Jump to content

amanda99

Stały użytkownik
 • Posts

  2088
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

amanda99 last won the day on June 29 2019

amanda99 had the most liked content!

About amanda99

 • Birthday 12/02/1939

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.overclock.pl

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Wola Dzbondzka
 • Zainteresowania
  666

Recent Profile Visitors

10313 profile views

amanda99's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

713

Reputation

 1. Ciśnięcie jak najszybciej jest to możliwe - popieram. Ciśnięcie jak najszybciej za cenę bezpieczeństwa swojego i innych - nie popieram.
 2. Jak chcesz mnie wkurzyć to bierz Mate 20 Pro bo stoi teraz w promocji za 1500PLN do 25 września.
 3. No zgaduj panie znawca jaka jest odchyłka, akurat liczę to sobie zawsze po tankowaniu.
 4. 300 kuni to pewnie dużo pali... I gdzie są wasze TDI ?
 5. Tell me more jak się na tym lata w praktyce, bo nigdy nie używałem a mam go w pakiecie.
 6. Jak chodziłem do szkoły na wsi to zdarzało się że część uczniów przychodziła dopiero pod koniec września jak wykopki zimnioków się kończyły. Zresztą co mnie interesują problemy innych. Niech się każdy martwi i troszczy o siebie.
 7. To już kwestia tylko i wyłącznie nazewnictwa.
 8. Chyba u Ciebie. Strzałeczką zaznaczony widok z mojego balkonu. Tak się żyje.
 9. Zwłaszcza dla średnio-zaawansowanego handlowca z aspiracjami na przeskok w kierunku bmw 320d bieda edyszyn (oczywiście najem długoterminowy).
 10. Na prawdę nie rozumiem ludzi którzy jeżdżą nad polskie morze. A jeszcze bardziej nie rozumiem pakowania się gdziekolwiek na urlop w sezonie, gdy fabryki mają przestoje i cała klasa robotnicza wyjeżdża na swoje sfinansowane przez bank olinkluziw. No i te upały po 30 *C. Wiem że nie wszyscy mają możliwość ale podejrzewam że akurat większość z nas, niedobitków czasów forumowych (nie)słusznie minionych, zarabia na życie używając mózgu i będąc fachowcem w swojej dziedzinie. Takim ludziom nie odmawia się urlopu w pierwszej połowie września. Ruch mały, temperatury idealne. To jest prawdziwy urlop.
 11. Jak na lato. Nie przetwarzam żadnych danych mogących leżeć w kręgu zainteresowania podmiotów, które byłyby zdolne do ich podglądania.
 12. OneDrive Premium. Bardzo fajnie współpracuje z telefonem na androidzie, wygodny, duża pamięć. Polecam. A do prac biurowych i dokumentów tylko Google Docs. Kto w 2019 roku jeszcze używa pakietu Office / Open Office offline ten nie wie co traci.
 13. Nie pamiętam czy to urban legend czy czytałem to w jakimś profesjonalnym opracowaniu, ale podobno dosyć duża część dolarów nosi ślady kokainy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.