Skocz do zawartości

lukidudi

Użytkownik
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia lukidudi

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. jest to zwykla mysz do ktorej nie ma sterow ;p w innym kompie chodzi bez zarzutu ;) a co powiecie na zwykla ps2 z przejsciowka na USB ? :> czy takie cos zadziala ?
  2. Windows XP Professional
  3. Witam, mam problem z myszką na USB natomiast, po podłączeniu jej do Laptopa do portu USB wyskakuje mi ze system windows nie moze okreslic tego urzadzenia i w panelu sterowania jest taka pozycja jak "urządzenie nieznane" i co zrobic z tym fantem ?:>
  4. mam przejsciowke z PS2 na USB. W laptopie nie mam wejscia na mysze tylko 2 porty USB. CHodzi mi o przejsciowke z ps2 na USB !.
  5. Czesc, moj problem dotyczy myszki. Kupilem adapter z ps/2 na USB (przejsciowke do myszki), podlaczam ja do laptopa i pisze ze komputer znalazl sprzet i jest gotowy do uzycia ale myszka nie reaguje a po chwili komunikat ze Windows nie moze określić urzadzenia. Probowalem ze zwykla myszka kulkowowa i optyczna (swieci sie po podlaczeniu) Czy potrzebuje jakis sterownikow albo czegos innego ? Z gory wielkie dzieki i pozdrawiam.
  6. czyli co ?? na tej karcie zawsze beda mi gry tak slabo chodzily ?? ;s nie ma jakiegos rozwiazania (nie dokladajac zlotowki) zeby chulalo jak trzeba ?? :o
  7. Witam wszystkich, moim problemem jest to ze moja karta graficzna nie daje 100% mocy ;) w grach nie sprawdza sie (bardzo malo wymagajace grynp. Medal of honor: allied asault) fps zadko kiedy przekracza 40 a najczesciej jest okolo 25-30 ... ;s wie ktos moze jak pozbyc sie tego problemu ??. Pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...