Jump to content

Tagasu

Stały użytkownik
 • Posts

  1067
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tagasu last won the day on March 11 2010

Tagasu had the most liked content!

About Tagasu

 • Birthday 03/19/1991

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • Skype
  m.wrooblewski

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Tagasu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

8

Reputation

 1. Tagasu

  Book Squad

  Natalia Wietek - Krucha i Bestia Przeważnie nie czytam pozycji tego typu, ale tą konkretną mi polecono. Tom pierwszy to zbiór luźnych opowiadań, a najważniejszym jest tutaj tom drugi. To historia młodej kobiety zmagającej się z różnymi problemami i tytułową "bestią" wewnątrz siebie. Nie wiem, czy autorka pisze na podstawie własnych doświadczeń, to nie zostało wyjaśnione. Prawdą jednak jest, że historia jest - w mojej opinii - niezwykle dojrzała i głęboka, skłania do refleksji i pozwala zrozumieć niektóre zachowania młodych osób, które często są jedynie wołaniem o pomoc. Warta przeczytania. Swoją kupiłem za niecałe 70zł, choć obecnie można dostać ją za ok. 40zł.
 2. Tak, noszę okulary przeciwsłoneczne z tego samego powodu, co większość osób - ochrony przed słońcem. Ludzie noszący je dla lansu to myślę margines.
 3. Ostatnio w ręce wpadł mi zestaw na AM2 (Athlon II X2 245, Asrock A770DE+, 2GB DDR2 800). Jako, że już jakiś czas nie miałem styczności z OC (ostatnie boje pamiętają czasy s478 i s939) to zastanawiam się, czy na coś stać tę platformę. Póki co zapoznałem się pobieżnie z podkręcaniem AM2/AM3 i udało mi się ustalić stabilne HTT na poziomie 375 (CPU-NB 1.3V). Co będzie dalej, zobaczymy. EDIT: Po dalszej zabawie osiągnąłem stabilne HTT 382 (OCCT ponad godzinę). Natomiast sam ekran POST zdołał uruchomić się z taktowaniem 393. Myślę, że wynik nawet nawet ;]
 4. Przecież to jest najnowszy...
 5. Tagasu

  Steam

  Ktoś kupuje 6-pak L4D2? Wychodzi ~4 euro za grę i jak coś z chęcią bym jedną kopię odkupił. Nieaktualne.
 6. Zresetuj ustawienia internetowe (Zakładka "Advanced" i na dole przycisk "Reset").
 7. Tagasu

  Steam

  Najlepiej, jeśli napiszesz bezpośrednio do pomocy technicznej Steam - tam na pewno się dowiesz, co i jak ;]
 8. Jak odczytywać pliki małego zrzutu pamięci, które system Windows tworzy do celów debugowania Co prawda pisane dla XP, ale na 7 powinno być podobnie.
 9. Wychodzi na to, że coś nie tak z k. graficzną. Najlepiej, gdybyś pożyczył od kogoś inną, aby się upewnić.
 10. Wersja RC, oficjalna wychodzi w pierwszym kwartale 2011 roku. A do ściągnięcia TUTAJ (oczywiście ściągamy w odpowiednim dla Nas języku).
 11. Na początek sprawdź temperatury procesora i karty graficznej. Zajrzyj też do budy i zobacz, czy chłodzenie wszędzie dobrze dolega. BTW dodatkowe zasilanie do grafy podpięte?
 12. Prawoklik na explorer -> z listy prawoklik na Windows Explorer i wybierasz Properties. W okienku, które wyskoczy w polu target dajesz %SystemRoot%\explorer.exe ::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D} i zatwierdzasz.
 13. Tagasu

  Steam

  Save 75% on Grand Theft Auto Classics on Steam GTA od części pierwszej do San Andreas za 7,49 euro ;)
 14. Najlepiej spróbuj ponownie zainstalować system - wtedy będziesz wiedział, czy to tylko jednorazowy problem czy może coś więcej. Jak rozumiem system oryginalny? Bo na piratach to różne rzeczy się dzieją...
 15. Spróbuj ipconfig /flushdns w wierszu poleceń, ew. jeszcze restart/reset rutera.
×
×
 • Create New...