Jump to content

Rikki

Stały użytkownik
 • Posts

  5610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Rikki last won the day on August 12 2012

Rikki had the most liked content!

1 Follower

About Rikki

 • Birthday May 27

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

20703 profile views

Rikki's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

344

Reputation

 1. Rikki

  PPC 2017 uwagi

  Dzień dobry Marku! W ostatnich diach dostałem powiadomienia mailowe w związku ze "zgłoszoną zawartością". Czy mógłbyś proszę wylączyć powiadomienia, bądź też pokierować mnie gdzie są ustawienia za to odpowiedzialne? Rikki Edit/ Dokopałem się do ustawienia powiadomienia "A new report is posted" w kategorii "General", jednak zmiana jego statusu jest ograniczona dla Administratora forum.
 2. Te sterowniki podobno działają: http://brainbit.wordpress.com/2010/07/19/asus-xonar-unified-drivers/
 3. Nexus S jest lepszy ze względu na stockowego Androdia ale nie warto za niego płacić nieracjonalnych pieniędzy.
 4. http://www.head-fi.org/t/584599/mini-review-beyerdynamic-t70 http://www.head-fi.org/t/595316/beyerdynamic-t70p-thoughts
 5. Po prostu wpisz sobie w Google Windows 8 trial download. Jeżeli chcesz bezpośrednio z serwerów Microsoftu to: Desktop: http://windows.micro...release-preview Enterprise: http://msdn.microsof...r/jj554510.aspx Mirrory na Softpedii: http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/Windows-8.shtml
 6. Dlaczego od dłuższego czasu kliknięcie zakładki reputacja w profilu wyświetla pustą stronę dopóki nie kliknie się dodatkowo na otrzymana? Wydaje mi się, że ktoś próbował zamieszać, wyłączył widoczność rozdawanych ocen, i teraz nie funkcjonuje to jak powinno.
 7. Rikki

  Seriale

  M@TI czy ty w ogóle czytasz ten temat? Hint: #7651-#7657.
 8. marco, ja nie sądzę aby problemem byłby kilkudniowy lock jeżeli doprowadziłby do szybkiego, sprawnego działania forum.
 9. Ja poważnie rozważam porzucenie Maca na rzecz nowego Windowsa, strasznie mi się podoba nowy twór Microsoftu.
 10. marco, czasy >10sec zaczynają być coraz bardziej uciążliwe... Jeżeli dobrze rozumiem o co wam chodzi to najpierw napiszcie ten opis, zaznaczcie go i później umieśćcie link, wtedy wszystko działa jak powinno. IPB3 ma po prostu inny edytor i trzeba zmienić przyzwyczajenia.
 11. Jeszcze ich schładzacz był do zaakceptowania, ale pendrajw?
 12. Rikki

  Baldur's Gate 2

  Nowy motyw przewodni.
×
×
 • Create New...