Jump to content

Ramgis

Stały użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Ramgis

 • Rank
  Uczestnik
 1. Ramgis

  Crysis 3

  Witam Drodzy forumowicze nie mogę przstawić rozdzielczości tekstur z wysokich na bardzo wysokie. Gdy to robię i uruchamiam ponownie grę to dalej mam wysokie. Czy ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Gra zaktualizowana (wersja pliku exe 1.2.0.0), sterowniki najnowsze, świeży system Win 8 (po formacie). Sprzęt: - i3770k - gtx 680 - 16 gb
 2. Kwazor dzięki za wyjaśnienie. W takim razie prosiłbym jeszcze o udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie Jeżeli te pliki w pewnym sensie dalej znajdują się na dysku to czy oprócz tego, że można je odzyskać mają jeczcze jakiś wpływ np. na pracę dysku albo systemu zainstalowanego np. dziesiąty raz?
 3. Dzięki za odpowiedzi. Czyli Windosowski instalator w ogóle nie daje możliwości wyzerowania dysku i można to zobić wyłącznie przy użyciu jakiegoś programu? Myślałem, że opcja "usuń" jest właśnie odpowiedzialna za wyzerowanie gdzie po usunięciu partycji pojawia się informacja "nieprzydzielone miejsce" i musimy je na nowo przydzielić (jak byśmy mieli dysk prosto ze sklepu). Opcja "format" to format, a w takim razie opcja "usuń" to też jakiś rodzaj formatu?
 4. Witam Nie wiedziałem gdzie zapytać więc postanowiłem napisać w tym temacie i mam nadzieję, że nikt nie będzie miał pretensji 1. Czy zerowanie może uszkodzić dysk (duża ilość czynności opisanych obok)? Mam tu na myśli takie zerowanie które można wykonać podczas instalacji Windowsa - usuwanie wszystkich partycji i od nowa przydzielanie miejsca no i oczywiście następnie format każdej nowej parycji. 2. Z tego co wyczytałem nie ma możliwości aby szybkie formatowanie uszkodzio dysk. Prawda to? Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.
 5. No najwyraźniej coś pozmieniali w tej kwestii. Być może dotyczy to tylko Windowsa 8. Na jakim systemie mieliście konieczny restart? kaijitsu aż 3 razy
 6. Hmm no to ładnie. Sterowniki zainstalowałem na czysty system (Windows 8, GTX 680). Wybrane składniki instalacji to oprócz sterownika: oprogramowanie PhysX i sterownik dźwięku HD. Więc nie instalowałem usługi uaktualnienia i sterowników 3D. Dodam, że z NVIDIĄ jestem związany od ładych kilku lat, więc sterowników też się nainstalowałem ale pierwszy raz spotkałem się z takim przypadkiem. Jakieś pomysły?
 7. No niby wszystko jest w porządku. Tylko mnie to zdziwiło bo tak jak napisałem w poprzednich wersjach jednak zachodziła konieczność ponownego uruchomienia. No i ciekaw jestem jak to u Was było?
 8. Witam Zainstalowałem sterowniki 310.70 i po zakończonej instalacji nie było opcji ponownego uruchomienia komputera, a przecież do tej pory w każdej wersji sterowników NVIDIA zawsze było konieczne ponowne uruchomienie. Teraz nie wiem czy wszystko jest w porządku, czy sterowniki dobrze się zainstalowały? Wy też tak macie - prosiłbym Was o odpowiedź w tej sprawie. Z góry dziękuję.
 9. Witam Wrzuciłem poprawiony odczyt i proszę Was o opinię. Wygląda na to, że chyba wszystko jest dobrze, tak? Prosiłbym o wyjaśnienie pozycji C0 - co mogło być przyczyną? Pozycja C1 jest w normie czy w stosunku do ilości godzin pracy dysku jest tego dużo (no bo oczywiście będzie rosło proporcjonalnie)? No i jak to jest z tym wentylatorem stykającym się z dyskiem, może zaszkodzić? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 10. Witam Kilka dni temu kupiłem dysk i prosiłbym Was o sprawdzenie parametrów. Zastanawiam się nad różnicą "ilość włączeń dysku = 37" z tym co pokazuje SMART = 25. Czy w przypadku pozostałych odczytów wszystko jest w porządku? Czy jest sens użycia HD Tune skoro dysk to model z tego roku, a program z 2011? I jeszcze przy okazji chciałbym zapytać czy dysk może się znajdować bezpośrednio przy wentylatorze (styka się z nim). Bo chyba pracujący silniczek wentylatora wytwarza jakieś pole?
 11. Ramgis

  Dragon Age

  Witam Czy u Was również w rzucie izometrycznym postacie są jakby podświetlone?
 12. W moim przypadku, "ultra" mogę ustawić przy: szczegóły tekstur, jakość efektów i gęstość efektów. Resztę pozycji można ustawić tylko na "wysokie". elfuego, jak sprawdzisz, to daj znać czy idzie coś więcej wykombinować.
 13. elfuego --> skoro bawiłeś się opcjami graficznymi, to napisz ile pozycji możesz ustawić na ultra. U mnie bez jakichkolwiek zmian 3 i teraz nie wiem czy to wszystko.
 14. reyden --> jeśli chodzi o sprzęt, to jeszcze jakiś czas temu, na tym samym, wszystko było w porządku. Problem występuje od kilku tygodni. Procesor C2D E4300 1.80@2.40, pł. Gigabyte GA-965P-DS4, Corsair Twin2X DDR2 2x 2GB 800MHz CL4-4-4-12, karta Asus 4870 z referencyjnym chłodzeniem, Tagan 580W U15. Tak jak napisał Firekage, w granicach 20% mam temperaturę ok. 80 stopni. Może zamiast fanfixa, w ccc ustawić na sztywno obr. wentylatora, np. na 40%? Pytam, bo raczej jestem zielony w tych sprawach :wink:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.