Skocz do zawartości

ryba

Stały użytkownik
  • Postów

    5613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez ryba

  1. ryba

    X3M vs. Power X

    ale za to na powerX'a bardzo fajnie wchodzi waz 10mm :) moje wc, ktore kiedys powstanie bedzie na 8, bo nie widze potrzeby posiadania wiekszych wezy
  2. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    wynik moze byc tylko jeden, dodalem teraz ten najnowszy robiony na 8RDA+ i bartku @ 2300, wynik dziala i jest ~5300 http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546851 specjalnie dla was aktywuje ten gorszy robiony na ECS, roznice w wynikach sami widzcie, co daje 700 MHz wiecej na procu i wogole inny chipset w wieksze krecenie pobawie sie gdy w serwisu wroci do mnie DFI, wtedy hynie trzeba skrecic na maxa, bo fsb tez duzo pkt daje, leprze stery, system dobrze skonfigorowac, i vmody na karte, no i 2,5 GHz proc :)
  3. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546851 sorka podkrecilem jeszcze pamieci z 1180 na 1240 i wynik od razu leprzy o 300 pkt :D System nie przeinstalowany, wczesniej byl radek 9100 i savage 4, ten ecs jest 3 plyta glowna wiec slabo bo wynik ograniczony przez system, proca i fsb
  4. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    jak zrobilem stres testa w cs to mialem 60 fps :P ale tak to jest juz na ecs, bo niestety moje kochane dfi padlo :(, ale wyniki beda dopiero jak to wroci do mnie :)
  5. ta berkut i pewnie znowu twojej zabawki nie odpala :P
  6. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    heh to moze ja nie bede nowy i odkrywczy ale pochwale sie wynikiem :D Winfast 6800GT @ 420/1180, http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546659 tylko baczna uwage zwroccie na mobo, proca i fsb.
  7. u mnie winbond jak nic :D szkoda ze chyba martwy :P
  8. ehe, to tak zmienilem biosik na merlinka i co ? jajco :P plyta ladnie dzialala, pojawilo sie CPC (Mardok, w 100% tego nie bylo) pare zapisow i uruchomien kompa, i co plytka juz nigdy nie wstala, probowalem wszystkiego co ludzie tutaj poradzali, resety biosu itd, itp, nic poprostu nic, plyta chyba kaput, chyba ze ktos ma jakas inna rade? bo jak mam czekac kilka tygodni na serwis a jutro do mnie mialo przyjechac 6800gt i 2x512 Hynixow to dzisiaj jest totalna porazka :/
  9. Witam, czy mogl by ktos napisac (albo podac linka) do najleprzych biosow pod Infinity ? Bo zmienilem bios kiedys na tic-taca i nie mam wogole opcji CPC w biosie co jest bardzo dziwne :/ a nowe pamieci bede miec juz jutro i chcial bym sie przygotowac na ich przyjscie :)
  10. i co mitussm, testowale to pod obciazeniem ?
  11. tam jest chyba max temp. 110 czyli maxymalna temp. pracy i wiecej nie bardzo lubi ;)
  12. ryba

    "kątownik" Agp

    no tak ale co w to wsadzisz? rive ->gf4mx gora, ale jak bym chcial zrobic leprza maszynka na lan party to juz nie bardzo by sie to zdalo, chyba ze bym gniazda pci wywalil bo na co one wogole sa B)
  13. ryba

    "kątownik" Agp

    mi sie buda podoba, pojecie moddingu na tym forum jest mierne jednym slowem :D, a co do katownika to po co tobie takie co? p.s na obrobce miedzi sie znam, tylko powiedz mi po co mam sie meczyc zeby zrobic ladny bloczek ? od tego ma sie ludzi z cnc :P
  14. pompki obiegowe inaczej dzialaja od akwariowych, i jezeli jest to 600l/h, to bedzie tyle mialo nawet z duzymi oporami, przeplyw wtedy nie bedzie spadal tak drastycznie jak w akwariowkach ze masz 1200l/h a w rzeczywistosci masz ~500 bo takie sa opory
  15. no kiedys jak probowalem przewiercic p100 to przez 3 dni niczym nie dalem rady, az wkoncu proca na kowaldo i mlot 10 kilo :)
  16. ryba

    "kątownik" Agp

    wiesz, ja raczej nie komentowalem, ze twoje pierwsze bloczki nadaja sie na topicu smiechu, a nie do watercoolingu :P
  17. ryba

    X3M vs. Power X

    to bylo skierowane w moim kierunku, bo jezeli tak to jestem wielce urazony :angry:
  18. ryba

    X3M vs. Power X

    no to ja tylko w celach informacyjnych (bo nie kazdy zaglada do dzialu sprzedam) mam do sprzedania 4 sztuki (intel,xp, 2x A64), jezeli ktos wieze w te brednie, ze to niby Thorn partaczy wysylke moze zamowic je u mnie (drozsze wersje bo to jest wersja 0.35mm a nie 0.5mm), jezeli ktos byl by chetny wystawiam aukcje na allegro.
  19. kolory sa dobrane tak, aby wszystko bylo uv active, takie bylo zalozenie i zostalo spelnione, tego efektu zdjecia nie oddaja i nie sa zamieszczane. pozatym nie jestem w redakcji u thorna i nie bronie jego tylko jego dziala
  20. to prosze bardzo madralo, wez plakatowki, plasteline, srobokret i zrob efekt zaciekow, rdzy i zwazenia sie farby, zobaczycie ja w realu to inaczej pogadamy
  21. w zaleznosci jakie timingi dalem to mialem stable 235 3-3-3-11, i nie do konca stabilne 240 3-4-4-11, niestety po zmianie na dfi, nawet na tych kingstonach 3.3V wrazenia nie robi wiec w planie mam d-43 zakupic
  22. podzielam twoje zdanie, mi narazie moje 2500 MHz styka, w ciagu miesiaca/dwoch planuje 6800gt a do konca roku szkolnego hynie 2x512, i to bedzie sprzet wystarczajacy w zupelnosci, szczegolnie jezeli nasze kochane DFI daje mozliwosc wysokiego fsb i duzo mozliwosci ustawienia pamieci, co sie przeklada bardzo na wydajnosc, jedyne co mnie boli to vcore 2V :(
  23. to moze napiszesz nam gdzie taka dostales..... ;( tez taka chcem
  24. ryba

    Projekt Nalewy :)

    ja nie jestem zwolennikiem takich glupich pomyslow jak poprzedmowcy, btw wole takie modyfikacje ze autor posiada glowna koncepcje i wszystko tworzy na bierzaca, a nie przed rozpoczeciem prac all zaprojektuje a potem nic nie wychodzi tak jak powinno, sam nic nie projektuje tylko wymyslam na biezaco co chcem :P i to mi sie bardziej podoba
  25. ryba

    -100c Zlamane !

    no no berkut to wkoncu w swoich zabawkach fc jestes pierwszy :> ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...