Jump to content

Winter

Stały użytkownik
 • Content Count

  400
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Winter

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0
 1. Jasne pain, najlepiej ich zagłaskać. Jest na to środek, trzeba raz mocno przylać to będzie robił za swoje grzechy.
 2. Pisarz, ty chyba jednak masz coś z głową. Widziałem twoje wątki kiedyś na innym serwisie i pisałeś to jak 10-latek, który właśnie miał pierwszy wzwód. Ile ty masz lat? Każdy ma jakieś problemy, ale na tym to wszystko polega, żeby sobie samemu pomóc. Na nerwowość nie ma żadnej rady, trzeba przemyśleć całe swoje życie i posłuchać ulubionej muzyki, pojeździć na rowerze i totalnie olać to co mówią ci za uszami.
 3. Jaaaasneee... a X2 jest tak słaby, że robi to w 5 godzin, bo C2D rox hard baby :lol:
 4. Jakoś nigdy nie lubiłem tego bohatera, z komiksów Batman mi szczególnie przypadł do gustu i nieco Spiderman.
 5. Słuchaj, jak chcesz coś dobrego oglądnąć to trzeba zapłacić. To jest kapitalizm, ty myślisz, że w TVP1/2 oglądniesz same hiciory, bo publiczna jest dofinansowywana z budżetu? Oni więcej wydają na kadrę kierowniczą, niż na nowe filmy.
 6. Lepsze D, bo w razie wojny nie jesteś paralitykiem i mogą cię wezwać na wojenkę.
 7. Ja czekam na 8600 to może się przesiądę na Vistę. Na razie jestem sceptyczny, bo mój komp nie jest wystarczający do gierek w Viście, a na tym mi głównie zależy. X2 3600+ (kręcony na 2.8 GHz), ABIT KN9, 1 GB RAMu (na DDR1000), dysk 200 GB, LCD itp. Ponadto nie wiem jak z dźwiękiem, mam SB Audigy 2 ZS, a z tego co wiem to Creative strasznie leje na robienie sterowników.
 8. ja mam 360 DF i trzyma X2, 1 GB RAMu, 200 GB dysk i 7300 GT. Wszystko podkręcone na maxa. :)
 9. Nie ma problemów, ta płyta jako jedna z nielicznych ma połówkowe mnożniki, nawet DFI nie ma odpowiedniego BIOSu.
 10. Nie masz po co chodzić w sprawie zablokowania IMEI, ponieważ w serii K750/D750 i W800 da się z łatwością zmienić IMEI przez dołączony kabel USB.
 11. Ja się w sumie gościowi poniekąd nie dziwię. Wysyłam listy i paczki praktycznie codziennie i wiem jak paniusie się tam olewają przy robocie - mówię list polecony-priorytetowy to nieraz wyśle jako sam polecony (idzie 2-3 dni), albo da znaczek priorytet piśmiennie i w ogóle go nie widać (nie daje naklejki). Potem tego są efekty.
 12. Tu: http://www.allegro.pl/item173644256_chieft...00_polecam.html Według mnie dobry.
 13. Niestety koledzy mają rację, jest masa problemów ze sterownikami, wiele rzeczy nie chodzi. Jednakże gry są kompatybilne, nawet te bardzo stare, ale już nowe chodzą o 20-30% wolniej. Niech wyjdzie SP1 to wtedy będzie sens przesiadki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.