Skocz do zawartości

sick

Użytkownik
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sick

  1. sick

    Deer 350 w

    podpinając najprostszego upsa ta sama sytuacja x] wgm lol 12 h komp bangla .
  2. sick

    Deer 350 w

    Wiem ze takie crapowate sa zasilacze są do ekhm z czystej ciekawości napisałem ten temat z myślą ze ktoś morze z czymś takim się spotkał . W międzyczasie zamówiłem z fortrona 350w . Bo co jak co darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda . Dodam iż na kombinacji z tym uwalonym napędem www,gg,irc etc śmiga bez problemu 4 ta godzinę a bez raz się uruchomi raz restartuje losowo .
  3. sick

    Deer 350 w

    Na stan dostał mi się komputer na jakimś as rocku /celeronem 2,66 / gf 5200 / zasilacz jak w temacie deer 350 w ~! rotfl / po odpięciu uwalonego napędu dvd komputer się restartuje losowo jednak gdy jest podpięty objawy te nie występują . Co najśmieszniejsze po zmierzeniu napiec miernikiem linia 12 v beztrosko śmiga 0.80 +/- bez napędu . Podpinając uszkodzony napęd jednak jest ustabilizowana +/- 11,75 dodam iż kondensatory na płycie oglądane pod lupa nie są spuchnięte nic z nich nie wycieka w związku z tym pytanie czy zmiana zasilacza coś pomoże ? A drugie pytanie czy uwalony naped moze w jakikolwiek sposób ustabilizować napięcie i brak rebootow bo pierwszy raz z takim czymś się spotkałem.
  4. również mi się takiego nic nie przydarzyło . w końcu jakaś gra która nie skończy się w 5 godzin grania :lol2:
  5. a nie lepiej poczekać na nowe radki 58xx ?[;
  6. sick

    Gigabyte Ma770t-ud3p

    również posiadam ta płytę i temp 80 na chipsecie po organoleptycznym zbadaniu radiatora możne mieć taka temperaturę :lol2:
  7. sick

    Gigabyte Ma770 Ud3

    u mnie jest to sam ze lekkim naciśnięciem można przekrzywić chyba to normalne w tym mobasie :blink:
  8. sick

    Konkurs Sapphire

    eh i znowu nic , gratulacje zwycięzcom i powodzenia w następnych konkursach :wink:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...