Jump to content

11:59

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About 11:59

 • Rank
  Newbie
 1. Jesteś pewien, co do mocy cieplnej tego Semprona? Nigdzie na stronach hp nie mogłem tego znaleźć! AMD podaje, że istnieją 2 odmiany "Sempron mobile" o takiej samej nazwie.. Jedna z nich, "For thin and light laptops", rzeczywiście ciągnie 25 W, ale druga, bagatela, aż 62W!!! A nic nie pisze w specyfikacji lapków hp, że ten sempron jest "for thin and light laptops'!!! Pozdrawiam
 2. Czy klawiatury wszystkich laptopów są zbudowane tak samo? Chodzi mi zwłaszcza o te 'pajączki'. W hp nx6110 (widziałem w sklepie) sprawiają one wrażenie, jakby klawiatura była rozeschnięta, a klawisze miały za chwilę wypaść... ;-)
 3. Czy ktoś ma laptopa z taką cechą, zalał klawiaturę i bez problemu działa? Pzdr.
 4. Czy nie ma problemów z myszą w aplikacjach Office'a lub grach? Jeśli dotyczy to tylko Photoshopa, to może winny jest dysk (szybkość lub przeładowanie), płyta główna (wydajność) lub zbyt mała pamięc? A przy okazji mam prośbę o skrócony opis tego Amilo, a zwłasza: jak głośno pracuje wiatrak (gdy jest włączony) i HDD, jak sprawuje się klawiatura (czy mocno się ugina), obudowa (trzeszczenia) i matryca (kąty, smużenia). Pozdr
 5. Czy w waszych laptopach działają potrójne kombinacje klawiszy? Model hp nx6125 ponoć nie ma takiej możliwości (np. w grach). Jak napisano w forum pomocy tej firmy, jedynym wyjściem jest przyłączenie zewnętrznej klawiatury! Nie chciałbym podobnie wdepnąć, dlatego proszę o opis waszych doświadczeń. Pozdrawiam.
 6. Czy throttling umożliwia wyciszenie Celerona M jedynie w laptopie firmy Acer i tylko modelu Aspire 3613??? Czy ktoś ma doświadczenia z throttlingiem laptopów innych firm???
 7. Dziękuję bardzo za wypowiedzi i czekam na następne opisy. Ten pomysł z tacką jest bardzo ciekawy. Laptop na obiad, mniam, mniam :wink: ... Jak to jest z hp-kami nx6110 i nx6125 (na sępwronie), ponoć ten drugi ma cichszy wiatrak, ale bardziej się grzeje. Czy ktoś trzymał je na kołdrze? Bardzo zastanawia mnie zachowanie Acera na celeronie M, ta bezgłośna praca i niska temperatura, jak napisał aceraspire: Jak to osiągnąłeś? Ponoć celeron nie ma speed stepa i nie reaguje na takie programy, jak CHC...? Pozdrawiam
 8. Czy ktoś posiada laptopa, który pracuje bez wiatraka podczas trzymania na kołdrze? Jeżeli tak, to jak długo? Czy także w gorące, letnie dni? Czy zależy to od rodzaju włączonych programów, underclockingu, itp...? A może taki laptop nie istnieje w dzisiejszych czasach.... Proszę o podzielenie się swoimi wrażeniami. Pzdr.
 9. Witam! Czy nx6110 umożliwia użycie potrójnych kombinacji klawiszy? (Jak wyczytałem z forum hp, nx6125 ponoć nie ma takiej możliwości.) Pzdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.