Jump to content

Zwykły User

Stały użytkownik
 • Posts

  546
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Zwykły User last won the day on June 18 2011

Zwykły User had the most liked content!

Zwykły User's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. Siema Ktoś coś wie czy nowo planowane przepisy dot. podwojenia kosztów przeglądu za spóźnienie mają wejść od 1 stycznia czy jednak to na razie pieśń przyszłości?
 2. Dodam że skaner przy uruchamianiu nie zużywa tuszu, urządzenie wielofunkcyjne owszem(przynajmniej Canon) odpalasz dla skanera i już słyszysz jak głowica drukarki mieli. Dochodzi do sytuacji że nic nie wydrukowałeś a woła o nowe tusze, jak walnie głowica, albo część od drukarki zgłosi błąd to masz przej... bo ani nie wydrukujesz, ani nic nie zeskanujesz. Musisz usunąć błąd i koniec.
 3. Leż i kwicz dalej w swoim bagnie ciasnoty umysłu. Że ty byś tego nie zrobił to nie znaczy, że innym nie wolno, a może na ich błędach sam kiedyś skorzystasz. Ale jak na tym samym forum ktoś napisał: ... Polak ma w sobie zazdrość następującą..... ja nie mam więc inni też niech nie mają,....
 4. Jak bardzo niebezpieczny może być kot? Bardzo! http://ifun.ru/view/259342 oglądajcie do końca :P
 5. "Mistrz kierownicy ucieka" właśnie przewraca się w grobie :D to jakiś tam model Pontiac Firebird Trans Am.
 6. Wczoraj całą drogę z Kielc do Buska ~50km jechał za mną radiowóz i nie znalazł się żaden kozak co by się odważył wyprzedzić zestaw. W drugą stronę to panie dzicz, jak by mogli to by ci na łeb wjechali, ile fabryka dała albo kto na ile odważny. Doprawdy ciekawe doświadczenie.
 7. To tam piszcie śmiało wrażenia z moda, chętnie poczytam co dezo nam upichcił przez te 6 lat :D
 8. Ponoć jutro jest premiera Lost Alpha, jego wyjście jest już tak mityczne jak swego czasu samego SoC-a, czy Duke :P (dla niewtajemniczonych, LA to teraz niemal Stalker 2). Ktoś zamierza instalować? Ponoć ~10GB. Z chęcią sam bym się czegoś więcej dowiedział.
 9. Zwykły User

  ArmA 3

  Pewnie o tym wiecie, ale ArmA zawsze lubiła mocne CPU jak GPU i dla tego pod tą grę lepiej upgradować proca na nowy/mocny jak grafe. I to by się z moją praktyką potwierdzało.
 10. Zwykły User

  Seriale

  A jak tam nowy Luther?
 11. Jade sobie a tu na przeciwnym pasie gulf 3 z otwartą machą, dalej duża kauża z wodą i za nią na moim pasie 2 gulf 3 się rozkraczył od wilgoci. Coś ta polska wiosna germańskiej technice z przed parunastu lat nie służy.
 12. Zwykły User

  Seriale

  Defiance taki mix Terra Nova(oby jak naj mniej tego było) z Revolution + Falling Skies do tego troche Borderlands i Fallouta. A jeszcze troche Firefly tam jest.
 13. A wiec czujesz się rozgrzeszony w swojej niewiedzy gdzie tak naprawdę te światła świecą. Zaiste masz się czym chwalić, nie nazwę tego jednak.
 14. Zwykły User

  Seriale

  Spartacus coś tam coś tam 3 sezon leci, juchy że ho ho, golizny troszkę mniej i klęcia w żywy kamień też sporo. Ogólnie wszystkiego tego więcej jak w 2 poprzednich sezonach, nawet chyba co odcinek to 1 czerep jest widowiskowo rozbijany lub rozcinany.
 15. Jeaniene Frost i jej cykl: Nocna Łowczyni Ciekawa bohaterka która potrafi nieźle skopać bandziorów, i do tego rzuca fantastyczne teksty i riposty. Właśnie pochłaniam pierwszy tom a później ponoć będą lepsze teksty jak Cat się wyrobi w fachu, jeśli tak to tylko mogę się delektować że przede mną następne tomy.
×
×
 • Create New...