Jump to content

orlontko

Moderator
 • Content Count

  914
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

orlontko last won the day on March 3

orlontko had the most liked content!

Community Reputation

1024 Fap, fap, fap.

About orlontko

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kalisz
 • Zainteresowania
  kompy informatyka kompy i tak w kółko

Recent Profile Visitors

4815 profile views
 1. Ax50 ma wyższa prędkość wifi, więcej flashu, jak możesz to dorzuć do AX50
 2. wklejasz link i zatwierdzasz post, nie klikaj na dole jako zwykły odnośnik.
 3. NIe kupił a wyczyścił, podał rozwiazanię a pozniej edytował to rozwiazanie.... "Proszek do prania,trochę sypiemy na powierzchnię i szczoteczką do zębów na mokro czyścimy jak zęby.Mała uwaga: nie należy chłodzenia zanurzać lub płukać w ciepłej wodzie tylko chłodnej bo parujący i skraplający się płyn w rurkach w celu odprowadzenia ciepła nagrzeje mocno cały radiator"
 4. R6400 starszy router od AX50, zawsze lepiej brac nowszy sprzet z segmentu konsumenckiego, ponieważ starsyz zawsze moze byc wrzucony do EoL. ? Netgear ma słabszego procka i i niższe predkosci wifi.
 5. Jak tylko do drugiego pokoju(W którym jest laptop) to nie powinno być problemów, natomiast jeśli do skrajnego prawego i do korytarza na dole po prawej może byc spory problem ? .
 6. Jak chcesz to wrzuć rysunek (nawet w Paincie) pomyślimy nad sytuacja (ale jak nie możesz zbytnio nic zrobić to na cuda nie licz ? )
 7. Tp link AX50 masz od 409zł, chyba ze ogarniasz temat i czujesz sie na siłach wtedy mikrotik HAP AC2 lub mikrotik HAP AC3. EDIT: Nalezy jeszcze uwzględnić położenie routera. Powinno się umieścić router jak najbliżej centralnego punktu mieszkania aby sygnał najlepiej sie rozchodził :), może być sytuacja ze jeśli będzie w jednym końcu domu to w drugim będzie b.słaby sygnał lub w ogóle dlatego najlepiej dawać rysunek mieszkania ?
 8. @palec911 mini regulamin sieci nie jest po to aby utrudniać Wam zycie (dobrać sprzęt do potrzeb użytkownika) ale zeby ułatwiać bo jak pisałem w nim inny sprzęt poleca sie początkującym inny zaawansowanym użytkownikom sieci. Proszę o dopisanie tych informacji
 9. Podaj nazwe routera zobacz jednocześnie na ile sie spina. Łączysz sie po kablu? Sprawdź na innym kablu. Wklej wyniki z speedtest.net Sprawdź tak jak reyden napisał z jakiegos ftp lub torrenta.
 10. zrób speedtesta z kompa i pokaz wynik, prawdopodobnie albo port sie wiesza albo kabel do wymiany.
 11. Kolega @levyyy powinien zapoznać sie z https://forum.purepc.pl/topic/383907-mini-regulamin-działu-sprzęt-sieciowy-wifi/ i najlepiej zamiesic rysunek wtedy bysmy wiedzieli dokładnie z czym sie mierzymy.
 12. Przydało by się trochę informacji z linkuhttps://forum.purepc.pl/topic/383907-mini-regulamin-działu-sprzęt-sieciowy-wifi/ , rysunek bardzo sie przyda . Wszystko da rade zależy od Ceny ? Poza tym włożenie w routera w szafę nie jest najlepszym pomysłem, jeszcze w szafy z lustrem (przeszkód tam masz sporo juz czytam z opisu ). Dołożenie AP-ków na pewno da lepszy, jednak będziemy myśleć gdy pokażesz rysunek ?
 13. @GTwice uzupełnij informacje zgodnie z linkiem https://forum.purepc.pl/topic/383907-mini-regulamin-działu-sprzęt-sieciowy-wifi/ rysunek bardzo sie przyda wtedy pomyślimy jak dociągnąć do tego warsztatu net.
 14. Odpowiem za Zabuze ? nie ma sensu ? kilka krotnie by tu przykład tego co robiłem w tamtym roku u siebie w domu rodzinnym 3X AC-lite ogarniają( po jednym AC lite na kondygnacje w domu i jeden aclite w biurze) większa chatę od Twojej i praktycznie cała działkę 800m2 ?
 15. @ArturSkowronski wieczorem podpowiemy Ci z @Zabuzajak ten temat rozwiązać ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.