Skocz do zawartości

KondzioR

Stały użytkownik
  • Postów

    55
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez KondzioR

  1. ja mam następujący problem z kxy z, którym mam nadzieje pomożecie mi :)

    Mam SB L! 5.1 i głosniki creatvia 5.1. W ustawieniach kxów ustawiam se tam jakieś 5.1 directpatch czy inne 5.1, wszystko cacy test głośników jest 5 satelit i suboofer wszystko, działa. Ale ni z tego ni z owego, pewnego ponurego dnia jka dzisiejszy kxy nie widzą centralnej satelitki i suboofera ;/.

    W ustawieniach głośników nadal jest 5.1 a w tescie widać tylko 4 satelity....nie mam pojęcia dlaczego tka sie dzieje i jak temu zapowbiedz/naprawić. Ostatnio samo sie spowrotem zmieniło, ale zazwyczaj zostaje tak ujowo ustawione i zapominam o tym ;(

  2. co do tego patcha z nazwiskami do we7i 

    The Wolf EPL&CL WE7I PC

    qrcze, z tym patchem wolfa mam mały zonk...a nawet 2 :P

     

    są skospane koszulki, wygląda to tak jkaby były dwa kołnierzyki, a wniektórych tamch 2 herby ....

     

    drugi problem to zwOoooOlnienie gry, po 1-3 meczach przychodzi mecz który choooodzi pooowoli :?

     

    sciągam jakiś update do patcha wolfa ale nie wiem czy to coś pomoze...

  3. obejrzenie poraz kolejnych wszystkich fotek zmobilizowało mnie :) i chyba jutro zaczne pierwsze przymiarki domojego moda, rozmontuje kompa i skocze odebrać plexi :)

     

     

    slicznie poprostu ślicznie !!!

     

    pozdro 600 :D

  4. No chlopaki jestem pod wrazeniem, mam co prawda glosniczki Creative P380 2.1 ale roznica jest (jeszcze wieksza na sluchawkach  :) ), tylko jeden zonk, nie moge sciagnac tych dwoch pozostalych pluginow, bo stronka chyba nie dziala (tego mpg123 i ten drugi ) :cry:

     

    http://www3.cypress.ne.jp/otachan/04B185FD...foo_secret.html

     

    A link zmienil nazwe , bo sie wkurza tworca Foobara , ze japonczyk jescze bardziej poprawil jego dzielo , i chyba go to drazni ze japoniec podmienia jego glowne pliki :) .

    mi nadal niedziała :(

     

    i co z tą wtyczką dla graczy? bo ja nadal nie instaluje wasze j 'pracy' gdyż dużo gram i bardzo mi zależy na dobrym dżwięku w grach, ale przecież możńa znależć złoty srodek...tylko niech link zadziaąłja... :?

  5. mam 1 pytanko odnośnie docków:

     

    jak sobie gram w jakąś gierke i w menu zjade kursorem na dół to wywala mnie do windowsa (nie zamyka gry tylko ja minimalizuje) i po 3 takich sytuacjach można sie już wkurzyć.

     

    Czy da sie z tym coś zrobić (jakas opcja yz docka której nie dostrzegłem ?)

     

    Może object dock nie ma takich "dodatkowych" ;) atrakcji :P ?

  6. Może dzira w podstawie obudowy + wymana 'nózek' obudowy na takie które spowodują odstawanie obudowy od gleby przynajmniej o jakies x cm.

    hmmm wtedy można by sobie już darować 'podstawke' i podłożyć tylko pod wiatrak jakiś filtr (filtr + silikon ?) który by spełniał 2 funkcej:

    po 1 zatrzymywal kurz

    po 2 tłumił przynajmniej cześc drgań

     

    i jeszc jedna sprawa, centralnie nad tym wiatrakiem w górnej cześci obudowy komin ~~ ?

    popatrzcie na schemat aresa:

    12 przesunąc troszke w lewo i centralnie nad nią wywiewajacy powietrze wiatrak ?

  7. co do podstawki pod ten dolny wiatrak:

     

    ja mam takie śmieszne 'coś', wygląda jak obudowa do wiatkraka(czasami daja takie coś na przedni wiatrak obudowy)

    Nie wiem dokładnie skąd żem to wykręcił, ale zchowalem to i teraz wpadło mi w ręce...po wstępnych przymiarkach bardzo ładnie leży na dnie obudowy :) tylko teraz kwestia drgań jakie ta nazwijmy to podstawka bedzie przenosiła(chyba zapomniałem dodać, że jest zrobiona z takiego samego metalu jak wnętrze budy ;) ). Jeśli by podklejic tą podstawke silikonem ? Wtedy chyba bym wyeliminował wszelkie drgania.

    Wymiary tego cacka to 80x80x25, czyli idealnie do teog wchodzi wiatrak, jednak ja chce wiatrak położyć na podstawke wtedy z dolnej przestrzeni zassysałby powietrze.

     

    Co wy na to :) ?

  8. w ramach małego ot:

    kumpel dawno temu kupił ecs'ke K7VZA i do tego jakiegoś durnia, płyta była jakaś walnięta i chyba ze 3 proce sie zjrałąy więc sprzedawca kazał mu przynieść ta płyte. Na naszych oczach zjarał 4 procka a podczas wkładania piątego połamał i pogiął nózki...poczym oddał hajs za proca i plyte :lol: :lol:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...