Jump to content

jasne_oczywiste

Użytkownik
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

jasne_oczywiste's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. a czy te złącza w laptopach (np. pamięci RAM) są takie same jak w zwykłych komputerach? Albo złącza pod procesor? A czemu nie można grafiki zmienić? I czy ten co wymieniłem asusa to dobry jest?
  2. Witam. Chciałbym kupić laptopa dla znajomego i mam kilka pytań do Was. Proszę o odp. bo nie za bardzo znam się na tym. Z góry dziękuję! Mam do wyboru asusa A6R lub coś w tym przedziale cenowym lub co innego - palmtopa. Czy jest może jakiś dobry palmtop o dużej funkcjonalności? A może jednak bardziej opłaca się już zainwestować w notebooka? Proszę ogromnie o radę. Mam tez pytanie - czy takiego laptopa będzie mógł znajomy jakoś "przerabiać", tzn. dokładać pamięci RAM, zmieniać dyski twarde, karty graficzne, procesor, jak w zwyklym komputerze?
  3. Chciałbym zapytać Was, czy pomiędzy kartą muzyczną (wbudowaną w płytę główną) - Avance AC'97 a inną, jakąś znalezioną przeze mnie ESS 1969 będzie różnica w "wydobywanym" dźwięku??
  4. Mam pytanie - mam pamieć o szybkości 133 MHz i nie chce ona działać na "starszym" komputerze a na nowszym chodzi. Czy przyczyną może być to, że ta starsza płyta główna nie jest przystosowana do takiej prędkości pamięci i temu jej nie wykrywa?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.