Jump to content

Rikki

Stały użytkownik
 • Posts

  5610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by Rikki

 1. Rikki

  PPC 2017 uwagi

  Dzień dobry Marku! W ostatnich diach dostałem powiadomienia mailowe w związku ze "zgłoszoną zawartością". Czy mógłbyś proszę wylączyć powiadomienia, bądź też pokierować mnie gdzie są ustawienia za to odpowiedzialne? Rikki Edit/ Dokopałem się do ustawienia powiadomienia "A new report is posted" w kategorii "General", jednak zmiana jego statusu jest ograniczona dla Administratora forum.
 2. Te sterowniki podobno działają: http://brainbit.wordpress.com/2010/07/19/asus-xonar-unified-drivers/
 3. Nexus S jest lepszy ze względu na stockowego Androdia ale nie warto za niego płacić nieracjonalnych pieniędzy.
 4. http://www.head-fi.org/t/584599/mini-review-beyerdynamic-t70 http://www.head-fi.org/t/595316/beyerdynamic-t70p-thoughts
 5. Po prostu wpisz sobie w Google Windows 8 trial download. Jeżeli chcesz bezpośrednio z serwerów Microsoftu to: Desktop: http://windows.micro...release-preview Enterprise: http://msdn.microsof...r/jj554510.aspx Mirrory na Softpedii: http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/Windows-8.shtml
 6. Dlaczego od dłuższego czasu kliknięcie zakładki reputacja w profilu wyświetla pustą stronę dopóki nie kliknie się dodatkowo na otrzymana? Wydaje mi się, że ktoś próbował zamieszać, wyłączył widoczność rozdawanych ocen, i teraz nie funkcjonuje to jak powinno.
 7. Rikki

  Seriale

  M@TI czy ty w ogóle czytasz ten temat? Hint: #7651-#7657.
 8. marco, ja nie sądzę aby problemem byłby kilkudniowy lock jeżeli doprowadziłby do szybkiego, sprawnego działania forum.
 9. Ja poważnie rozważam porzucenie Maca na rzecz nowego Windowsa, strasznie mi się podoba nowy twór Microsoftu.
 10. marco, czasy >10sec zaczynają być coraz bardziej uciążliwe... Jeżeli dobrze rozumiem o co wam chodzi to najpierw napiszcie ten opis, zaznaczcie go i później umieśćcie link, wtedy wszystko działa jak powinno. IPB3 ma po prostu inny edytor i trzeba zmienić przyzwyczajenia.
 11. Jeszcze ich schładzacz był do zaakceptowania, ale pendrajw?
 12. Rikki

  Baldur's Gate 2

  Nowy motyw przewodni.
 13. rafa Jeżeli masz problem to http://teamcoco.com/video/will-ferrell-upset-about-kristen-and-robert.
 14. Rikki

  Baldur's Gate 2

  Pliki dźwiękowe chyba nie będą te same bo głosy nagrywane są od nowa (ale z tego co pamiętam to Oster napisał, że nie ma nic lepszego jak orginały, więc chyba starano się brać tych samych aktorów). A może nowe nagrania dotyczą tylko nowych postaci, reszta jest po prostu dodana w lepszej jakości? Pisał także, że fani pomagają przy translacjach więc spodziewałbym się kinowej polonizacji. edit/ O, znalazłem.
 15. Tweetdeck nie był aktualizowany od września '11 i na ICSie sprawiał problemy (mi np. nie pozwalał się zalogować). Inna sprawa, że zakup tej aplikacji przez Twitter Inc. było najgorszym co mogło ją spotkać i wszystkie aktualizacje wołają o pomstę do nieba. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że mówiliśmy o aplikacjach tabletowych a Tweetdeck taką nie jest.
 16. Typowym przykladem recenzentów był Twitter który był upscalowaną aplikację, która na 10" wyglądała katastrofalnie (na 7" też nienajlepiej ale z kolei nie było tragedii).
 17. Jeszcze do niedawna w każdej recenzji można było usłyszeć/przeczytać, że brakuje oprogramowania zoptymalizowanego na tablety. Może masz szczęście, może sytuacja się poprawiła, nie wiem.
 18. Dedykowane czyli takie, które wykorzystują 10" wyświetlacz i nie są upscalowaną aplikacją smartfonową. Obecnie większość oprogramowania na Androida nie ma wersji przystosowanych do tabletów ale z pojawnieniem się Nexusa 7 powinno się to szybko zmieniać.
 19. Do takich zastosowań wygodniejszy będzie laptop. Ah, i Win 7 Ultimate nie ma najmniejszego sensu.
 20. Ja ostatnio dość często widuję 504.
 21. Rikki

  F1 Sezon 2012

  No OK, Massa rzeczywiście miał dobry sezon 2008, co poza tym? Wspomisz dwa poprzednie sezony, w których osiągał wyniki jakie po prostu przystoją dobremu kierowcy w Ferrari?
×
×
 • Create New...