Jump to content

RBEJ

Stały użytkownik
 • Posts

  1642
 • Joined

 • Last visited

RBEJ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. RBEJ

  Playstation 3

  Jak nie potrafisz debilku odróżnić fanboya od normalnego gracza, to zamilcz na wieki.
 2. RBEJ

  Playstation 3

  Zalatuje fanboystwem na kilometr. Aż mdli od czytania tego. Jeszcze brakuje tylko tekstu o codziennej masturbacji przy PS3.
 3. Zdecydowanie najlepsza gra roku. Szkoda tylko że UbiSoft olał Polaków i nie wypuścił patcha do gry w polskiej wersji językowej....
 4. Na początku gry pojawia się kilka poprawnie przetłumaczonych "fucków" i "dicków" ;)
 5. 2012 - film na jeden raz. Dla efektów specjalnych. Całe reszta to holywodzka szmira w najgorszym możliwym wydaniu. Takich filmów powinni zabronić. Superman był bardziej realistyczny i miał mniej przygód niż pisarz z rodziną. Nawet TurboDymoMan byłby zawstydzony tym filmem.
 6. RBEJ

  Seriale

  Po dwóch bardzo słabych odcinkach, House (a raczej Wilson) wraca w WIELKIM stylu.
 7. Piła 6 w porównaniu z takim Final Destination 4, to ARCYDZIEŁO.
 8. Oszukać przeznaczenie 4 - wyłączyłem po 15 minutach. Takiego debilizmu oglądać nie będę. To najgorsze filmowe 15-minut jakie widziałem. Aż się boję co było dalej w tym filmie.... Film powinien nazywać się Scary Movie 5.
 9. RBEJ

  Uncharted 2

  Żeby uzyskać AAx4 w każdej grze, wystarczy podłączyć drugą PS3 w trybie SLI :lol2:
 10. RBEJ

  Seriale

  Pierwszy odcinek mini serialu Paradox rozwalił mnie na maksa. Połączenie Raportu Mniejszości z Kontaktem od pierwszej do ostatniej sekundy trzymał mocno za gardło. Uwielbiam takie klimaty.
 11. Jakym nie znał prawdy historycznej i oglądnął Bękarty Wojny, to bym pomyślał że to Żydzi a nie Niemcy byli tymi złymi. Bardzo dobry film. Tarantino pokazuje po raz kolejny jak nietuzinkowym jest reżyserem. Mocna 9-tka.
 12. RBEJ

  Seriale

  Nowy odcinek Przybyszów całkowicie BEZNADZIEJNY. Po trzech całkiem niezłych epizodach, totalny spadek na dno. Tak się zdegustowałem, że wątpię czy będzie mi się chciało oglądać ten serial w marcu. PS. Mi też nowy House bardzo się podobał, do czasu dwóch ostatnich odcinków, w których mamy prawdziwą operę mydlaną.
 13. RBEJ

  Seriale

  Z House-a zrobiła się opera mydlana w której przypadki medyczne są dodatkiem do wątków miłosnych. Smutne. Z seialu dla prawdziwych facetów, robi się telenowela dla 15-latek.
 14. RBEJ

  Seriale

  Z House-a zaczyna się robić telenowela brazylijska....A do tego Gregory znów jest sobą, co mi się ogromnie niepodoba, bo jest typowym zagraniem pod publiczkę. Cała inność nowego sezonu poszła się kochać.
 15. Moon również doczekał się wersji HD :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.