Jump to content

MariuszDW

Stały użytkownik
 • Posts

  2677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by MariuszDW

 1. 1. głupie pytanie: próbowałeś zamiast "calc", "kalk"? 2. U mnie AdFender, żeby blokować reklamy w Edge, robił chyba jakieś proxy, czy coś (nie pamiętam, bo już tego nie mam) i wtedy nie działał Sklep. Może masz podobny soft w tle.
 2. Microsoft Windows 10 Update Interrupts Weather Funny Fail ;) http://www.youtube.com/watch?v=VMPeTrHNX1U
 3. https://youtu.be/M6wRnouGZFQ http://youtu.be/M6wRnouGZFQ
 4. Jeśli przełączyło cię na logowanie z konta microsoft, to menu start>ustawienia>konta>zaloguj się za pomocą konta lokalnego
 5. Do tej pory zaktualizowałem 3 komputery, lapek Dell Studio 1555, ZOTAC IONITX-F-E, i ten z sygnaturki. Wszystko poszło gładko bez żadnych problemów. Jednak po paru godzinach zauważyłem, że jest jakiś problem z dyskami na głównym pececie z sygnaturki. Przy zamykaniu systemu nie potrafi normalnie wyłączyć dysków. W kółko je rozkręca i "klikają" jak szalone (jakoś inaczej, bardzo szybko) bez końca. Przy usypianiu/hibernacji tego problemu nie ma. Musiałem wyłączyć w opcjach zasilania, wyłączanie dysków po pewnym czasie, żeby nie klikał nimi podczas normalnej pracy. Zainstalowałem najnowsze sterowniki Intela, ale nic nie pomogło. Nie wiem co robić, bo mi się te dyski chyba w końcu rozlecą. Jeszcze chyba został reset biosu, ale mam RAID0 2x640GB i boję się czy to z powrotem wykryje, a chwilowo nie mam gdzie przekopiować.
 6. MariuszDW

  Battlefield 4

  Nie wiem, czy tam w opisie do tych sterów nie było, żeby przełączyć z mantle na directx
 7. Nuda w stolarni http://youtu.be/quwDjVHVJUg
 8. Yuri Drabent - Taksówkarze są wspaniali
 9. Musicless Musicvideo / DIRTY DANCING - Time of my Lifehttp://youtu.be/McKfMe-H_3A
 10. Co to może być, sterowniki, czy sprzęt? Mama takie artefakty od czasu do czasu. Czasami raz na miesiąc, czasami raz na tydzień. http://youtu.be/tTB6mlx_gZE Z poprzedniego posta: http://youtu.be/4F48E2NSHdY W drugim przypadku odświeżenie strony rozwiązuje problem
 11. Nie tyle śmieszne, co fajne. Reklama Hondy, wciskaj w dowolnym momencie "R", by zobaczyć drugą historię Honda - Other Side
 12. http://vimeo.com/105788896
 13. MariuszDW

  Steam

  Tomb Raider Midweek Madness - 3,99€
 14. "Everyone has a [ciach!]a story!" udusiłem żonę http://www.youtube.com/watch?v=VS6I9HimCUU
 15. MariuszDW

  Steam

  Dishonored - 3,74€ / GOTY - 8,49€
 16. Do mojego poprzedniego posta dodam, że jeszcze, od czasu do czasu, mam artefakty przy odtwarzaniu filmów. Akurat się trafiło, to złapałem telefon i nakręciłem: https://www.youtube.com/watch?v=4F48E2NSHdY Odświeżenie strony rozwiązuje problem.
 17. Ja mam nówkę kupioną w lutym (R9 290 Tri-x). Od tego momentu mam losowe zwiechy (zapętlony dźwięk) lub resety. Całkowicie nieprzewidywalne. Czasami się zawiesi 2 razy w ciągu dnia, a czasami chodzi dobrze przez kilka tygodni. Może się zawiesić w połowie flimu na Youtube, podczas przeglądania internetu, albo grania. Nie ma żadnej reguły. Może tygodniami chodzić b. dobrze. Wczoraj miałem zwiechę w Windows przy odpaleniu gpu-z. To raczej nie jest problem z wadliwymi sterownikami. W linuxie też 2 razy mi się zawiesiła w x-plane 10. Nawet nie wiem jak to zareklamować.
 18. Najlepsze teksty z polskich sądów
 19. http://kwejk.pl/obrazek/2060113/samojebka-z-pajaczkiem.html
 20. http://www.youtube.com/watch?v=BQ4c54rCJ_k
 21. MariuszDW

  Tanie gry

  Bioshock Infinite za 7,49€ na Steamie przez weekend. Dodatkowo właśnie zorientowałem się podczas klikania po sklepie, że mam dodatek Minerva's Den do Bioshock 2. Zdaje się, że wszyscy dostali. Trzeba zainstalować dwójkę znowu, bo ponoć bardzo fajne DLC.
 22. Mam Sapphire r9 290 OC Tri-X od jakichś 3 tygodni i zauważyłem 2 problemy: 1. Wskaźnik myszy jest 2 razy większy niż normalnie. Pomaga przełączenie komputera w stan uśpienia i wybudzenie. Rozmiar wskaźnika wraca do normy, aż do następnego restartu systemu. Dla mnie w miarę znośna przypadłość, bo i tak zawsze kompa usypiam/hibernuję. Zjawisko występuje wyłącznie przy podłączeniu przez HDMI, przez DVI jest ok. 2. Przez te 3 tygodnie miałem 2 razy BSOD z kodem 0xa0000001 (Win 8.1 x64). Raz, na pulpicie, drugi raz, gdy oglądałem coś na youtube. Podczas grania nic niepokojącego nie zauważyłem.
 23. Dzisiaj miały wyjść stery 14.1 beta z obslugą Mantle (BF4 dostał łatkę), ale mają obsuwę. Na steamie pojawiło się demko benchmark z obsługą Mantle - Star Swarm Benchmark
×
×
 • Create New...