Jump to content

KaszaWspraju

Stały użytkownik
 • Posts

  1951
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

KaszaWspraju last won the day on July 24

KaszaWspraju had the most liked content!

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10698 profile views

KaszaWspraju's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

284

Reputation

 1. lie masz "kontentu" do skonsumowania w 8k, ile tego "mainstrream" popkulturowej współczesnej papkorozrywki, filmów, programów, seriali? Gry w 8k ok, za 2-3 generacje kart graficznych.
 2. Trzeba wgrać najnowsze oprogramowanie do monitora. Po drugie podłączasz dp czy hdmi ?
 3. Niestety, całe nadgodziny i poświęcenie pracowników CDPR, a gra powinna mieć jeszcze z 6 miesięcy opóźnienia. https://www.twitch.tv/videos/828972351 W skrócie jest dobrze ale nie dorobiona gra pod względem technicznym.Do tego balans gry lezy. Ogram Control i spokojnie poczekam na łatki.
 4. Dziś był wysyp 22 kart na morale Tuf OC, ale po 4239, taniej niż na komutroniku 4449. Na Wulkano były 4 karty po 3919 niestety stroan ciągle padała i boty "zajumały" karty. W cenie poniżej 4 k nie do dostania obecnie Tuf OC. Poluj na mediaexpert, avans, ole ole, rtvagd, niestety będą o niższej klasy modele ale poniżej 4 k były. Teraz już chyba coraz trudniej w rozsądnych pieniądzach będzie dostać. Wersja non Oc zapomnijcie do nowego roku. Mały wysyp kart powinien być po 18-tym, rożnych modeli.
 5. To samo. OC czy none OC TuF?. Pewnie wcześniej uda się kupić 6800Xt w normalnej cenie.
 6. 2% max i to jeszcze w 1080p , potem już się zacierają różnice. PS. Udało Ci się kupić?
 7. Tu akurat wszystkie sklepy sprzedały karty których nie ma. Przynajmniej X-kom nie sprzedaje pojedynczych sztuk po 5k. Wysłane z mojego LG G6 przy użyciu Tapatalka
 8. Zamówienia leciały od 12h przez chwile. Praktycznie żadne od 15h nie zostały zrealizowane chyba, że ktoś na życzenie zmieniał karty na dostarczone modele. Spokojnie można poczekać do listopada i dalej, gdyż wtedy Nvidia wypuści 3700 i jakieś ilości 3800, po premierze kart od AMD. Niestety X-kom kompletnie, po raz kolejny, poległ przy premierze sprzętu, choć tu są jakieś okoliczności łagodzące. Kpiną natomiast jest to : Każdy choć trochę pracował w logistyce czy na magazynie wie, że dane z systemu, tu o kolejności zamówień, zawsze da się wyciągnąć. Asus dopiero produkuje karty TUF.
 9. HDMI czy DP , 240 tylko po DP. Wysłane z mojego LG G6 przy użyciu Tapatalka
 10. ASUS GeForce RTX 3080 TUF GAMING 10GB GDDR6X
 11. Take a first look at the design of the new Radeon RX 6000 https://www.tomshardware.com/news/big-navi-picture-radeon-rx6000
 12. Masło jest maślane? Jeśli autor tematu chce przeznaczyć 12k na swój nowy komputer, to po to by go używać. ..a może po prostu kupić lepsza obudowę? https://www.lian-li.com/lancool-ii-mesh-performance/ Autorowi radzę poczekać do środy i zobaczy wyniki nowych kart graficznych, "termo and aqustic" i zdecyduje czy obudowa ze skrzelami po bokach, sprosta zadaniu. Jeśli wybierze procesor od Intela on też swoje dołoży.
 13. Tak w końcówce tabeli "dobrze zbudowana i przemyślana, ma kilka mankamentów , szczególnie przepływ powietrza". Buda fajna, ale inny poszli naprzód.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.