Skocz do zawartości

Gray fox

Użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gray fox

  1. Gray fox

    Playstation 3

    Skoro Bill dopłaca do swojej zabaweczki to czemu Sony nie miałoby tego robic??, tu chodzi o utrzymanie sie w konkurencyjności do X na świecie,a w Japoni to wiadomo co sie działo podczas premiery x360,więc nie ma żadnych wątpliwosci ze tam plejstacja zejdzie szybko, a co zreszta świata??
  2. Gray fox

    Playstation 3

    PS3 News "Unless there is a simultaneous release in the US, as well, domestic gamers may not see the PS3 until 2007" Pogubiłem sie juz, choć z jednej strony sony sie pewnie nie za bardzo spieszy,robiąc to celowo z przyczyn profitowych,a na marketingu to sie oni znaja dobrze,PS2 nadal sie sprzedaje dzieki m.in. dzięki takimi cudeńkami jak Black(z tej konsoli mozna jednak jeszcze cos wycisnac),PSP przynosi krocie...chociaz może brakuje mu jescze do DS'a jeżeli chodzi o sprzedaż...a po co mieszać na rynku skoro nich ludzie sie oswoja z psp, czekajac na PS3 niech sobie umila czas męcząć tego handhelda (nie dotyczy to oczywiście osób które nie zwlekająć kupili nowego X), a PS3 wejdzie sobie na rynek w nowym roku i sony rozpocznie nowy rok na "boomie dochodowym", bo nie watpliwie tak bedzie(przykład PSP),z jednej strony to dobrze bo sony bedzie miała wiecej czasu na dopracowanie wszystkiego i odda produkt dopracowany w każdym szczególe(pomijam narazie te wszystkie problemy hardware'owe) i nie popełni błedu microsoftu z przed wczesnym lunchem XPudła,a z drugiej strony gracze jarajacy sie coraz nowszymi trailerami czy screenami,moga sie wkońcu zirytować i kupić zabawke TheBilla,jak narazie mozna sobie popatrzeć i ma nadzieje ze bedzie dobrze, pomijajac chwyt któremu na imię Killzone(chociaz nie wykluczone ze sie szybciutko takiego powera doczekamy),czyli mamy dwie strony medalu albo marketing, albo ręka w nocniku z powodu problemów sprzętowych,mówia ze polacy to z natury narzekaja daltego starałem sie tego unikać;)
  3. Gray fox

    Playstation 3

    kupiłem dwa dni temu Neo+ a tam piszą: "RSX GOTOWY! READY...SET...GO! Jeden z szfeów Nvidii, Marv Burkett, potwiedził, że firma ostatecznie zakończyła prace nad chipem graficznym RSX do Playstation 3. Według Burketta sony powinno rozpocząć produkcje PS3 pod koniec kwietnia." Z całym sacunkiem dla Tego pisma i dla samego Sony, ale naprawde nie wiem czy czasami Sony znowu nie "kituje"... jak to ostatnio ma to w zwyczaju!! <_< (toche to zabawne ale chyba tylko sama Sony wie w jakim etapie tworzenia jest ich nowe dziecko,ukrywając co rusz jakieś dalsze nie dociągnięcia i opóźnienia)...chociaz biorąc pod uwage rynek japoński to może sie wkońcu doczekamy....ile wkońcu można czekać, a kiedy europa?? nawet nie chce sie zastanawiać <_< ale mimo tego i tak bede czekał, bo wyjścia nie ma innego :wink:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...