Jump to content

Imperator Kret

Stały użytkownik
 • Content Count

  2164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Imperator Kret last won the day on April 7

Imperator Kret had the most liked content!

Community Reputation

446 Słitaśny ulubieniec ludu <3

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Krecia nora

Recent Profile Visitors

5328 profile views
 1. W Krakowie i okolicach podają powierzchnie i ceny w arach a nie m2. Nie pytaj mnie dlaczego, ale mam tam rodzinę i też mnie to na początku dziwiło. 3-4k zł/ar to 30-40 zł/m2. Na różnych odludziach spokojnie znajdziesz budowlane w tej cenie.
 2. Zawsze mówiłem że Focus to dobry samochód ;) Zwłaszcza w połączeniu z benzyną 180 KM ;)
 3. Naucz się najpierw poprawnie pisać a dopiero później przekonuj innych o swojej zajebistości.
 4. Na Śląsk i tak nie dotrze, mamy zbyt gęste powietrze :D Poza tym u nas i tak w powietrzu jest cała tablica okresowa prócz metali szlachetnych które zdążyli rozkraść ;)
 5. Coś nie pasuje. Standardowo masz ofertę z RRSO ok. 4%. Czyli przy 30 latach spłacasz efektywnie 160% wartości nieruchomości, czyli kwota kredytu 270 tysięcy. Jakoś nie chce mi się wierzyć że jest bank, który przez 20 lat dostanie z tego tylko 6 tysięcy odsetek ;)
 6. Nie wiem jakie mają wymagania, u mnie działalność była od 10 lat, dochody też w porządku.
 7. Bardzo ciekawa teoria. Nie miałem żadnego problemu z kredytem w ING, całość zamknęła się w około tydzień.
 8. W ING nadpłata/spłata kredytu 2% ekstra przez pierwsze 3 albo 5 lat(różnie bywa). Po tym okresie za darmo.
 9. Idź do ING. Mam z nimi bardzo dobre doświadczenia.
 10. Widać banki krzywo patrzą na dochody z krypto.
 11. Przy dzisiejszych cenach 300k za dom to musi być naprawdę okazja. Jak patrzę po projektach, które mi odpowiadają to sam stan surowy zamknięty wychodzi tyle i to bez działki. Same grunty poszły strasznie w górę przez ostatnie lata, więc to podbija cenę domów. Może to https://www.otodom.pl/oferta/okazja-dom-wolnostojacy-na-duzej-dzialce-ID3IUhV.html#1fdbd835b8 Zostaje 60k na doprowadzenie przynajmniej parteru do porządku, piętro możesz robić później etapami. Lokalizacja, żebyś nie musiał szukać po Street View - https://goo.gl/maps/nwrRyCYacxm W Kaletach masz net 1000 mbps.
 12. 7800 m działki i wszystko jasne. Na Śląsku za samą działkę musiałbyś zapłacić 500k. Pierwsza oferta bardzo tania, ale to koniec świata. Zamiast tracić czas i nerwy kup działkę i wybuduj mała parterówkę do 100 m2. Przekroczysz budżet o jakieś 100k, ale będziesz miał nowe, wszystko po swojemu i zero problemów z poprawianiem po majstrach z PRLu. Albo postaw szkieletowy to może nawet wyrobisz się w 300k. Dodatkowy atut to szybka budowa. Nowe to nowe, przez kilka lat nie musisz kiwnąć palcem.
 13. Szukasz domu za kilkadziesiąt tysięcy i dziwisz się że nie możesz znaleźć? Weź mnie nie rozśmieszaj.
 14. Zrobiłeś literówkę, ale już poprawiłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.