Jump to content

Villentretenmerth

Stały użytkownik
 • Posts

  564
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Villentretenmerth's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. @BLANTMEN - zajebis*y kawałek. Ode mnie .: Thin Lizzy - Angel Of Death [Live - Dominion 1982]
 2. Ale pan Lech W. "nie był bolkiem" - ma na to wyrok sądu ;) Tylko ci historycy się nie chcą za bardzo "zgodzić" - "szuje i hamy" :lol: A dokumenty które o tym świadczą ? - "wszystko to virtualna podróbka SB". Poza tym, jak możesz nazywać wszystkich "okrągło-stołowych" per.: "KOMUNY" ? No jak ? Wyborcy PO Tobie tego nie darują ;) Choć wiemy od tych "wyborcuf", że PiS to jest cyt.: pisobolszewia, a pan Tusk prowadzi politykę "miłości" (cokolwiek to pojęcie w tym wypadku znaczy - a znaczy tyle co NIC) Przepraszam :( Od dziś koniec polytyky miłosci - PO idzie "na wojnę z PiS" - "dla dobra Polski i Polaków" - wszystkich. ;) I dla PRAWDY. :lol2: Rok 1939 - od 900 tyś. do 1,100 tyś. żołnierzy - przy szacunkowej liczbie ludności ok. 35 mln. obywateli. Rok 2009 - ok. 120 tyś. (sic!) żołnierzy - liczba ludności - ok 38,200 mln. obywateli. Sie rozwijamy :lol:
 3. Dziękuję panie @mib - poczytam sobie. Zawsze człowiek się "dowie więcej, prawda" ;)
 4. No to mamy "inną opinię".I tyle. Racja.Bo nie ma żadnej :lol: I to jest ten "kolejny sukces PO" :lol: Ale za to słupki rosnom w gurem :lol2: (choć ostatnio z tym jest problem, "machina PR się popsuła" ? :lol: ). Ja nie wiem nic (o budowaniu statków rzecz jasna). I więcej konkretu - kogo "panowie z PiSu umieścili" , "w jakich okolicznościach" itd. itp. Bo napisanie że to zrobili bez żadnego rozwinięcia, troszkę "trąci amatorszczyzną" - żeby nie powiedzieć propagandą w stylu PO :lol: ps. pan Grad "próbował" ? Nic z tego nie wyszło :( Z tego płynie wniosek, że za cokolwiek się weźmie minister z PO - "nie wyszło mu" - ale on jest dobry, chciał tylko mu nie wyszło :lol: Jednak jest to już deczko lepsze niż pan były minister Drzewiecki - ten nawet nie wiedział co podpisywał (do czego sam się przyznał publicznie) - zdolny człowiek, na odpowiednim stanowisku :lol: ps.tylko dlaczego się podał do dymisji ?! - taki zdolniacha no .... Eureka ! - ponieważ to jest rząd "fahofcuf" - i stąd te wszystkie "perypetie" :lol2: Jakże mogłem o tym zapomnieć.
 5. Nie widać ;) Ale proszę sobie to tak tłumaczyć (dla niewygody osobistej rzecz jasna ;]). A teraz życzę dobrej i spokojnej nocy.
 6. Twój cytat (post nr. 4471) .: "[...]Sądziłem że wiesz wszystko o swojej ukochanej partii[...]" Sugerowałeś to :) - ale jest pan panie @bryce w błędzie. Mam nadzieję że dotrze.Do "zwojów mózgowych" ;) eot.
 7. Jakiego uporu ? I jakiego rodzaju odporność na obiektywne (które konkretnie ?) opinie. Aaaa, masz na myśli te "obiektwną niewiedzę" pana @mib-a oraz pana @draak-a na temat podatków np. w roku fiskalnym 2009 ? (iż są niższe NIE za sprawą PO, tylko za sprawą PiS) Prześledź dokładnie oraz z uwagą poprzednie posty, będziesz wiedział :) Panie jasno-ciemno-widzę, gdzie ja napisałem że cyt .: "wiesz wszystko o swojej ukochanej partii" ? Wskażesz cytat gdzie tak twierdzę ? Czy kolejny kolega pt. "wydaje mi się" albo "jestem przekonany".
 8. O dziękuję "łaskawco". W końcu, po trzeciej prośbie byłeś ŁASKAW :lol: Aj, waj ;) NIE - lecz pytanie.: czy po dwóch latach rządów PO jest lepiej ?. Czy ATMOSFERA za rządów PO jest lepsza (w jakimkolwiek punkcie ?) ? NIE -jest kryzys (w niektórych branżach bardzo widoczny np okrętowy mówię globalnie o tym, notabene PiS mocno zawinił przy stoczniach) - tak, a napisz może jak pan Grad z PO "sprzedawał" stocznie, i co z tego wyszło, dla równowagi, wiesz. -pracodawczy w bardzo nieelegancko mówiąc w skrwysyński sposób wykorzystują kryzys aby obciąć pensje lub zwolnić pracownika co się objawia redukcją etatów niekiedy kompletnie niepotrzebnych. A czasem no cóż mają rację ale to już inna historia..... - ale to chyba nie jest wina PiSu ani prezydenta czy RM (czy kogo sobie jeszcze wrzucisz do worka) :lol: ? No chyba że to też wina PiS :lol2: @draacz-ku :lol: "zapomniał wół jak cielęciem był" (vide twoje "mierne próby ataku ad personam na moją osobę" - nieskuteczne zresztą). @bryce Nie przedstawię, bo nie słucham RM :lol2: ps. ale ty możesz, posłucham twojej "opowieści z narnii" (ma się rozumieć jedynej obiektywnej) :lol:
 9. ty musisz być głęboko "nieszczęśliwy" :lol: "Mama i Tata" "nie kochali" od małego :lol2:
 10. Ale ładnie "plujesz jadem" "atrapo niesiołka" :lol: Pisałeś że masz mnie w ignore ? Znowu się mijasz z faktami ? :lol2: ps. "niesiołkowi" nie dorównasz, niestety, a szkoda :lol:
 11. Tak. Ja nie odpisałem na twoje posty :lol: Do tej pory czekam aż odpowiesz na moje (3 słownie trzeci raz proszę - bezskutecznie) :lol: .: Post nr. #4442 [...]Pytanie do pana @mib-a (kolejne) .: - Polacy za rządów PO masowo wracają do kraju ? - czy za rządów PO zmniejszyła się liczba urzędników ? - czy za rządów PO zmniejsza się stopa bezrobocia ? [...] Odpowiem za ciebie "miszczu" - pytanie pierwsze - NIE, pytanie drugie - NIE, pytanie trzecie - NIE, ZWIĘKSZA SIĘ. A przypomnę tylko, że to pan Tusk właśnie w tym stylu "lał wodę". A co do pytania o media, podaj źródło panie @mib, a nie "wycinki pod teorię" WYRWANE Z KONTEKSTU (by "GW"), wtedy się do tego ustosunkuję.
 12. Śmieszny jest pan panie @mib :lol: I nie tylko śmieszny :lol2: ps. mniej gier komputerowych, i zabawy oraz nieudolnych prób ośmieszenia dyskutanta :lol: (rzeczowych argumentów zabrakło jak to u "wyborcuf PO") więcej "oleju w głowie życzę", a mniej słuchania propagandy.I opierania na tej "propagandzie" swoich wyborów. ps. te aluzje co do RM - "bezcenne" :lol: Prawie jak aluzje pana ministra Czumy w stosunku do pana Kamińskiego o "dziwnym zachowaniu ostatnio" :lol2: Taki "wysoki standart PO" :lol: Dobranoc.
 13. Mijasz się z faktami panie @mib. 3380966[/snapback] Poza tym hmmmm np nie mamy państwa policyjnego tak jak to było za PiS. Dowody, nie "pseudo-fakty" w stylu "wydaje mi się". Do pana @draaka - nie BREDŹ W ALKOHOLOWEJ MAGLINIE. I nie jestem dla pana "chłopczykiem".Dotarło mam nadzieję. Panie @draak, pana "emotikonki" nie pomogą :lol: Nic nie zmieni faktu, że podatki w roku fiskalnym 2009/2010 będą niższe dzięki PiS.A nie dzięki PO.I tyle. A pana "ignore" - "prąci mi i wisi" :lol2: Czego dowodzi cała ta wymiana zdań ? Że co niektórzy wyborcy PO (w tym "expert od fynansuf" pan imć @draak :lol: ) nie wiedzą nawet dzięki komu zostają podatki obniżone, a dzięki komu podwyższone.To raz.A dwa ? Skala znajomości merytorycznych argumentów u co niektórych wyborów PO jest równa ZERU.Ciekawe jak tam pozostali koledzy :lol:
 14. Widzę że pan @mib nie ma nic sensownego do napisania. Szkoda.
 15. Ponieważ ma dobry PR - ma media za sobą, a przynajmniej ich dużą część (Goebbels albo Lenin by to nazwali inaczej .: propaganda). Jeszcze raz poproszę o odpowiedź na moje pytanie (po raz drugi) .: " [...] Pytanie do ciebie: co PO zrobiło dla kraju przez 2 lata, dobrego. Poproszę o konkret (bo to że się "ładnie uśmiechają" to wszyscy już wiedzą). [...]" Odpowiesz, czy OLEJESZ pytanie ? (bo ci "nie odpowiada") ps. przypomnę ci coś, bo masz krótką pamięć i do tego "wybiórczą" .: Raport z rządów PiS skrytykowany przez Tuska Cytaty .: "[...] Donald Tusk, lider PO, skrytykował raport z dwóch lat rządów PiS a następnie podarł dokument. Szef Platformy dokonał tego aktu jeszcze przed publikacją dokumentu przez rząd - Jarosław Kaczyński ma go przedstawić popołudniu. Tusk powiedział, że raport był wnikliwie analizowany przez Platformę i znaleziono w nim "wiele kłamstw, kpin, propagandy i żartów". Tusk wyśmiał dokonania rządu w sprawie organizacji Mistrzostwa_Europy_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2012. Uważa on, że jeśli nadal będzie takie tempo działań jak dotychczas, to Polska straci prawo organizacji tej imprezy. "Czytamy, że rząd opracował zasady organizacji Euro 2012 i wie jak należy takie mistrzostwa zorganizować. Prawda jest taka, że premier nie ma o tym pojęcia. Do tej pory rząd PiS nie zrobił nic, by nasze marzenia o tych mistrzostwach stały się w 2012 roku faktem" - powiedział Donald Tusk. [...]" Same ogólniki "[...] Tusk odniósł sie również do stanu finansów publicznych państwa i silnej - wg. PiS - gospodarki. Stwierdził on, że rząd nic nie robi, aby ograniczyć deficyt budżetowy. "Rodzice codziennie żegnają na lotniskach dzieci wyjeżdżające za granicę do pracy. To jest obniżenie bezrobocia przez masową emigrację. Rozdział "Dobry stan finansów publicznych" to też kpina. PiS obiecał tanie państwo, tanią władzę, a przez te 2 lata zbudował najdroższą politykę w dziejach Polski" - mówił Tusk. [...]" Panie @mib. Czysta propaganda. Pytanie do pana @mib-a (kolejne) .: - Polacy za rządów PO masowo wracają do kraju ? - czy za rządów PO zmniejszyła się liczba urzędników ? - czy za rządów PO zmniejsza się stopa bezrobocia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.