Jump to content

adalb1

Stały użytkownik
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

adalb1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie znam, dlatego jest to jeszcze jeden argument za laptopem Acer.
 2. Dlatego ja zawsze staram się kupować w renomowanych sklepach, gdzie towar jest trochę droższy, ale postepowanie reklamacyjne prostsze i klient jest lepiej traktowany, ponieważ reklamacje stanowią u nich promil obrotu i staraja sie dbać o własny wizerunek.
 3. Każde popsucie sie sprzetu w ciągu 2 lat praktycznie świadczy o jego niezgodności z umową. Przerabiałem to już dwukrotnie i po kupnie w przyzwoitym sklepie sprzedawcy załatwili reklamację bezproblemowo i szybciej niż trwałaby naprawa gwarancyjna. Gwarancja jest dobrowolnym zobowiazniem producenta, ustawa już nie, trzeba ją tylko wyegzekwować.
 4. Nie jestem zwolennikiem Acer, ale obecna seria to już zupełnie inny sprzęt. Wyglądem różni się zdecydowanie od lapków innych firm, a czy na korzyść to już sprawa gustu (współpraca z BMW) .Konfiguracja niezła ,obudowa solidna.Co do długosci gwarancji to i tak nie ma znaczenia, ponieważ przez 2 lata odpowiada sprzedawca na mocy ustawy o zgodnosci towaru. Ja wolę tego Acera od bezbarwnego kadłubka. Serwis w Brnie spisuje się zupełnie przyzwoicie .
 5. CA to taki sam składak jak wszystkie inne, bo firma to żadna, tylko wiecej sobie liczą, ponieważ Suwałki są daleko :D .
 6. Przestań się bawić w naprawy gwarancyjne i oddaj sprzęt sprzedawcy jako niezgodny z umową.
 7. Excray piszesz niestety bzdury na temat gwarancji, ustawy o zgodności towaru i sposobie naprawy sprzętu. Temat jest bardzo szeroki i nie chce mi się rozpisywać , ale Twoi interlokutorzy których pouczasz mają wiadomości o wiele bardziej zbliżone do stanu faktycznego niż Ty.
 8. Ustawić się raczej nie da, przy dołożeniu pamięci do 2 razy 512 automatycznie przejdzie na 224
 9. Od Compala kupuje CA, możesz je obejżeć w ich salonie, jak dla mnie tandeta i beznadziejne wykonanie.
 10. Ta Toshiba wydaje się najlepszym wyborem .
 11. Na zewnątrz niektóre modele Tecry i Satellite są identyczne i zrobione z tych samych materiałów, dlatego trudno mówić o gorszej jakości wykonania. Całość tkwi we wzmocnionym wnętrzu, jako że Tecra jako lapek biznesowy ma podołać ciągłemu noszeniu i może być bardziej narażony na wstrząsy.
 12. Jeżeli ma to być laptop często przenoszony,tzn. naprawdę mobilny to ze względu na wzmocnienia obudowy i zabezpieczenie dysku opłaca się i to bardzo.Trzyletnia gwarancja też za tym przemawia. Jeżeli ma zastąpić deskopa i być używany tylko w domu to wystarczy Satellite. Tak Pro świadczy tylko o systemie operacyjnym, pozdrawiam.
 13. Ale widocznie skuteczne marketingowo.Ja też nie widzę w tym sensu, słaby procek silna karta grafiki.
 14. Ja wybrałbym Toshibę, ponieważ uważam, że powinna być bardziej niezawodna i jest solidniej wykonana, jeżeli w tym przedziale cenowym się obracamy. Zawsze jest coś za coś, czyli sprzęt lepszej firmy w gorszej konfiguracji. Decyzja jednak należy do Ciebie i Ty poniesiesz jej konsekwencje.
 15. Do nowych gier ten laptop zbytnio się nie nadaje, ale w tej cenie nic nie kupisz z odpowiednią kartą grafiki.Co do marki Acer, też nie jestem jej fanem, jest często krytykowana, ale są też osoby z nich zadowolone. Ja bym szukał wśród Toshib lub HP.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.