Jump to content

Imperator Kret

Stały użytkownik
 • Content Count

  2175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Imperator Kret last won the day on July 10 2019

Imperator Kret had the most liked content!

Community Reputation

453 Fap, fap, fap.

About Imperator Kret

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Krecia nora

Recent Profile Visitors

5576 profile views
 1. Gorzej jeśli nie jedziesz zgodnie z przepisami, masz rejestrator i policjant go skonfiskuje podczas zatrzymania ;) Niedawno była historia na Vinwiki jak jechali w kilkanaście samochodów i gliniarze zrobili blokadę drogi, zatrzymali ich, skonfiskowali rejestratory, kazali zjechać na pole(uszkadzając tym samym samochody) i potem odholowali kilkanaście samochodów. Wszystko bez dowodów.
 2. Taaa, jasne. To lepiej obejrzyj inne filmiki na VINWIKI. W Stanach policja nadużywa swoich praw jak w żadnym innym kraju. Było już kilka historii jak ktoś dostał np. 5 mandatów, bo zdaniem policjanta jechał za szybko, niebezpiecznie itp. mimo że nie było żadnego dowodu.
 3. Pogadamy po dotarciu silnika jak zaczniesz używać mocy ;)
 4. Po wyjeździe do Niemiec w tym tygodniu mogę stwierdzić, że już nie ma u nich kultury jazdy na autostradzie. Jedzie tak jak u nas kolumna samochodów na lewym pasie z prędkością 110-120 i nikt nie zjedzie na prawo mimo kilometrowego odstępu między TIRami. Jasne, zdarzają się luźniejsze autostrady bez ograniczeń, gdzie można trochę nadrobić, ale są w zdecydowanej mniejszości. Do tego wszechobecne korki przy aglomeracjach, ciągłe przebudowy z ograniczeniem do 80 i jazda już nie jest taka przyjemna jak kiedyś. Średnia ledwo ponad 100 km/h szału nie robi. Na szczęście wracając był mniejszy ruch to można było zrobić średnią 120.
 5. W praktyce ustawiam prędkość na autostradzie np. na 160. Odstęp raczej minimalny, w naszych warunkach większe odstępy się nie sprawdzają, bo zbyt często wjeżdża w lukę jakiś zawalidroga. Poza tym jak masz odstęp ustawiony na średni albo duży to nikt Ci nie zjedzie z lewego :P Jak dobrze pamiętam minimum to trochę ponad 1 sekunda, czyli ok. 50 metrów przy tej prędkości. Trochę późno zaczyna przyspieszać jak ktoś zjeżdża na prawy pas, bo dopiero jak całkowicie zjedzie z lewego. Ale przyspieszanie nie zawiesza ustawień, więc na chwilę wciskam gaz i potem już sam jedzie. Czasami też późno reaguje na samochód wjeżdżający z prawego na lewy, zwłaszcza przy dużej różnicy prędkości. Dlatego jak widzę TIRa zmieniającego pas to wolę zawiesić tempomat od razu a nie czekać aż zacznie hamować ze 160 na 90 na odcinku 100 metrów. Poza tym świetna sprawa w wolno posuwających się korkach. Nie wiem jak wpływa na spalanie, bo nie zwracam na to zbytnio uwagi. No i nigdy jeszcze nie przejechałem całego baku w trybie eko, więc nie wiem ile mógłby spalać. Ważne że mogę zrobić 800 km na baku :)
 6. No pewnie że adaptacyjny, nie wyobrażam sobie już długich tras bez niego. Audi S5 na A2 - 56 litrów spalone na odcinku 198 km ;)
 7. Ja też robiłem w weekend jazdę do i z W-wy w stylu emeryta. 140 na tempomacie i rezerwa zaświeciła się dopiero po 780 km :D
 8. Chuj z jazdą nad morze. Najgorzej to przyjechać do Warszarfki w 32*C upale :D To był oficjalnie najgłupszy pomysł ;) W ogóle ludzie w W-wie są generalnie pojebani. Miałem okazję poznać kuzynków dziewczyny z W-wy i zaczęli się licytować czyje mieszkanie jest lepsze :D Przy cenie 14-15k/m2 to jest debilizm. Za głupią kawalerkę można postawić dom.
 9. W galerii chłodno, bo klima ;) Bardziej w temacie - byłem w poniedziałek na półwyspie helskim. Podobno w sezonie przejazd na Hel to koszmar, natomiast na początku czerwca bardzo przyjemnie. Ruch minimalny, jest miejsce żeby wyprzedzać. Nie wyobrażam sobie jak odcinek Władysławowo-Hel może zajmować w sezonie parę godzin.
 10. W Krakowie i okolicach podają powierzchnie i ceny w arach a nie m2. Nie pytaj mnie dlaczego, ale mam tam rodzinę i też mnie to na początku dziwiło. 3-4k zł/ar to 30-40 zł/m2. Na różnych odludziach spokojnie znajdziesz budowlane w tej cenie.
 11. Zawsze mówiłem że Focus to dobry samochód ;) Zwłaszcza w połączeniu z benzyną 180 KM ;)
 12. Naucz się najpierw poprawnie pisać a dopiero później przekonuj innych o swojej zajebistości.
 13. Coś nie pasuje. Standardowo masz ofertę z RRSO ok. 4%. Czyli przy 30 latach spłacasz efektywnie 160% wartości nieruchomości, czyli kwota kredytu 270 tysięcy. Jakoś nie chce mi się wierzyć że jest bank, który przez 20 lat dostanie z tego tylko 6 tysięcy odsetek ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.