Jump to content

sztomasz

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.sztomasz.prv.pl
 • GG
  1440283

sztomasz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak Euro jest realizwane w warszawie!!! Wszystkie produkty zakupione w polsce trafiają do warszawy!! Nie ma innego Servisu Nikona w polsce !!
 2. Dzwoniłem dziś do Servisu NIKON POLSKA i odpowiedziano mi że polska gwarancja jest na 12 miesięcy a Europejska 24. :D
 3. Z tego co się dowiedziałem od sprzedającego to servis jest dużo lepszy w Niemczech!!! Ale zapewniał, że Nikon akceptuje gwarancje europejskie w Polsce!!! Na ile jest w tym prawdy nie wiem!! Czytając inne oferty allegrowiczów zauważyłem że polska gwarancja jest dłuższa od euro. Polska wynosi 24 miesiące a Euro 12.
 4. Witam wszystkich Mam pytanie odnoście gwarancji Nikona (chodzi o aparat Lustrzankę Cyfrową). Zamierzam się do kupna Nikona d70s na allegro. Dość dużo tych aparatów jest sprowadzone z Niemiec. Więc moje pytanie brzmi: „Czy gdy kupie taki aparat z gwarancją Europejską będzie możliwość serwisowania w Polsce ???” :mur: Proszę o pomoc użytkowników Nikona Pozdrawiam Serdecznie
 5. Mam dość już zwykłych compatków, więc chcę compakt zamienić na lustrzankę cyfrową. Niestety nie wiem co wybrac Nikon d70s czy Canon eos 350d - alebo jeszcze jakieś inne propozycje ??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.