Jump to content

Rikki

Moderator
 • Posts

  5610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by Rikki

 1. Te sterowniki podobno działają: http://brainbit.wordpress.com/2010/07/19/asus-xonar-unified-drivers/
 2. Nexus S jest lepszy ze względu na stockowego Androdia ale nie warto za niego płacić nieracjonalnych pieniędzy.
 3. http://www.head-fi.org/t/584599/mini-review-beyerdynamic-t70 http://www.head-fi.org/t/595316/beyerdynamic-t70p-thoughts
 4. Po prostu wpisz sobie w Google Windows 8 trial download. Jeżeli chcesz bezpośrednio z serwerów Microsoftu to: Desktop: http://windows.micro...release-preview Enterprise: http://msdn.microsof...r/jj554510.aspx Mirrory na Softpedii: http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/Windows-8.shtml
 5. Rikki

  Seriale

  M@TI czy ty w ogóle czytasz ten temat? Hint: #7651-#7657.
 6. Ja poważnie rozważam porzucenie Maca na rzecz nowego Windowsa, strasznie mi się podoba nowy twór Microsoftu.
 7. Jeszcze ich schładzacz był do zaakceptowania, ale pendrajw?
 8. Rikki

  Baldur's Gate 2

  Nowy motyw przewodni.
 9. rafa Jeżeli masz problem to http://teamcoco.com/video/will-ferrell-upset-about-kristen-and-robert.
 10. Rikki

  Baldur's Gate 2

  Pliki dźwiękowe chyba nie będą te same bo głosy nagrywane są od nowa (ale z tego co pamiętam to Oster napisał, że nie ma nic lepszego jak orginały, więc chyba starano się brać tych samych aktorów). A może nowe nagrania dotyczą tylko nowych postaci, reszta jest po prostu dodana w lepszej jakości? Pisał także, że fani pomagają przy translacjach więc spodziewałbym się kinowej polonizacji. edit/ O, znalazłem.
 11. Tweetdeck nie był aktualizowany od września '11 i na ICSie sprawiał problemy (mi np. nie pozwalał się zalogować). Inna sprawa, że zakup tej aplikacji przez Twitter Inc. było najgorszym co mogło ją spotkać i wszystkie aktualizacje wołają o pomstę do nieba. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że mówiliśmy o aplikacjach tabletowych a Tweetdeck taką nie jest.
 12. Typowym przykladem recenzentów był Twitter który był upscalowaną aplikację, która na 10" wyglądała katastrofalnie (na 7" też nienajlepiej ale z kolei nie było tragedii).
 13. Jeszcze do niedawna w każdej recenzji można było usłyszeć/przeczytać, że brakuje oprogramowania zoptymalizowanego na tablety. Może masz szczęście, może sytuacja się poprawiła, nie wiem.
 14. Dedykowane czyli takie, które wykorzystują 10" wyświetlacz i nie są upscalowaną aplikacją smartfonową. Obecnie większość oprogramowania na Androida nie ma wersji przystosowanych do tabletów ale z pojawnieniem się Nexusa 7 powinno się to szybko zmieniać.
 15. Do takich zastosowań wygodniejszy będzie laptop. Ah, i Win 7 Ultimate nie ma najmniejszego sensu.
 16. Rikki

  F1 Sezon 2012

  No OK, Massa rzeczywiście miał dobry sezon 2008, co poza tym? Wspomisz dwa poprzednie sezony, w których osiągał wyniki jakie po prostu przystoją dobremu kierowcy w Ferrari?
 17. Śliczne LC, bardzo eleganckie, świetne kolory i bez zbędnego udziwniania.
 18. Rikki

  Baldur's Gate 2

  Jak to Trent Oster określił chcieli, aby cenia wersji na iPada była przystępna dlatego zrobili dodatkowe postacie jako 'in app purchase,' moim zdaniem bardzo uczciwie. Dodatki na PC/Mac są za darmo bo i sama gra trochę więcej kosztuje (choć i tak cena $20 jest fantastyczna).
 19. Rikki

  Baldur's Gate 2

  Wersja na iPada będzie kosztować $10 przy czym dodatkowe postacie to będą DLC po $3 każda. Data premiery Androida TBD.
 20. Steve Jobs na konferencji WWDC 1997 po ponownym przejęciu Apple.
 21. Rikki

  Baldur's Gate 2

  http://www.baldursga...m/index.en.html Nowe postacie, wątek fabularny i mnóstwo usprawnień.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.