Witam wszystkich na Forum :)
Jestem "szczęśliwym" posiadaczem karty pt. Palit Geforce 6200 256ddr2 (64bit) którą kupiłem sobie na Allegro :)
zaraz po zamontowaniu instalowaniu uruchomilem kilka gier i Okazalo się ze wydajność jest niższa niz oczekiwalem :( więc wziąłem się za Przestawianie fabrycznych ustawień :) szybko jednak złapało mnie ździwko że gdy zmienilem wartość GPU o 1mhz (wieeele razy bylo to tutaj pisane) Win siadał zwiecha itd. Bardzo długo szukalem na to lekarstwa Google , Yahoo i wkońcu na jednym z zachodnich serwisów znalazłem odpowiedż która jest bardzo prosta :)
Sterowniki Guru 81.26 + Coolbits 2 :)
sterowniki zmodyfikowane przez znaną overclokerską strone Guru :)
zainstalowalem ich sterowniki i owy Coolbits 2 i ??
Wartość GPU podkręcilem spokojnie bez problemów do Wartości 429MHZ (z 350) a wartość Pamięci wykręcilem na "chyba" Maxa bo mają one teraz 800Mhz
co do wzrostu wydajności Jest bardzo widoczny w grze Prince Of Persia Two Thrones w rozdzielce 800x600 i detalach na prawie MAX (wyłaczony AntyAliasing i V-Synch) w miejscu 1 sava mialem wg Frapsa 18k/sek , po przetaktowaniu i uruchomieniu tego samego sava bez ruszania postacią wartość klatek / sek wynosi 33 Więc jest to pełna płynność :D teraz nawet moge Anty Aliasinga zapodać X2 a klatki spadają do ok 26 więc jest duzo lepiej. Jutro bede testował 3dMarka 2005 bo teraz się ściąga :)
podaje bezpośrednie linki do plików które wymieniłem :
http://194.71.11.70/pub/games/PC/guru3d/nv...ru3D.com%5D.exe - sterowniki
http://ftp.sunet.se/pub/games/PC/guru3d/tw...ru3D.com%5d.exe - Coolbits
CoolBits dodajemy po instalacji sterowników wtedy we wlaściwościach karty mozemy przestawiać dowolnie częstotliwości :)
Mam nadzieje ze u innych osób to działa podam jeszcze dokladne szczególy karty z RivaTurner : NV4A (A1,4x1,3vp) with 256ddr2.
Pozdrawiam :) Rano podam wyniki z 3dMarka05