Jump to content

HaNz

Stały użytkownik
 • Posts

  342
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by HaNz

 1. Reakcje Moldrana na dropy to pikuś w porównaniu z jego sposobami na to by nie zasnąć (patrz niżej) :D były nawet momenty, że grał z zamkniętymi oczami :P Co do języka było widać tendencję - im bliżej końca maratonu tym gorszy angielski. Muszę przyznać, że nieźle się uśmiałem jednak to nie to samo co Cro i jego panienki na telefon grające z nim w diablo ;)

   

  s2e7cJ4.gif

 2. Otwieram w losowej lokacji ale na T6. Inne legendy z konkretnych aktów też mi lecą np karwasze, naramy itp.

  Co do częstotliwości to faktycznie czasem potrafię otworzyć 5 i mieć 2-3 legendy a czasami 30 i ani jednej :P

 3. Chyba mam farta do tych rękawic z bonusem do kapliczek. Z tego co słyszę niektórzy farmią je bezskutecznie od wyjścia dodatku a mi wypadły kolejne - dla monka za 3 podejściem :P

 4. Samego A2 raczej nie warto. Najlepiej wejść na grę publiczną albo zebrać party i robić bounty naraz we wszystkich aktach. Na publiku zajmuje to ok 25-30 min i masz 5x skarb horadrimów. Chyba, że zmontujesz party z osobami chętnymi robić bounty tylko w A2 wtedy powinno to zająć ok 5 min, restart i od nowa.

 5. HaNz po południu dodaj Cie w BT.

  Na jakim poziomie grasz?

  Na razie biegam na normalu żeby szybko bounty robić w party. Już parę fajnych legend wypadło więc i DPS lepszy :) Na T1 chyba nie ma sensu teraz biegać.

 6. W końcu wbiłem 70 krzyżowcem. Przyjemnie się gra choć CD faktycznie trochę długie. Renewal + Hold Your Ground + Punish =  :grin: Swoją drogą szukam jakiegoś stałego party bo itemy sux więc jak coś HaNz#2424

 7. Ja próbowałem dziś chyba wszędzie w Katowicach. Dostępne były jedynie edycje kolekcjonerskie. W SCC powiedziano mi, że jutro o 10 gra będzie dostępna. 

 8. Jest ktoś w stanie wysłać mi gifta za 39.99$? Niestety paypal nie ma w szybkim doładowaniu środków Alior Sync a konta w PKO już nie mam  :sad: Kasę przelewam od razu natychmiastowym na konto bankowe.

 9. Zmień język na angielski (trzeba ściągnąć ok 5GB) wtedy nie ma limitu. Ma ktoś czas boostnąć mi WD 1-60? Chyba dalej są miejsca w których można to zrobić w 15min :P Mogę sypnąć trochę golda :D

×
×
 • Create New...