Jump to content

Vendeur

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Vendeur

 • Rank
  Newbie

Contact Methods

 • GG
  3260247

Profile Information

 • Skąd
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Sport ogólnie, głównie badminton i rower. Także turystyka, komputery i języki obce, fotografia
 1. Tylko czekać aż ten sam los spotka PcLab, z ich całkowitym brakiem szacunku do czytelników i traktowaniem ich jak idiotów poprzez żenujący poziom newsów, notoryczne kłamstwa i sponsorowane teksty, które nimi rzekomo niby nie są.
 2. Ale czasami mi nagrywa dobrze... Pamięci mam nieco ponad 300 MB, ale nie wiem dokładnie, dlatego napisałem mniej ;). Ale na DivX.pl znają się na MPEG? ;)
 3. Hej! Posiadam tuner TV Winfast XP 2000 Expert. Nagrywam sobie skwencje video z TV i pojawiają się pewne problemy. Czasami, podczas ładowania ich do programu VirtualDub ( w celu kompresji na DivX) pojawia się taki oto komunikat: quote: -------------------------------------------------------------------------------- MPEG: Anachronistic or discontinuous timestamp found in video stream 0 at byte position 7281108, from 1663174 to 1648773. This may indicate an improper join. -------------------------------------------------------------------------------- Po kompresji dźwięk sobie a video sobie... :/ Nie wiem jak rozwiązać ten problem, ale chodzi mi o coś innego. Jakim programem mogę sobie poradzić z takimi plikami? Chciałbym po prostu naprawić pliki MPEG, nawet jeśli musiałbym usunąć te wadliwe klatki, albo jakoś przesunąć w nich dźwięk. Nie wiem czym i jak to zrobić. Mój komp to Celeron 1 Ghz, 256 ram dimm, graf. GF2 mx 400. WIn XP SP2. Podczas nagrywania mam zazwyczaj włączone GG i eMule. Czy słaby komp może być przyczyną tych problemów, skoro stały bitrate nagrywania wynosi jedynie 3000 Kbps? Czy może mam jakąś uszkodzoną kartę TV? Choć nie chce mi się w to wierzyć. PS. A może znacie jakieś forum maniaków video, gdzie mogą pomóc mi rozwiązać ten problem? Bo ja nie wiem już co robić. Au secours!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.