Jump to content

MBX

Stały użytkownik
 • Posts

  247
 • Joined

 • Last visited

MBX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nic. Czekać na odpowiedź. Możliwe, że sklep nie ma w tej chwili na stanie tego procesora i czeka na dostawę, stąd całe opóźnienie.
 2. Ciekawe ile samochodów udało się ugasić 1kg gaśnicą przez normalnych kierowców? Przede wszystkim, gdyby paliłby mi się samochód to ewakuowałbym się z wozu, a nie szukał gaśnicy.
 3. Czyżbyśmy nie umieli nawet za granicą parkować?
 4. Starogard Gdański Pb 5,19 zł/l, ON 4,99 zł/l
 5. W Starogardzie Gdańskim spadła cena ON do 5,05, a Pb95 dalej trzyma się na poziomie 5,19 zł/l.
 6. A jak ja uwielbiam jechać we mgle w mieście za kierowcami z włączonymi przeciwmgielnymi tylnymi. Nic na nich nie działa, ani mrugnięcie światłami, ani ostrzegawcze trąbnięcie. :mur:
 7. Ja tam na przyczepność dziś nie narzekałem, ale drogowcom to się trochę chyba zasapało z odśnieżaniem nawianego śniegu. Miejscami bło tyle tego na jezdni, że podwoziem się szorowało.
 8. Efekt skali. Do TIRa tankujesz więcej, to i jest większa możliwość udzielenia rabatu,
 9. Jeżdżąc sobie do pracy obserwuję ciekawą sprawę. Jedzie sobie ostrożny kierowca 40 km/h, a za nim dalej w kolumnie ciągnie się kilka samochodów praktycznie siedząc sobie na zderzakach. Wszyscy kierowcy boją się wyprzedzić, bo ślisko, ale nikt nie pomyśli, że jadąc na zderzaku w trakcie hamowania zaparkują poprzedzającemu w bagażniku :mur:
 10. Przeżyłem mały szok przejeżdżając koło stacji benzynowych (Starogard Gdański). Wczoraj Pb95 3,37 zł, ON 3,31zł Dziś Pb95 3,49 zł, ON 3,49 zł Nie spodziewałem się takiej podwyżki.
 11. A nie łatwiej będzie Ci przejść się do sklepu z butami tej marki i przymierzyć?
 12. Starogard jest chyba najdroższy na Pomorzu. Pb95 3,95 zł, ON 3,83 zł Ale najważniejsze, że spadło poniżej 4 zł za litr. :)
 13. To średnio pomoga. Raz tak zrobiłem i facet zamiast wyłączyć p/mgłowe, zjechał mi na pobocze i przepuścił.
 14. Popieram. I apeluję do kierowców z włączonymi światłami przeciwmgłowymi tylnymi: Jak widzicie, że ktoś za wami jedzie, wyłączcie to światło. Przecież skoro ktoś jedzie za wami, widzi wasz samochód i nie musicie świecić po oczach tym czerwonym światłem. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.