardzo o tym pamiętam, że to jedynie beta. Po za tym nie uroniłem ani łzy, ze względu na tępotę Gravity. Śmieszy mnie fakt, że każdy liczył na poprawę sytuacji, a tu taka śmierdząca kupa już w drugi dzień po resecie.
-
Źle trafiłeś synku :D , bo akurat jestem jedną z małp (a i programować umiem). A i z obesranym tyłem nie chodzę. I jeśli czegoś nie umiem zrobić dobrze, to po prostu tego nie robię. Tym bardziej nie lubię kiedy ktoś tnie jak zorro w siódmym odcinku i robi z graczy ułomków. Zrobili reset bo nie mogli dać sobie rady. Teraz widać jak dobry był to pomysł. Miało być lepiej, teraz nawet nie można się ruszyć, jak już uda się zalogować. :mur:
-
Już wszyscy pograliście? Server dead w drugi dzień po resecie? Co to za szit? Po jest gorzej niż przed. Gra zaczyna śmierdzieć noobstwem. Programiści to banda człekokształtnych małp, które tyłka same nie umieją podetrzeć. Jak to mówią, w ch#@ cięcie też zajęcie. Hakerstwo i cziterstwo to śmierdzące gó##o. Ale przynajmniej widać, na co stać Gravity. Ktoś widział garnet tower? Fak tys szit!
-
Też tak myślę. Jakby było trudniej. I ten wku@^&% błąd z odpoczywaniem.
-
Ale jak dalej się wychodzi tym luźniej się robi. Po 11 tłok był zaje#@#$%! Updater? To co ściąga patche do gry? Nie miałem problemu.
-
Współpraca i zrozumienie. I o cierpliwości zapomnieli dopisać. Mozna sie bylo spodziewac. 50 minut opoznienia. I jeszcze update do zassania.
-
no! czas minal. do 10!!! mialo byc. gravity ma gdzies graczy. nie nawidze nieslownosci :mur:
-
Reset trwa :lol: !!!