Skocz do zawartości

ryba

Stały użytkownik
  • Postów

    5613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez ryba

  1. tak i to bardzo ladne rozwiazanie ktore juz pokazalem na tym forum :]
  2. tak, bo wtedy px byl by leprzy o 5 stopni a nie o 2,5 :D :D
  3. cyna, wez to przetrzyj papierem sciernym to zobaczysz miedz :] ja mam podobna nagrzewnice, tez nie wiem od czego, moja jest ciot dluzsza i wezsza, i ma tylko 2 paski tych kanalow, ale finy podobne bardzo
  4. policz wlasciwe predkosci skrawania wedlug predkosci obwodowych freza dobrannych dla danego materialu,.....czyli powodzenia :]
  5. yoto wez napisz jak z wydajnoscia tego bloku w stosunku z PowerX ?
  6. hmmm no tak, robienie zdjec w taki sposob ze ladnie wyglada i nic nie widac to tez trzeba umiec :)
  7. ta i jeszcze jak by byly calkowicie proste/takiej samej wysokosci/rowno rozplanowane na calej powieszchni to by bylo super :] a tak to krzywizna tylko
  8. ryba

    Gpu Ram Wc

    http://www.piter.mily.pl/frezarka/IMG07.JPG moze to kogos zainspiruje, blok niestety czeka na dokonczenie, a na to brak czasu :(
  9. a czemu nie rozwazysz przejscia na weze 8 mm? i zlaczki na gwin 1/4", chociaz na 3/4" chyba tez mozna dorwac zloczki na waz 8mm.
  10. 1/4 "
  11. Z gory podkreslam, ze to nie ja jestem tworca tych wszystkich blokow, tylko uzytkownik o nicku pit202 Jako ze Pitowi sie nudzilo, to w dniu wczorajszym wykonal bardzo fajny bloczek przeznaczony na chipset dfi nf4. http://www.piter.mily.pl/dfinb/img01.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img02.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img04.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img05.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img06.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img07.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img03.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img08.jpg http://www.piter.mily.pl/dfinb/img09.jpg Zastosowane krocce 1/4" na waz 8/10 mm Ponizej fotki jak to sie wszystko prezentuje w budzie, blok na cpu rowniez robiony w domowym zaciszu, byl robiony pod xp, ale po zmianie platformy, przy wykozystaniu boxowej zapinki, zostal przystosowany pod A64 :D. A tak wlasnie sie prezentuje wspomniany blok. http://www.piter.mily.pl/zdjecia/bloczek_05_2.jpg Dzieki zastosowaniu zlaczek 1/4" oraz waza 8/10, mozna zrobic pozadek w wezach, sa bardzo elastyczne, i uklad dalej jest wydajny, tak samo jak wczesniej na wezach 10 czy 12. Zastosowana pomkpa to MJ1000 oraz BIP2 + 4xcrysta. l
  12. mam mala rade i prosbe do ciebie, w tym duzym tescie co bedziesz robil, przeprowadz test x3m z 3 kroccami, oraz z jednym kanalem zamknietym, tak zeby konstrukcja byla 2 kroccowa.
  13. poczekamy az sie twoje AS5 ulozy bo na DD chyba dlugo sie wylegiwalo, nie :]
  14. paczka doszla dzisiaj, wyslana w piatek, jezeli ktokolwiek bedzie zarzucal niekompetentna wysylke blokow px (przynajmniej tych odemnie) jest poprostu smieszny, moze dzisiaj mardok go "Zwoduje" i zobaczymy czy dd maze 4 da mu rade ;)
  15. ryba

    5700 Na 5900

    tylko zawsze dodawaj ze 5700 to jest 4 potoki x 1 jednostka TMU, a 5900 ma 2 takie jednostki (czyli niby razem 8) i potem takie nowe osoby na forum lubia sie gubic w takich rzeczach :P
  16. kolejny 3d1 ale tylko 2x6800u, bylo to na cebiecie, bedzie to cholernie drogie i nikomu niepotrzebne, pozatym dwoch takich 2x6800u, juz nie bedzie mozna polaczyc w sli, bo juz jedna karta z tego kozysta.
  17. ryba

    Kto Kogo Skopiowal?

    heh nowy sie odezwal :] tutaj jest tak ze temat leci przez pare postow, potem leci OT :P standard
  18. ryba

    Kto Kogo Skopiowal?

    To pewnie juz dlatego mate nie sprzedaje w polsce X3M i wprowadzil X2P :D
  19. Na pctest.pl ukazal sie news o nowym bloku firmy NEXUS, ale gdy go ujzalem to nie wiezylem wslasnym patrzalka, sami obejzyjcie te 2 linki i zapraszam do komentowania :) Nexus X3M
  20. kompletnie was nie rozumiem, Mardok sie pytal o jakis nowy blok dla niego (zreszta juz powiedzial ze kupi go odemnie) a wy mi tutaj wyskakujecie z OT o testach i [ciach!] wie jeszcze czym, dajcie sobie looz albo inny topic zaluzcie. Kyniek i nie pisz ze sie Thorn i Pit na ciebie wypieli jak Mate, ta seria px sie skonczyla i co mieli dac tobie do testow jak chwilowo ich nie ma? moze dostaniesz next serie :P
  21. tak ale bedziesz miec te 700l/h a nie jakies 300 jak to w akwariowkach bywa :P
  22. produkcja wstrzymana z waznego powodu, pozatym to nie srajtasma za czasow prl zeby sobie od tak cena mogla "windowac"
  23. kyniek nie wiem skad ty wzieles takie ceny, normalny blok pod xp kosztuje 145, pod A64 i P4 155, a wersje 0.35mm ~200, nie wiem kto tobie mogl mowic ze za 165 zl sa sprzedawany, pozatym px z allegro sa odemnie wiec przesylka jest max na 2-gi dzien po otrzymaniu przelewu.
  24. tak i tu sie mylisz, bo thorn sie wywiazal z obietnicy, teraz to udaj sie do pana Pily i pana Cache i spytaj sie czemu testu blokow od grudnia jeszcze nie ma
  25. za 4 dychy to ja moge sobie wlacznik do kompa kupic a nie moda robic :P pozatym mlody nc idz sie baw do piaskownicy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...