Skocz do zawartości

Dziadek_bober

Stały użytkownik
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Dziadek_bober

  1. Witam

    Nie chce zakładać nowego tematu więc podepnę się.

    Mianowicie w tym roku nie dam rady zmienic kompa na nowego i myślę o wymianie procka na q6600 i wykręcenie go lub sprzedarz gratów i kupno i wykręcenie

    i3 540+mobo+ram.

    Gram czasami i niestety czuć, że poczciwe e5200 nie daje już rady. Co myślicie?

    Pozdrawiam

  2. Dlaczemu ta gra nie działała od początku tak jak z tym wgranym patchem?! Teraz pograłem dłużej i w szoku jestem normalnie, u mnie płynność jest o niebo lepsza :D aha no i jedyne czego brakuje nadal to AA :sad:

    No i mody zniknęły, jutro ponownie je zainstaluje...

  3. Po zainstalowaniu patcha w benchu 7 fps więcej (ale od początku nie brałem poważnie tego testu), a co do rozgrywki to jestem mile zaskoczony bo gra chodzi lepiej i jest to odczuwalne :D.

    Jak już ktoś wcześniej napisał to w opcjach grafiki jest więcej możliwości do wyboru. To tyle u mnie.

  4. Co od tych telefonów to mnie irytuje bardziej, to że jade przez cale miasto do jakiegoś typa po misję a tu nagle, gdy jestem na miejscu, wysiadam z samochodu to dzwoni stary znajomy, z zapytaniem czy nie wyjdę z nim gdzieś (złośliwość normalnie). I teraz nie zgodzimy się to tracimy respect, a zgodzimy się to tracimy dużo czasu na dojazdy i zawsze ta policja gdzieś się napatoczy.... :razz: i misje idą w odstawke.

  5. Śledzę ten wątek od czasu gdy pojawiło się gta na PC i bardzo dużo osób miało mniejsze, bądź większe problemy z tą grą. Ja się cieszyłem, że nie miałem: ani z instalacją, ani później w grze. No właśnie wszystko chodziło jak ta lala aż do wczoraj. Mianowicie od wczoraj nie goni mnie policja :blink: Gdy przejadę przez bramki nie płacąc to nic się nie dzieje! Mogę zabić ile osób chcę i też nic! Gdy strzelam do policji w samochodzie to zachowują się oni jak normalni ludzie z gry - czyli boją się i uciekają :blink: Dopiero jak się zabiję i wyjdę ze szpitala to wszystko po staremu jest i wtedy mnie gonią jak narozrabiam. Co ciekawe założyłem konto młodszemu bratu żeby mógł sobie grać i u niego w grze jest wszystko ok.

    Miał ktoś taki problem? Co o tym myślicie, od czego to może być?

  6. Ja to najbardziej lubię jeździć ciężarówką, rozpędzam się na maxa i uderzam w jakąś osobówkę :razz: a najlepiej jak jakieś autko dostanie się miedzy tira a ścianę wtedy to piękna rozpiedrucha jest :razz: Ogólnie dla mnie gra nawet pomimo tych wszystkich niedociągnięć jest MEGA fajna i za każdym razem jak w nią gram to mnie czymś zaskakuje.

  7. A ja mam pytanie troszku z innej beczki. Czy miał ktoś problemy z dźwiękiem? Tzn. dźwięk się przycina i "klatkuje", dopiero jak w dxdiag zmienie w dźwiękach przyspieszenie z maxymalnego na normalne to działa ok, ale wtedy w grze nie mogę ustawić dźwięku 5.1 :blink:

    Zmieniełem sterowniki karty muzycznej i to samo. Miał ktoś taki problem?

  8. Zainstalowałem tego patcha i.... nic nie dał oprócz 2 fps w benchmarku (przed 41 a po 43) :mur:

    Gra zwalnia w tych samych momentach co przedtem.

  9. Witam

    Planuje zmienić swoją konfigurację; ostatnimi czasy nie jestem w temacie i po oglądnięciu kilkunastu testów i tematów w mojej głowie panuje haos.

    Poszukuje grafy do około 650zl, najlepiej ze stajni nvidii.

    Jak możecie to podrzućcie jakieś propozycje, która karta, firma itd.

    Z góry dzięki. Pzdr

  10. Może to za dużo dla Twojego rdzenia i karta się przełącza w tryb 2d. Spróbuj jeszcze atitool'em. Jakie masz temp. na rdzeniu?

    Nie wiem co sie dzieje z moim rivatuner'em, ale jak krece atitool'em to jest ok :D rdzeń: 500->680; pamieci: 1400->1800 :) temp 56st. Dzieki za pomoc.

  11. Witam

    Mam mały problem z podkręceniem mojej grafiki. Do podkręcania używam programu RivaTuner. Problem wygląda następująco: Ustawiam taktowanie rdzenia np. z 500 na 550MHz, a pamięci z 700 na 800MHz. Wchodzę do Everesta i widzę ze rdzeń jest dalej na 500MHz, a pamięci 800MHz :mur: Testowałem 3dmarkiem na "podkręconym" rdzeniu i podkręconych pamięciach; później tylko na podkręconych pamięciach i wynik był taki sam :/ Jak ktoś wie jak ruszyć rdzeń to proszę o pomoc. Jakim innym programem mogę jeszcze pobawić się w OC?

  12. Witam

    Niestety przyczyna slabego OC jest plyta glowna :mur: Zmniejszylem mnoznik na procku, dalem kilka MHz wiecej nie nie wstaje. A najleprze jest to, ze nie chce mi wstac na ustawieniach jakie mialem do tej pory :blink: Dziwna ta plyta.

  13. Zamontowalem zalmana ale dzisiaj nie mam czasu juz testowac...

    Panowie ten zalman jest tak goracy jak oryginalny radiator :mur: Nie wiem czy nie zmienic spowrotem na tamta blaszke i nie zalozyc wiatraczka :?

  14. a ja sie zastanawiam czy w moim przypadku jest sens zmiany radiatora?

    Mam tego 'firmowego' gb i owszem jest goracy jak diabli ale nic sie w sumie z kompem nie dzieje (chociaz kto wie zaraz pod nim jest zasilka grafy i moze przeciez ja delikatnie ogrzewac;-))

     

    Jak zamontujesz to napisz czy cos to dalo bo ja sie waham.

    U mnie jak jest upał na dworze to czasami mam reseta jak dzialam dlugo, a mam zamontowany dodatkowy nawiew w obudowie. Jutro kupie zalmana, zamontuje i sie okaze czy to przez temp. sa te resety i malo MHz z procka <_<

  15. Witam

    Do tej pory siedizelem na Socket A wiec troche laik ze mnie jezeli chodzi o A64. W tym momencie proca dalem na: FSB 260, mem 166, HT x4 co daje 2350MHz.

    Dalem na FSB 270, mem 133 i HTx3 i nie wstalo <_< Co moze nie dawac rady: proc, memo czy mobo? :huh: Jak to sprawdzic i jak sprawdzic jaki jest rev. plyty? :oops:

    Z gory dzieki za odp.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...