Jump to content

ifrin

Stały użytkownik
 • Posts

  163
 • Joined

 • Last visited

ifrin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. A, to może masz z GSC "permit" na te iso, ze według Ciebie wszystko jest OK? Bo jeśli nie, to może ja ukradnę auto przetestuje/sprawdzę jak chodzi przez noc (bo planuje w przyszłości zakup takowego), a rano dostawie na miejsce-tez to będzie zrozumiale?
 2. Mógłbyś nie psuć humoru tym co nie korzystają z torrentow i czekają na legalna wersje? Niedługo będzie masa gameplaya do obejrzenia (już się pojawia) i relacji jak gra działa wiec, może te "pirackie opowieści" zachowasz dla siebie, ewentualnie na PW (zainteresowanym) byłbym wdzięczny...
 3. Spróbuj innej wersji sterownika do GPU (osobiście używam 168.03 od Nvidia) tylko najpierw odinstaluj stary i wyczyść pozostałości po nim np. za pomocą programu Driver Sweeper. Zrób update DirectX do najnowszej wersji (z tego miesiąca), wyłącz wszystkie niepotrzebne procesy działające w tle jak: antywirus, WiFi, Aero (jeśli masz Vista/W7), GG itp., zdefragmentuj HDD.
 4. ifrin

  Gta 4

  Czemu dałeś dobitny przykład w tym wątku, szczególnie poziomem wypowiedzi i użytego słownictwa. Sorry, ale braw z mojej strony nie będzie, po ty co tu zaszło-sam rozumiesz... Bogiem to się lepiej nie "podpieraj", bo jeszcze to czyta, a podobno nie lubi piratów. Amen.
 5. Nie wiem jak pełna wersja, ale demo na moim laptopie (patrz podpis) chodzi płynnie (trzyma 30+fps, tylko przy starcie wyścigu jest 20-parę) w 1440x900, high, 2xAA.
 6. ifrin

  Gta 4

  To nie ja zacząłem osobiste "wycieczki" . Tak się składa, ze zależy mi by te Forum trzymało poziom, a nie poszło za przykładem... "Chip-a". Wiec może ktoś z redakcji zajmie stanowisko, by nie było wątpliwości.
 7. ifrin

  Gta 4

  Nie, ja jestem tylko użytkownikiem tego Forum który nie cierpi złodziei i imbecyli.
 8. ifrin

  Gta 4

  Jest cala masa produktów/usług, których nie ma możliwości przetestowania przed nabyciem, a maja niewspółmiernie większy wpływ na nasze życie niż gra komputerowa. Nie jesteś pewien czy spełni "Twoje" oczekiwania- nie kupuj, to nie lek ratujący życie, ze się nie można bez niego obejść. Dwa-to ze moderatorowi nie przystoi takie zachowanie. On powinien "świecić przykładem", a już na pewno się z czym takim nie afiszować, bo to uwłacza poziomowi tego Forum i jego użytkownikom (a przynajmniej jego części, do której się zaliczam) .
 9. ifrin

  Gta 4

  Wstydziłbyś się przyznawać. I jak tu się nie dziwić, ze później w watkach o grach dyskutuje stado piratów, dzieląc się uwagami z "testowania" . Jak widać przykład idzie z góry...
 10. Nie wiem w jakim sklepie Ci taki kit wciskają (BestBuy?), bo normalna cena na tego laptopa to ok.$499 wiec to żaden deal. Tu nowy z lepszymi parametrami (najprawdopodobniej nie będzie tez Tax i wysyłka za darmo): http://www.newegg.com/Product/Product.aspx...N82E16834115572 Co do gier, to będziesz mógł pograć ale w trochę starsze produkcje.
 11. Moze byc problem z tasma i inwerterem. Matryce o wyzszej rozdzielczosci mogą mieć inna/większą ilosc pin, na taśmie połączeniowej. Moga tez potrzebować większego napięcia, stad może być potrzebna wymiana inwertera jeśli ten obecnie zainstalowany nie będzie mógł takowego dostarczyć.
 12. W recenzji jest napisane, ze występują wersje tego modelu z trzema rożnymi grafikami: Intel 965, Quadro NVS 140M i FX 570M, a nie ze posiada dwie rożne grafiki (coś jak hybrid SLI). W twoim laptopie nie da się wymienić grafiki na wydajniejsza (jest zintegrowana), bo wiązałoby się to z wymiana całej płyty głównej. Z reszta, w przypadku grafik dedykowanych w 99% laptopów nie da się tez tego zrobić.
 13. Pierwsze co powinieneś zrobić, to podłączyć laptopa pod zewnętrzny monitor/TV, by się upewnić czy to na pewno karta graficzna a nie elektronika matrycy uległa uszkodzeniu. Co do zgrania biosu VGA, to może ten tutorial Ci pomoże: 3298601[/snapback] to nie stacjonarka - zapomnij, że podmienisz bios samej grafy. Nie dokonca prawda, bo w grafikach mobilnych w wielu przypadkach da sie tez flashowac bios VGA nawet do wyższych modeli. Np. bardzo popularne było flashowanie GF go7900 GS do GSX (biosem z 7900GTX), a obecnie GF 9800M GS do GTS. http://www.notebookforums.com/thread180011.html http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=357807 Oczywiście ryzyko takiego zabiegu jest dużo większe niż w przypadku "stacjonarki", bo grafiki mobilne są często wlutowane w płytę główną, ale nie znaczy ze jest to niewykonalne.
 14. Czasami mogą być problemy z kompatybilnością wiec spróbuj zaktualizować do najnowszej wersji: http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en
 15. http://laptopy.info.pl/article.php?id=25
×
×
 • Create New...