Skocz do zawartości

tomek3232

Stały użytkownik
  • Postów

    159
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek3232

  1. Nowo zakupiony laptop po zainstalowaniu systemu (windows10) nie pozwala na regulację jasności matrycy. Tzn. działa kombinacja FN +F5 lub F6 ale przy pracy na ładowarce pierwszy krok ściemnienia nie powoduję żadnych zmian, natomiast 2 krok ściemnienia powoduje całkowity brak podświetlenia. Natomiast podczas pracy na baterii pierwszy krok ściemnienia powoduje "migotanie" podświetlenia matrycy natomiast kolejny krok powoduje zupełny brak podświetlenia. System został w pełni zaktualizowany poprzez Windows Update oraz Lenovo Service Bridge. Czy to jest usterka Hardware czy raczej brakuje jeszcze jakiś sterowników ?
  2. Witam Jestem zmuszony do zakupu dysku twardego. Jako cel obrałem dyski o pojemności 2TB w kocie do 300zł. Po krótkiej analizie rynku do wyboru mam: 1. Samsung 2TB HD204UI F4 32MB wady: awaryjny ? WD CAVIAR 2TB 64MB WD20EARS wady: wolny czas dostępu, wibracje 2TB 2000GB SEAGATE ST2000DL003 64MB obecnie faworyt Samsung SpinPoint F4EG 2TB 32MB wady: awaryjny, głośny WD Caviar Green 2TB WD20EARX 64MB brak informacji na jego temat Dysk będzie pracował jako jedyny w obudowie, więc będzie na nim instalowany system + magazynowane dane. Którym z powyższych dysków warto się zainteresować, a które omijać ?
  3. Witam Poszukuje notebooka w cenie do ok 1500zł. Przeglądając oferty uwagę zwrócił Asus K51AE-SX057 ELECTRO.pl - najlepszy polski elektromarket - Notebook ASUS K51AE-SX057 Niestety ten model jest już słabo dostępny oraz nie jestem pewny co do trafności wyboru. Wszelkie uwagi mile widziane.
  4. Często po dłuższym wyłączeniu komputera mam problem z jego uruchomieniem. Po naciśnięciu przycisku power nie pojawia się obraz na ekranie ani nie wydaje żadnych dzwięków. Czasami po dłuższym czasie uruchamia się z poprzedzającym komunikatem: Zazwyczaj kilkukrotne zresetowanie przyspiesza proces uruchomienia komputera
  5. Łaska, ale dalej nie wiem co mi daje zmiana poziomów tolerancji na każdym rdzeniu osobno ? Jeżeli przy OC jeden rdzeń ewidentnie gorzej się podkręca to zmiana "poziomu tolerancji" może w czymś pomóc ? Może czegoś nie rozumiem ale jeżeli mam możliwość ręcznej koniuracji to chciałbym wiedzieć co dzięki temu mogę osiągnąć i w jaki sposób to poustawiać ( chyba że działa tylko metoda doświadczalna).
  6. Do czego służy funkcji regulacji poziomów tolerancji w Płytach ASRock ? Rozumiem że włączając funkcje ACC możemy odblokować dodatkowe rdzenie w phenomie, ale na co wpływa zmiana poziomów tolerancji ?
  7. Czy razem z płytą główna ASRock M3A785GXH/128M w zestawie znajdują się śrubki do przykręcenia płyty w obudowie ?
  8. tomek3232

    Jakie Pamiątki

    Tylko pytanie czy te ramy będą chciały współpracować z ASRock M3A785GXH/128M w liście zgodnych pamięci niestety ich nie ma :( http://www.asrock.com/mb/memory/M3A785GXH128M.pdf
  9. tomek3232

    Jakie Pamiątki

    A warto zainwestować w pamięci 1600MHz (myśląc o przyszłej rozbudowie lub ewentualnej zmianie platformy) np: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...oducts_id=18850
  10. Za droga :) Ponawiam pytanie: Czy w razie ewentualnej przyszłej rozbudowy zestawu (lub zmiany platformy) warto zainteresować się ramami 1600MHz, czy lepiej sobie nie zawracać tym głowy ?
  11. A w razie w ewentualnej przyszłej rozbudowy zestawu warto zainteresować się ramami 1600MHz, czy lepiej sobie nie zawracać tym głowy ?
  12. Ja również bardziej się nastawiam się na tego ASRoca Zastanawiam się nad wymianą ramów na szybsze, tylko pytanie czy warto dopłacać do tych lub innych: Patriot 4GB (2x2GB) 1333MHz CL7 LLK Viper Patriot 4GB (2x2GB) 1600MHz CL7 LLK [PDC34G1600LLK] Patriot 4GB (2x2GB) 1600MHz CL7 LLK [PDC34G1600LLK] @andrew777 procesor faktycznie trochę drogi, ale ciężko znaleźć wszystkie podzespoły w jednym sklepie więc postawiłem na esc.pl
  13. Witam Jaką wybrać płytę główną z zintegrowaną kartą graficzną pod platformę AM3 Znaleźć na niej by się miał: Patriot 4GB (2x2GB) 1333MHz CL7 LLK - 299zł AMD Phenom II X3 720 /2.8GHz, 95W, BOX, Black, AM3/ - 459zł Głównie myślałem nad: AsRock M3A785GXH/128M - 325zł ale w głowie namącił mi też: Gigabyte MA785GT-UD3H - 335zł Niestety recenzji i testów dla powyższych płyt nie znalazłem :/
  14. tomek3232

    Router

    TP-Link ADSL (Annex A) TD-W8910G - łatwy w konfiguracji i stabilny.
  15. Kup OvisLink WL-1600GL http://allegro.pl/item709739749_ovislink_w...4ghz_4xlan.html Działa na nim DD-WRt, OPENWRT oraz TOMATO
  16. Czy zasilacz Coller master eXtreme Power 380W http://www.coolermaster.com/products/produ...=251&id=368 Można bezpiecznie zamontować do poniższych podzespołów: AMD Phenom II X3 720 BOX DDR3 4GB 1333MHz PDP Patriot LLK ASRock M3A785GXH/128M (grafika zintegrowana) HDD 320GB DVD SKYSTAR2 WI-FI ?
  17. Czy płyta Asrock M3A780GXH/128M jest jeszcze w sprzedaży ? Dostępna jest jeszcze tylko w nielicznych sklepach więc nie wiem czy brać póki jest czy może czekać na nowy model ? Edit: http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Mode.../128M&s=AM3 i wszystko jasne
  18. Mam jeszcze jedna małą prośbę o fotkę sp-hf1250x przy monitorze 22" - głośniki muszę ustawić na biurku przy monitorze i nie wiem czy przypadkiem nie będzie to wyglądało dość komicznie.
  19. dorzucę jeszcze 3 propozycje. http://allegro.pl/item663008071_eksluzywne..._drewniane.html http://allegro.pl/item669428817_glosniki_e..._drewniane.html http://allegro.pl/item671424396_drewniane_...x_promocja.html czy któreś z tych będą lepsze od powyższych ?
  20. czy będzie zauważalna różnica w jakości i głośności dźwięku pomiędzy tymi zestawami: http://allegro.pl/item664724339_promocja_j...spire_a200.html http://allegro.pl/item668918543_creative_s...ena_wez_je.html http://allegro.pl/item659032047_glosniki_l...t_logitech.html
  21. Jakim poleceniem mogę zniszczyć element znajdujący się w tablicy zmniejszając jednocześnie liczbę jej elementów ? Polecenie unset() kasuje jedynie zawartość pozostawiając pustą wartość w tablicy.
  22. Poszukuje czytnika kart pamięci który nie będzie potrzebował stosowania adapterów do kart mini i micro sd
  23. Dzięki, a już zacząłem pisać formularz za pomocą poleceń echo :)
  24. Dziękuje kolego m4r metoda z $_POST['zainteresowania'][$i] rozwiązała mój problem. Jednak teraz mam pytanie w jaki sposób wprowadzić dane ze zmiennej do pola typu text w formularzu, ewentualnie wprowadzić liczbę za pomocą przycisków typu submit w tym samym formularzu również do pola text. Czy w takim wypadku jestem zmuszony do podstawienia pola formularza do skryptu php i za pomocą echo i łączenia stringów generować zawartość ?
  25. Próbuje stworzyć formularz w którym wybieramy za pomocą pól chckbox zainteresowania które chce zapisać w tablicy zainteresowania[], a następnie próbuje je odczytać za pomocą pętli for. Niestety w żaden sposób nie potrafię wyświetlić wyświetlić wybranych pozycji. <form method="post" action="index.php"> Zainteresowania:<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="sport">sport<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="sport">motoryzacja<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="motoryzacja">motoryzacja<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="gotowanie">gotowanie<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="turystyka">turystyka<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="informatyka">informatyka<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="muzyka">muzyka<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="film">film<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="fotografia">fotorafia<br> <input type="checkbox" name="zainteresowania[]" value="mechanika">mechanika<br> <input type="submit" value="ok"><br> </form> <?phpfor ($i=0; $i<9; $i++) { echo $_POST[zainteresowania[$i]]; }?>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...