Jump to content

Chemik16

Stały użytkownik
 • Posts

  3409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Chemik16 last won the day on February 22 2014

Chemik16 had the most liked content!

About Chemik16

 • Birthday 01/19/1989

Contact Methods

 • GG
  7016003

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódź

Chemik16's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

144

Reputation

 1. to refaby jak sądzę, odnawiane przez reset liczników ;) tak to przynajmniej zwykle wygląda. Serwerownie płacą firmom za utylizacje tych dysków a oni je czyszczą, resetuja i puszczają w świat jako nowe. Co się trafi - loteria. też mam tego p300 3GB - działa bardzo fajnie.
 2. znajdzie się oczywiście, ja szukałem czegoś zamkniętego - lekkiego do pracy, i te były idealne, są lekkie jakby były zrobione z papieru :> Wiem że jeszcze polecane są wyższe modele tych takstarów, ale jak dla mnie wyglądają odpustowo...
 3. Takstar HD2000. ich nie czuć na głowie, koszt 120zł. mam też te superluxy co i ty (oraz 668b), też uważam że są niewygodne. tylko kabel byś miał do przerobienia, odcięcie kabla i zarobienie jacka to raczej nie problem, do 300zł nie znalazłem nic lepszego, przy takiej cenie spokojnie można olać gwarancje.
 4. 750ti jest teraz w promo w x-kom, 429zł
 5. oddaj na złom, jest tam trochę aluminium. ot seagate, zjechana powierzchnia dysku. ich 1TB talerze miały wątpliwą wytrzymałość.
 6. sprawdź miernikiem, programowe pomiary mogą być dalekie od rzeczywistych.
 7. niezbyt. masz test na ppc, ale ogólnie TLC, o adacie są raczej marne opinie.
 8. backup zawsze można polecić. przeleć go sobie skanem MHDD, jw. reloków jest raptem 5, też miałem kilka dysków z tej serii, często już od nowości było kilka reloków w początkowej części dysku, ale dalej już nie przyrastały. WD5000AAKS dalej u mnie siedzi, ma 3 reloki już od 5 lat ...
 9. spr na innym kablu/porcie. u mnie był spory rozjazd, ale głównie w wartościach seq. test od razu po instalce win 10 spr jeszcze czy coś nie raportuje ci system, Podgląd zdarzeń, widać tam ew. błędy odczytu/sterownika ahci
 10. to samo, zaraz spr aa 580 ... widać lepiej je przetestowali... no ale od c100 jest szybszy zdecydowanie ;)
 11. jak coś iridium pro w x-kom za 289 ... 5lat gwary w tym sklepie, chyba dam GR 2gą szansę ... ps: kupione ...
 12. ale ten sandisk był wcześniej za 275 (gorący strzał z tydzień temu), pozatym to TLC, żadna to okazja. ps: w X-kom jest strzała na iridium pro, 19nm MLC 5lat gw.
 13. to już ten sandisk plus jest ciekawszy niż plexy na 15nm MLC i 15nm TLC ...
 14. ale ten sandisk to już na prawdę TLC ;) a EVO to prędzej jeszcze zdrożeje.
 15. co idzie dyskowi SSD na zdrowie ;) u mnie taki podział odpada, u mnie czysty system z visual studio + sql server to już prawie 90GB na C: (nie idzie tego zainstalować na innej partycji bez problemów) podział na partycje to zawsze marnowanie użytecznej przestrzeni dysku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.