Jump to content

arcuf_cofinuf

Stały użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About arcuf_cofinuf

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 05/12/1986

Contact Methods

 • Tlen
  0
 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Skąd
  Tarnów
 1. url = "www.jakisadres.com/" + "/".join([l.strip() for l in open("dane.txt").readlines()])Jeśli ma być wysłane zapytanie pod ten adres, to potem urllib2.urlopen(url) :)
 2. To chyba normalne, też mam ten komunikat o DMI, zresztą było stronę czy dwie wcześniej...
 3. Co się dzieje z esc.pl? Wczoraj coś im się pochrzaniło z obsługą sesji chyba, bo raz widziałem zawartość swojego koszyka, raz nie, ale jakoś zamówiłem towar, a dziś cała strona leży... --- Edit: już działa.
 4. Układ jest w środku obcięty laserem, żadne przelutowanie na to nie pomoże.
 5. arcuf_cofinuf

  Overlord

  Wyszedł patch 1.2 do Overlorda - wiadomość na forum Codemasters. W skrócie co najważniejsze - ściąga ograniczenie do 30 fps, po zabiciu Melvina już go nie zobaczymy na imprezie, naprawili jakiś błąd w multi na kompach z A64 i parę innych drobiazgów.
 6. arcuf_cofinuf

  Overlord

  Co do bab to nie wiem, bo gram na 0% corruption ;) A niebieskie miniony znajdziesz w Heaven's Peak, konkretnie w jaskini zwanej Moisty Hollows, wcześniej trzeba parę zombiaków wybić.
 7. Google udostępniło kolejną rewelacyjną funkcję rozszerzającą funkcjonalność map. StreetView oferuje możliwość podróżowania po ulicach miast amerykańskich. Zamiast podziwiania widoków z góry (zdjęcia satelitarne) mamy możliwość oglądania zdjęć z poziomu samochodu. Oczywiście można przechadzać się wzdłuż ulic i rozglądać się o 360stopni, przybliżać i oddalać obraz. Jakoś zdjęć jest na tyle dobra, że odczytywanie tablic rejestracyjnych samochodów nie stanowi problemu. Skala projektu jest wprost niesamowita, i chyba tylko google mogło coś takiego zrealizować. Naprawdę niezła zabawka skutecznie zajmująca czas. Teraz można zwiedzać USA bez konieczności ruszenia się sprzed komputera:) Za: http://lunatykowanie.orta.pl/2007/05/30/it...it-is-goooogle/ Street View
 8. arcuf_cofinuf

  Starcraft 2

  Oblivion :) Gameplay w HD wygląda naprawdę miodnie, Colossusy i Reapery zapowiadają się ciekawie, w końcu jest "piechota" radząca sobie ze skarpami. Co do pomysłu z jedną "uber jednostką" to mam mieszane uczucia, zobaczymy jakie będą dla Terran i Zergów.
 9. SmitfraudFix powinien poradzić sobie z tą infekcją.
 10. Można :) Do obozu pod Kvatch trzeba kawałek odbić od drogi w prawo, mimo że na mapce się wydaje być tuż przy drodze. Dopiero sporo powyżej obozu, na serpentynach niebo robi się czerwone :)
 11. Neostrada TP Tarnów 256 kb 109-471 ms, średnia za 10 pomiarów równa 243 ms 14:16
 12. E tam. Operatory dzielenia i mnożenia mają taki sam priorytet. Najpierw wykona się dzielenie 1/2, w wyniku otrzymamy... 0 (tak tak, dzielenie całkowite), a następnie to zero przemnoży się przez wartość iloczynu zmiennych w nawiasie. I tak naprawdę to tu kryje się nie tyle błąd, co nieświadomość programisty. Wynik takiej operacji będzie zerem, typu takiego jak typ iloczynu zmiennych (czyli gdy jest float*float, to typ iloczynu też float, gdy float*int, to iloczyn jest float, int*int -> int). Potem nastąpi zrzutowanie tego zera na typ float (lub brak rzutowania, jeśli już jest ono floatem) i przypisanie. Gdyby zamiast 1/2 wpisać od razu wartość 0.5, wszystko będzie poprawnie, otrzymamy jakiś wynik zmiennoprzecinkowy, który będzie zerem tylko wtedy, gdy któraś z mnożonych zmiennych ma wartość 0.
 13. Edytowałem posta wyżej -> jednak to grafika dokonała żywota :(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.