Jump to content

Namod

Stały użytkownik
 • Posts

  303
 • Joined

 • Last visited

Namod's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Ano nie mają... Ten pierwszy to 850W a do pepiczków pisałem z zapytaniem czy wyślą do Polski, ale od 3 dni cisza... Też szukam 750W.
 2. Ja powiem tak - nie pchaj się w te Logitechy, bo prędzej czy później padnie Ci panel sterowania i będziesz miał kłopot. Chyba, że masz jeszcze gwarancję. Ale to jakby nie patrzył, półśrodek. Wiem, bo sam to dwukrotnie przerabiałem. Radzę dozbierać trochę pieniędzy i kupić zestaw, który podajesz [na początek, potem bierz jeszcze suba] + amplituner. Jakieś porządne ONKYO za 1500 zł powinieneś z łatwością dostać. A te Logitechy całym sercem odradzam. Poza tym jak posłuchasz tych JAMO, to usłyszysz różnicę między komputerowymi pierdziawkami a głośnikiem w drzewie. Zabawę w wymianę głośników też odradzam - wzmacniacz jest wyskalowany tylko i wyłącznie pod te głośniki czyli opór, ustawienie zwrotnic itp. Coś innego po pewnym czasie zabije albo wzmacniacz albo głośniki.
 3. Czy któryś z kolegów orientuje się jaki jest faktyczny pobór prądu przez modele 5C/6C? Chciałbym zakupić 5C lub 5C i podłączyć je pod TV LCD. Głośniki mają służyć TYLKO do przekazania fonii z TV. Nie wiem co będzie mniej prądożerne - posiadany przeze mnie amplituner + głośniki [ampli trakcie pracy pobiera ok. 50W] czy te głośniki? Jest prawie pewne, że mniej wezmą głośniki, ale jeśli będzie chodziło o różnicę 10-15W, to wydaje mi się, że nie warto. Czy któryś z Was posiada watomierz i byłby tak uprzejmy zmierzyć wartość pobieranego prądu?
 4. Namod

  Gran Turismo 5

  Może jednak nie wszystko stracone :) PSX Store - Games and Patches > PS3 > Patches > Nie może być tak jak piszesz, bo jak na razie kupując grę nie masz obowiązku posiadania łącza internetowego. Może w Twoim czy moim świecie brak internetu to takie samo zjawisko jak wizyta UFO, ale są domy, w których netu nie ma albo jest tylko iPLUS, PLAY online itp. Oczywiście jest możliwość podpięcia tego do PS3, ale wraz z nabyciem gry nie nabywamy ani umiejętności ani dodatkowego sprzętu. I sam brak netu nie może mnie skazywać na posiadanie niepełnowartościowego produktu, chociaż zapłaciłem za niego pełną cenę. Na razie mam związane ręce, bo gra została tydzień temu zapakowana i schowana przez moją małżonkę [ znając moje zdolności śledcze prawdopodobnie wyniosła ją z mieszkania], ale jak tylko będę miał ją w ręku a w szczególności nr BLES, to robię halo do SONY.
 5. Namod

  Gran Turismo 5

  Panowie,z uwagi na fakt, iż na jakiś czas muszę się przesiąść na internet z PLAY'a, to mam pytanie. Chodzi mi o te łatki do GT5 - czy można je jakoś ściągnąć z sieci? Dobry kolega z szybkim netem i pendrivem się znajdzie. Pamiętam, że tak robiłem z updatem konsoli. Najnowszy update znalazłem na stronie SONY, ale łatek do GT5 nie widzę... :(
 6. Namod

  Playstation 3

  Dokładnie. Już Rzymianie wiedzieli, że łuk jest najmocniejszą konstrukcją świata. A jaki był zamysł SONY nadając taki kształt konsoli?
 7. Namod

  Xbox 360

  Ot, powielanie zasłyszanej gdzieś treści. Ale klepie się, żeby coś klepać. Proceder [legalny bądź nie] uprawiany już od kilku lat. Gdyby to było "ciemne" to już dawno ktoś by to uciął, ale jak widać biznes ma się dobrze na azjatyckich portalach aukcyjnych i nie tylko.
 8. Namod

  Playstation 3

  Hmmmm..., jeśli to prawda to jakieś lipne te zabezpieczenie było... Wystarczy pendrive. Xboxa trzeba "do golasa" rozebrać, żeby go przerobić a tu proszę - kluczyk USB i po robocie :)
 9. Namod

  Gran Turismo 5

  Zejdźcie na ziemię... ten samochód już dawno ktoś wygrał. Wiem co mówię, bo sam jestem posiadaczem rzeczy wygranej w taki sposób. Konkurs organizowany jest tylko z uwagi na marketing - żeby ciemny lud kupił jak najwięcej towaru, zdrapek czy zaprenumerował jak najwięcej danego tytułu prasowego.
 10. Może się to komuś przyda, może nie, ale znalazłem to, czego szukałem :) Zmieniłem router na WRT160NL, który doskonale współpracuje z programem CISCO Network Magic, który to program ma opcję o którą pytałem - nieautoryzowane podpięcie się do sieci jest sygnalizowane komunikatem i dźwiękiem. Program działa w tle, dodatkowo spod niego można konfigurować router.
 11. Namod

  Xbox 360

  Tak właśnie robię... Będąc zalogowanym na swoim koncie numer nowej konsoli jest zczytywany automatycznie, klikamy tylko Next. Bułka z masłem :) Następnie wchodzimy w Historię zakupów i dodajemy do kolejki ściągania wszystko to, co wcześniej kupiliśmy. Z poziomu konsoli ściągamy wszystko na dysk i cieszymy się przepłaconymi dodatkami i grami Arcade :)
 12. Namod

  Xbox 360

  Z licencjami jest lipa... Przez transfer kit idzie tylko wersja demo. Miałem ponad 50 gierek Arcade i chyba wszystko poszło się kochać, bo przy próbie przeniesienia licencji jest informacja, że coś nie tak z ich serwerem. Może to przejściowe kłopoty a może sławetne blokada regionalna - ściągnąć mogłem, ale przenieść licencji już nie.
 13. Namod

  Xbox 360

  To zdradź, kolego ten sekret, bo do którego bym USB się nie podłączył, to konsola nie wykrywa Transfer Kita z podpiętym dyskiem 250 GB tylko woła o stworzenie nowego profilu... OK, poszedłem za ciosem, założyłem nowy profil i kopiowanie ruszyło. Mam nadzieję, że założenie nowego profilu nie będzie w jakiś sposób wiążące...
 14. Namod

  Xbox 360

  Przenosił już ktoś dane z dysku starego x'a na dysk nowego [slim]? Do którego USB się podpiąć? Tył czy przód? Bo sam Microsoft różnie to przedstawia... Xbox.com | Xbox 360 Consoles - How to move Content to Another Xbox 360 Console i How to transfer content using the Xbox 360 Hard Drive Transfer Kit Jutro czeka mnie operacja transferu 250-->250 i nie chciałbym walnąć jakiegoś babola :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.