Jump to content

markee

Stały użytkownik
 • Posts

  395
 • Joined

 • Last visited

About markee

 • Birthday 10/31/1981

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  2759643

Profile Information

 • Skąd
  Ustroń

markee's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. oriusz to kupa [ciach!]a!
 2. To nie takie proste, czytałeś mój drugi post o tej sytuacji. Napisałem tylko fragment z tego co miało zajście. EDIT: Ponadto, jezeli uwazacie, ze takie zachowanie jest na codzień normalne to to napiszcie! Ja sie czuje bardzo ponizony i uwarzam, że nie powinno coś takiego mieć miejsca! Powtórze się: ktoś powinien tam zrobić porządek.
 3. Ogólnie serwer jest równo zjechany. 2 lata gram w strzelanki online, ale poraz pierwszy spotkałem się z takimi wyzwiskami. Byćmoże ktoś wpadnie na tego posta i zrobi tam pożądek.
 4. Ndużycie było większe, napisałem tylko fragment. Skoro wspomniałeś, jeżeli wiesz jak go znaleść, poprosze.
 5. Dziś na serwerze o nr. IP: 212.76.32.53:28960 koleś o nicku 35 CM napisał sperma na miras. Miras to mój nick w grze.
 6. Jaką masz temperature w pokoju i jakie jest chłodzenie na procesorze? Gdyż procesor chłodzony powietrzem nie może mieć temperatury niższej niż temp. otoczenia.
 7. Akurat do tych pamięci producent daje gwarancje na prace z napięciem 2.3,2.4V.
 8. Ogólnie samolot startuje pod wiatr, a ląduje jakoś podobnie i nie jest to żadkość. Sam leciałem 3 razy i raz samolot kołował na koniec pasa w celu wystartowania (akurat w Londynie wiało). Co do autora, nie każdy się zna na samolaotach i widząc cieknące coś, ze szkrzydeł może mieć pewne obawy. Hm, raczej się samolot sprawdza przed startem.
 9. Dzięki za sprawdzenie logów. Niestety błędy występoławy nadal, wię zrobiłem format 8O
 10. Tak problemy nadal wystepują. A czy w tych logach widać jakieś wirusy? Jeżeli tak to bardzo prosze o nazwe takiego wirusa. Byćmoże ktoś napisał jakiś specialny program do jego usunięcia.
 11. Log z combofix dodałem do 1 posta. A jeżeli chodzi o setpoint to dodałem go programem jv16 powertools, gdyż domyślnie ten program tworzy sobie skrót w start, wszystkie programy, autostart. No i pewnego dnia przestał ładować się automatycznie. Mój system to Win xp pro sp3. Edit: Tak program działa i działał, tylko, zanim dodałem go jv16 musiałem uruchamiać go ręcznie (po załadowaniu systemu nie włąńczał się, chodziaż skrót do niego był w start, wszystkie programy, autostart). No i ciągle jest jeszcze ten problem ze skrótami.
 12. Zaczeło się od tego, że nie uruchamiał mi się program wpisany w autostart (chodzi o setpoint). Potem zauważyłem, że próby stwożenia skrótu kończa się zawieszeniem komputera. Zainstalowałem Kaspersky Internet Security 8 i oto wynik skanowania: Po usunięciu wirusów problemy z komputerem nie znikneły. Dlatego prosze o sprawdzenie logów: Silent Runners.vbs http://wklej.org/id/5b9da27b01 HijackThis v2.0.2 http://wklej.org/id/6e8f84b1b9 ComboFix 08-07-14.2 http://wklej.org/id/3ea6fbb3e2
 13. hm też tak myślałem ps a co do sidebandowych to mi sie nie podobają tweaky polepszające obrau
×
×
 • Create New...