
vikingpl
Stały użytkownik-
Postów
16 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez vikingpl
-
Mam głupie pytanie ale robiłem po raz pierwszy wymianę. Włożyłem czarny zamiennik (T038) i drukarka (epson stylus c43 ux) rozpoznaje kartridż jako pusty. Czy po włożeniu zamiennika nie powinien zresetować się poziom tuszu w drukarce? Myślałem że problemy są jedynie z ponownym napełnianiem tego samego kartridża a zamiennik zostanie potraktowany jako nowy.
-
Problem Z Instalacja Dysku Serial Ata
vikingpl odpowiedział(a) na Thanos temat w Dyski SSD, HDD, CD-ROM, DVD, Pendrive
Temat stary ale odświeżę, bo wczoraj miałem ten sam problem. System przywracany z backupu. Doszedł nowy sprzęt: dysk maxtor sata Po pierwszym uruchomieniu zainstalowałem wszystkie sterowniki sata, restart, dysk widoczny ale system cały czas wyrzuca komunikat: "Wystapil blad podczas instalacji tego urzadzenia Sterownik nie jest przeznaczony dla tej platformy" dla urządzenia hdc. Dwa urządzenia z wykrzyknikiem ale i system i dysk działają w pełni poprawnie. Co pomogło: uruchomienie w trybie awaryjnym. W miejsce dwóch urządzeń zainstalowały się podstawowy i pomocniczy kanał IDE. Restart i system przestał informować o błędzie. Może komuś się przyda. -
Przy łączu 256/256 dają 320/320, osiągam ok. 31,2kB/s w obie strony. Podnieśli szybkość na początku roku po wprowadzeniu VATu 22% na internet w ramach rekompensaty. Nie ma limitów więc można ściągać ok. 76GB/miesiąc. Teoretycznie zmienny IP ale przez rok użytkowania nie zmienił mi się. Przy przedłużaniu umowy zazwyczaj mają zniżki - w piątek przedłużyłem, płacę 69,99 brutto za sam internet (Łódź). Praktycznie zero awarii. To tyle w ramach sprostowania multimdia.pl ;) Jakiś czas temu dzwoniłem do airbytes. Niestety nie mogą mnie podłączyć. Tak samo bait.pl. Ponad miesiąc czekania na technika z zdnet.pl aby ocenił możliwości techniczne, kilkanaście tel. i nie raczyli się zjawić. Można gadać na tepse, narzekać na multimedię ale przynajmniej mam internet i pewność że w przypadku problemów jeden tel wyjaśni sprawę.
-
changelog A z tego co mi wiadomo nie było wcześniej na forum. Kiedyś można było otrzymać darmowy kod rejestracji i temat był tutaj, ale teraz to co innego, zmienia się całkowicie licencja.
-
Bez reklam, bez rejestracji, bez opłat. Od dziś Opera jest zupełnie za darmo. opera.com
-
Jaką moglibyście polecić mychę przewodową w cenie ok. 60 zł? Może być trochę więcej. Od ponad 5 lat mam Primaxa - super wygodna i niezawodna myszka niestety ma zdarty :) spód i coraz większe problemy ze wskazywaniem.
-
Powiedzcie mi czy spolszczenie to można sobie pobrać osobno czy jest dostępne tylko w formie dodatku do angielskiej wersji jako całość? Mogę od kumpla dość tanio kupić wersję en.
-
Nie wiem jak niektórzy mogą się tą grą tak zachwycać - gniot okrutny jak i pierwsza część. Gra zabugowana, sceny żywcem zerżnięte z Prince of Persia, wrogowie wychodzący nie wiadomo skąd (w zasadzie wiadomo - pojawiają się losowo na planszy) i do tego pomysł z wrzucaniem przeciwników do np. kominka czy śmieciarki aby przejść dalej. Kasę lepiej odłożyć na piwo czy paliwo :)
-
Strona projektu Filmik (50 MB) Filmik drugi (25MB) Robi oszałamiające wrażenie zważywszy na to, że nad projektem pracuje 3 gości.
-
Internet Explorer 7 Beta 1 Działa Na Winxp!
vikingpl odpowiedział(a) na Junkers temat w Microsoft Windows
Krótka recenzja Nic ciekawego. Trochę upiększony, dodano obsługę przezroczystych png i RSS, style kaszani dalej. Śmieć jak IE6 z którym się tylko trzeba będzie przez kilka kolejnych lat męczyć. -
A bawiliście się kiedyś w zamawianie z USA? Gdyby dało się ominąć VAT to gigabyte kosztowałby z przesyłką do Polski 460zł. @sideband po co mi chłodzenie zalmana skoro i tak jak napisal grzesiu nie da się jej podkręcać?
-
Właśnie, czemu nie? Zwróciłem już na nią uwagę wcześniej z tym że w sirius.pl jest za 461. Czy oprócz niemożności podkręcenia ma inne wady? Dlaczego jest jakby nie patrzeć jedną z najtańszych kart na rynku? Tańsze jest tylko to.
-
Nie pamiętam już dokładnie dlaczego ale na forum wyczytałem że jakaś szczególnie super ona nie jest w związku z czym sie wycofałem. To chyba też moja ochota cięcia wydatków. Na allegro można ją kupić za 530. Wolałbym poniżej 500zł. Przez chwilę przeżyłem słabość do 256MB ale już mi przeszło :)
-
A więc. Mam 9500pro, którego postanowiłem sprzedać. Pierwotny plan zakładał zakup Sapphira 9800 pro, niestety po drodze padł mi dysk i moja kieszeń trochę się odciążyła. Po wielu godzinach spędzonych na tym forum postanowiłem jednak zakupić 6600. Dlaczego? - ponieważ jest tańszy - ponieważ pokończyłem gry takie jak Hl2, D3, Riddick czy Farcry nie narzekając zbytnio na fps, i mam teraz nadzieję pograć sobie np. w farcry wykorzytując możliwości 6600. Testowałem ostatnio farcry - max. detale, 1024x768, spada do ~22fps po wejściu na otwarty teren na samym początku więc gdybym zjechał z detalami na np. high to jest miodzio. - ponieważ w najbliższej przyszłości (do końca roku) nie zapowiadają się żadne rewolucyjne gry któreby wymagały super karty. Stalker przełożony na przyszły, F.E.A.R raczej nie będzie miał super wymagań, może wyjdzie Gothic. - gram na 1024 i więcej raczej nie pzrewiduję chociaż monitor to nie problem (Philips brilliance 109p40), nie korzystam z AA chyba że naprawdę nie robi to różnicy. Znalazłem to: prolink ale nie wiem czy nie warto kupić tańszej tutaj. Martwią mnie opowieście o bolących oczach dlatego wolę zainwestować więcej w mam nadzieję lepszej jakości kartę. Chociaż miałem kiedyś Gainwarda GF3Ti i sprzedałem go po pół roku bo szybko męczył mi się wzrok. Mam tylko nadzieję że to nie przypadłość wszystkich GF. Koniecznie AGP. Nie wiem czy nie warto wycisnąć jeszcze trochę z kieszeni (26zł) i kupić to: 256MB