Jump to content

KaszaWspraju

Stały użytkownik
 • Posts

  1952
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by KaszaWspraju

 1. lie masz "kontentu" do skonsumowania w 8k, ile tego "mainstrream" popkulturowej współczesnej papkorozrywki, filmów, programów, seriali? Gry w 8k ok, za 2-3 generacje kart graficznych.
 2. Trzeba wgrać najnowsze oprogramowanie do monitora. Po drugie podłączasz dp czy hdmi ?
 3. Niestety, całe nadgodziny i poświęcenie pracowników CDPR, a gra powinna mieć jeszcze z 6 miesięcy opóźnienia. https://www.twitch.tv/videos/828972351 W skrócie jest dobrze ale nie dorobiona gra pod względem technicznym.Do tego balans gry lezy. Ogram Control i spokojnie poczekam na łatki.
 4. Dziś był wysyp 22 kart na morale Tuf OC, ale po 4239, taniej niż na komutroniku 4449. Na Wulkano były 4 karty po 3919 niestety stroan ciągle padała i boty "zajumały" karty. W cenie poniżej 4 k nie do dostania obecnie Tuf OC. Poluj na mediaexpert, avans, ole ole, rtvagd, niestety będą o niższej klasy modele ale poniżej 4 k były. Teraz już chyba coraz trudniej w rozsądnych pieniądzach będzie dostać. Wersja non Oc zapomnijcie do nowego roku. Mały wysyp kart powinien być po 18-tym, rożnych modeli.
 5. To samo. OC czy none OC TuF?. Pewnie wcześniej uda się kupić 6800Xt w normalnej cenie.
 6. 2% max i to jeszcze w 1080p , potem już się zacierają różnice. PS. Udało Ci się kupić?
 7. Słabo szukasz.
 8. Tu akurat wszystkie sklepy sprzedały karty których nie ma. Przynajmniej X-kom nie sprzedaje pojedynczych sztuk po 5k. Wysłane z mojego LG G6 przy użyciu Tapatalka
 9. Zamówienia leciały od 12h przez chwile. Praktycznie żadne od 15h nie zostały zrealizowane chyba, że ktoś na życzenie zmieniał karty na dostarczone modele. Spokojnie można poczekać do listopada i dalej, gdyż wtedy Nvidia wypuści 3700 i jakieś ilości 3800, po premierze kart od AMD. Niestety X-kom kompletnie, po raz kolejny, poległ przy premierze sprzętu, choć tu są jakieś okoliczności łagodzące. Kpiną natomiast jest to : Każdy choć trochę pracował w logistyce czy na magazynie wie, że dane z systemu, tu o kolejności zamówień, zawsze da się wyciągnąć. Asus dopiero produkuje karty TUF.
 10. HDMI czy DP , 240 tylko po DP. Wysłane z mojego LG G6 przy użyciu Tapatalka
 11. ASUS GeForce RTX 3080 TUF GAMING 10GB GDDR6X
 12. Take a first look at the design of the new Radeon RX 6000 https://www.tomshardware.com/news/big-navi-picture-radeon-rx6000
 13. Masło jest maślane? Jeśli autor tematu chce przeznaczyć 12k na swój nowy komputer, to po to by go używać. ..a może po prostu kupić lepsza obudowę? https://www.lian-li.com/lancool-ii-mesh-performance/ Autorowi radzę poczekać do środy i zobaczy wyniki nowych kart graficznych, "termo and aqustic" i zdecyduje czy obudowa ze skrzelami po bokach, sprosta zadaniu. Jeśli wybierze procesor od Intela on też swoje dołoży.
 14. Tak w końcówce tabeli "dobrze zbudowana i przemyślana, ma kilka mankamentów , szczególnie przepływ powietrza". Buda fajna, ale inny poszli naprzód.
 15. https://www.morele.net/obudowa-be-quiet-pure-base-500dx-bgw37-6726194/
 16. Naprawdę chcesz obudowę bez obiegu powietrza ? Powielany mit wyciszonych obudów. Cichy zestaw to ciche podzespoły dostęp do powietrza z po za obudowy, co przekłada się na niższe temperatury, niższe obroty "wiatraczków".
 17. Youtube, pełno filmików jak "Sprawdzenie backlight bleeding"
 18. https://www.x-kom.pl/lista/hqhk29z34 Porządny zasilacz, który ogranie nowe wynalazki od Nvidia, normalne wydajne chłodzenie, bardzo dobra obudowa, lepsza karta graficzna.
 19. Płyta główna od Intela, procesor od AMD, obudowa bez obiegu powietrza, słabe Aio. To na początek.
 20. Tu są zawarte informacje co w biosie trzeba ustawić i jaki soft zainstalować.
×
×
 • Create New...