Jump to content

Iczka

Stały użytkownik
 • Posts

  115
 • Joined

 • Last visited

About Iczka

 • Birthday 11/25/1986

Contact Methods

 • GG
  1610999

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Gliwice

Iczka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam wszystkich odwiedzających ten temat! Jestem studentką ostatniego roku psychologii i piszę pracę o komunikacji w małżeństwie i jej związku z satysfakcją ze związku. Badam małżeństwa które posiadają małe dziecko lub dzieci w wieku 0-7 lat. Jeśli jesteś osobą, która może pomóc mi w badaniach i spełnia te kryteria to proszę, wypełnij kwestionariusze, które można ściągnąć tu (są za duże aby dołączyć je do posta): http://s697.chomikuj.pl/File.aspx?id=257138905&vid=257138905&tk=1549425&t=634039106615785122&d=70&k=1340697&name=skalaOE17_E-1.xls http://s697.chomikuj.pl/File.aspx?id=257138904&vid=257138904&tk=1551601&t=634039106312375867&d=70&k=1342805&name=KDM-2%2c+KKM.doc UWAGA! Aby badanie było ważne, KAŻDY z małżonków musi wypełnić OBYDWA kwestionariusze! Wyniki są anonimowe i posłużą tylko w celach naukowych. Proszę o nie wypełnianie ankiety przez osoby, które nie spełniają warunków badania :) Wypełnione kwestionariusze (swoje i małżonka) proszę o przesłanie w jednej wiadomości na adres: iczozord[MAŁPA]gmail.com Z góry dziękuję za każdy wypełniony kwestionariusz!!! Pozdrawiam! Iczka
 2. Przez geniusza rozumiem osbę, która jest samoukiem i przynajmniej w jednej dziecinie funkcjonuje wybitnie a w innych bardzo dobrze. Niestety nie wiem czy tacy ludzie w ogóle istnieją, bo z wykle np "geniusz" matematyczny jest jednocześnie odludkiem, albo sooba z wybitną pamięcią nie jest wstanie skupić się na rozmowie bo każdy wyraz i każdy bodziec uruchamia w niej wspomnienia z przeszłości. Nic nie jest "za darmo". Tacy ludzie rzadko zakładają rodziny, a co za tym idzie nie przekazują swoich genów dalej. Wniosek: Dobrze jest, jak jest :) Zgadzam się z tym, że IQ to nie wszystko a raczej tylko mały ułamek tego, jak funkcjonujemy w świecie. Osoby z b. wysokim IQ nie posiadające np. średniej IE (int. emocjonalna) nie będą dobrze funkcjonować. Badania dowodzą, że w większym stopniu IE determinuje nasze powodzenie niż IQ :) A IE ma to do siebie, że można ją trenować i starać się powiększyć, także do dzieła!
 3. No geniusza to raczej nie, ale można dziecko wyćwiczyć praktyycznie we wszystkim. Oppowiednio stymulując niemowlę można nawet wykształcić u niego słuch absolutny!
 4. Większość dzieci można nauczyć czytać w wieku 3 lat ;>
 5. W imieniu wykonawców dziękuję wszystkim obecnym na koncercie! Zapraszamy ponownie :)
 6. Inteligencja jest zdeterminowana genetycznie i o ile do pewnego wieku można się starać jak najlepiej rozwinąć drzemiący w nas potencjał to teraz niestety już nic z tym nie da się zrobić;) Bądź co bądź ćwiczenie pamięci i umysłu jest dobre i wskazane :) A i pisanie pamiętnika nie zaszkodzi, szczególnie w wymierającej, tradycyjnej formie na papierze;D
 7. Zapraszam wszystkich bardzo gorąco na koncert naszego chóru :) 9 marca, godzina 15.30 w Katedrze pw. Św Apostołów Piotra i Pawła w Gliwicach. WSTĘP WOLNY!!!:)
 8. Spoko następnym razem napiszę wcześniej ;) Zawsze można kupić naszą płytę:D
 9. Mam wielka przyjemność zaprosić Was na koncert chóru w którym sama śpiewam:) Koncert odbędzie się dziś! (13 stycznia) o godzinie 17.00 w kościele pw. Wszystkich Świętych w Gliwicach. WSTĘP WOLNY!!! Po koncercie można nabyć naszą kolędową płytę :) W kościele jest strasznie zimno dlatego ubierzcie się cieplutko i wpadnijcie posłuchać naszych pięknych głosów;) Warto! Pozdrawiam, Iczka:)
 10. W dniu 24 października otwarta próba i zapisy do zespołu!!! Przeczytaj też CZYM JEST CHÓR w oczach aktywnego chórzysty! Zapraszamy także w dniach 24 - 25 października do holu głównego Wydziału Górnictwa i Geologii (Gliwice, ul.Akademicka 2) na nasze stoisko zorganizowane w ramach tegorocznych Targów Organizacji Studenckich "TOST 2007" ZAPRASZAMY! :-)
 11. Idźcie na psychologię albo pedagogikę - tam jest dużo dziewczyn ;) Mój wydział jest nazywany np Krainą dziewic na wzgórzu :P
 12. Dzięki Kyle!!!:)
 13. Ona ma dwa wyjścia, ale jedno jest to stare, a drugie to nowe , cyfrowe ;) Potrzebuje pilnie pomocy bo jestem taka bezdradna w tej sytuacji :)
 14. Witam! Czy ktos moglby mi powiedziec w jaki sposob mozna podlaczyc dwa CRTki do GF5200 ? Wiadomo ze nie ma tylu wejsc w tej karcie wiec pewnie jakas przejsciowka jest potrzebna tylko jaka ? Z gory dzieki za pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.