Jump to content

.Melon

Stały użytkownik
 • Content Count

  362
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by .Melon

 1. Wiele osób ma taki problem, nie tylko w CoD ale w wielu innych grach gdzie jest PB. Prawdopodobnie po prostu coś schrzanili przy ostatniej aktualizacji i nie chcą się do tego przyznać <_< I raczej nic na to nie poradzimy :-P
 2. .Melon

  Fallout Online

  Nic z tych rzeczy, strażnicy witali mnie słowami "welcome in Junktown traveller" więc chyba coś jest nie tak. Zdarzyło mi się to zresztą trzy razy jak próbowałem odzyskać swoje kapselki i inne śmiecie.
 3. .Melon

  Fallout Online

  Czy to że jestem atakowany przez strazników w Junktown przy przerzucaniu łajna u rolnika to normalne w tej becie? <_<
 4. .Melon

  Fallout Online

  Czy to wymaga samej gry, czy samodzielny multiplayer? Jeśli wymaga, to której części?
 5. .Melon

  Sudden Strike

  Witam, mamy z kolega problem z grą online w pierwszego SS. Na początku wszystko ładnie chodziło - kolega stawia serwer, ja podłączam i jest fajnie. Jednak pewnego dnia coś się skaszaniło i przestało działać - kolega nie widzi mojego stawianego serwera ani ja jego. To było bodajże dnia w którym kolega przedłużał neostradę. To wina neozdrady? Czy problem leży gdzie indziej?
 6. .Melon

  Deus Ex 3

  WIdać źle mnie zrozumiałeś...chodziło mi o to, że DX ma JAKIEŚ elementy RPG, ale raczej nim nie jest.
 7. .Melon

  Deus Ex 3

  DX2 może aż takim "szitem" nie był, ale w porównaniu do jedynki to była tylko bezmyślna nawalanka. Wywalili elementy RPG i co z tego wyszło sami widzicie.
 8. .Melon

  Fallout 3

  Przecież w Tacticsie nie rozrywali się po serii, a w F1 i F2 nie było UZI :P
 9. .Melon

  Fallout 2

  Coś te linki do awakena nie chcą działać,są jakieś inne?
 10. .Melon

  Gry po LANie

  Może Enemy Territory? Z tego co pamiętam silnik Q3,gra darmowa-250 mega.
 11. .Melon

  Mafia

  Ano,z kumplem czekamy już tylko na to żeby powozić się jakąś bryką po Lost Heaven i spałować paru "bastardów" :wink:
 12. .Melon

  Mafia

  To jest tylko demo,ale prezentuje się ciekawie. Fajną muzykę tam wrzucili,pasuje do tego moda. A co do nowych misji,to oni po prostu pozmieniają położenie niektórych aut na mapie i poprzestawiają paru przeciwników,ewentualnie nieco zmienią naszą drogę,może jeszcze po mieście będą jeździć inne auta. Co do moddingu gry,cóż,jedni lubią lata trzydzieste,inni wolą pobiegać po świecie "aktualnym",kwestia gustu. Ja lubię robić z Mafii GTA z prostego powodu,dla mnie GTA miało beznadziejny silnik. Ot,raz lekko pukniesz samochodem w drzewo i już odpada zderzak albo maska. A w Mafii? Samochody pięknie się gniotą,do tego w tych modach też odpadają części aut,lecz nie z taką prędkością jak w GTA. No i nie podoba mi się "kruchość" aut w GTA. Co do Modern Moda przyznam ze jest mocno średni,ale już Hesaplasma Mod jest w mojej opini całkiem niezły. PS. Już wcześniej miałem tego Catrell moda,ale dopiero teraz zagrałem w "kampanię" i widzę że to naprawdę nowe fajne misje. Odwołuje to co powiedziałem wcześniej :P Czekam na pełną wersję moda.
 13. Mam ostatnio problem z grą. Zainstalowałem patcha 2.60,wgrałem etpro 3.2.5 i 3.2.6. Jak chcę podłaczyć się do jakiegoś serwera,wyskakuje następujący error: Failed to connect to server,incorrect ET.exe version -czy cos w tym stylu. Co na to poradzić?
 14. Ta,zależy i od znieczulenia,i od zęba ale i od dentysty. Raz jak mi taka mała babka grzebała w tym zębie to myślałem że nie wyrobie xD Innego razu poszedłem na wyrwanie do jednego gościa,dał zastrzyk znieczulenie raz pociągnął,chrup i nie ma zęba,bólu nie było ani przed,ani w trakcie ani po. Nie ma się czego bać :wink:
 15. .Melon

  Klimatyczne Gry Grozy

  Hm,nie pasi coś ten Max Payne tutaj. Ale jeśli tak,to dla mnie niezapomniany klimat miał Deus Ex. Wspominał też ktoś o ciężkim klimacie,do takiego trochę zalicza się Mafia i Fallout. Oprócz tego trochę Morrowind,a z gier "straszaków" to FEAR
 16. Wątpie aby to był brak jakichś plików,gdyż po próbie podłączenia pisze wyraźnie że mam inną wersję gry niż serwer. Ściągnę 2.60b i zobaczymy,w każdym razie dzięki EDIT:BTW,kojarzy ktoś klan warmup? Jakieś forum,stronka. Mają lolnych adminów,jeden mnie wywalił za to że śmiałem być lepszy od niego :lol:
 17. Ten serwer twojego klanu to na jakim patchu chodzi? Bo ja mam 2,60 i grać nie mogę
 18. Jakby co zapraszam na 91.121.6.4:27966 Od razu mówie,że serwer bez Etpro,ale ja nienawidze tego wynalazku :P
 19. Może nie takie stare,ale przede wszystkim Mafia. Do tego Enemy Territory w które gram od lat,Deus Ex,Morrowind. Oczywiście Fallout a z tych naprawdę starych to Transport Tycoon.
 20. .Melon

  Transport Tycoon

  Witam,mam takie pytanie. Czy da się jakoś odzyskać zapisane stany gry,które niszczą się przez wyłączanie komputera gdy gra jest włączona?
 21. .Melon

  Przygodówki

  Ja najlepiej wspominam wszystkie "Questy".to jest Police Quest,King Quest i Space Quest. Do tego Maniac Mansion.
 22. .Melon

  Armed Assault

  Witam,nieco odświeżę temat bo mam problem z przejściem misji. Nie wiem jak nazywa się misja,ale wygląda to mniej więcej tak:jadę z gościem Hummerem,wysadza mnie koło mostu i każe poukładać na nim ładunki wybuchowe,na hasło "blask blask blask" mam je zdetonować. Poukładałem ładunki i udałem się w wyznaczone miejsce. Czekałem chyba z 10 minut (kompresja :P ) na hasło i nic. Z nudów zacząłem rozwalać okoliczne wrogie pojazdy i jednostki,razem zleciało mi 30 minut i nie doczekałem się hasła. Mam przechodzić misję od nowa,czy czekać dalej? A może mam znaleźć i wybić wszystkie jednostki z tej małej wyspy? Proszę o pomoc.
 23. .Melon

  Gry Dla 2 Osób

  Jeśli dobrze pamiętam tytuł gry to Fighting Force,kiedyś w CDA było i wymagania niewielkie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.