Jump to content

markee

Stały użytkownik
 • Posts

  395
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by markee

 1. oriusz to kupa [ciach!]a!
 2. To nie takie proste, czytałeś mój drugi post o tej sytuacji. Napisałem tylko fragment z tego co miało zajście. EDIT: Ponadto, jezeli uwazacie, ze takie zachowanie jest na codzień normalne to to napiszcie! Ja sie czuje bardzo ponizony i uwarzam, że nie powinno coś takiego mieć miejsca! Powtórze się: ktoś powinien tam zrobić porządek.
 3. Ogólnie serwer jest równo zjechany. 2 lata gram w strzelanki online, ale poraz pierwszy spotkałem się z takimi wyzwiskami. Byćmoże ktoś wpadnie na tego posta i zrobi tam pożądek.
 4. Ndużycie było większe, napisałem tylko fragment. Skoro wspomniałeś, jeżeli wiesz jak go znaleść, poprosze.
 5. Dziś na serwerze o nr. IP: 212.76.32.53:28960 koleś o nicku 35 CM napisał sperma na miras. Miras to mój nick w grze.
 6. Jaką masz temperature w pokoju i jakie jest chłodzenie na procesorze? Gdyż procesor chłodzony powietrzem nie może mieć temperatury niższej niż temp. otoczenia.
 7. Akurat do tych pamięci producent daje gwarancje na prace z napięciem 2.3,2.4V.
 8. Ogólnie samolot startuje pod wiatr, a ląduje jakoś podobnie i nie jest to żadkość. Sam leciałem 3 razy i raz samolot kołował na koniec pasa w celu wystartowania (akurat w Londynie wiało). Co do autora, nie każdy się zna na samolaotach i widząc cieknące coś, ze szkrzydeł może mieć pewne obawy. Hm, raczej się samolot sprawdza przed startem.
 9. Dzięki za sprawdzenie logów. Niestety błędy występoławy nadal, wię zrobiłem format 8O
 10. Tak problemy nadal wystepują. A czy w tych logach widać jakieś wirusy? Jeżeli tak to bardzo prosze o nazwe takiego wirusa. Byćmoże ktoś napisał jakiś specialny program do jego usunięcia.
 11. Log z combofix dodałem do 1 posta. A jeżeli chodzi o setpoint to dodałem go programem jv16 powertools, gdyż domyślnie ten program tworzy sobie skrót w start, wszystkie programy, autostart. No i pewnego dnia przestał ładować się automatycznie. Mój system to Win xp pro sp3. Edit: Tak program działa i działał, tylko, zanim dodałem go jv16 musiałem uruchamiać go ręcznie (po załadowaniu systemu nie włąńczał się, chodziaż skrót do niego był w start, wszystkie programy, autostart). No i ciągle jest jeszcze ten problem ze skrótami.
 12. Zaczeło się od tego, że nie uruchamiał mi się program wpisany w autostart (chodzi o setpoint). Potem zauważyłem, że próby stwożenia skrótu kończa się zawieszeniem komputera. Zainstalowałem Kaspersky Internet Security 8 i oto wynik skanowania: Po usunięciu wirusów problemy z komputerem nie znikneły. Dlatego prosze o sprawdzenie logów: Silent Runners.vbs http://wklej.org/id/5b9da27b01 HijackThis v2.0.2 http://wklej.org/id/6e8f84b1b9 ComboFix 08-07-14.2 http://wklej.org/id/3ea6fbb3e2
 13. hm też tak myślałem ps a co do sidebandowych to mi sie nie podobają tweaky polepszające obrau
 14. Nie wiem jaki eax mam teraz, ale napewno dźwięk jest lepszy niż na orginalnych sterach. Nie jestem audiofilem a i tak odrazu dostrzegłem różnice pomiędzy orginalnymi i tymi zmodyfikowanymi sterownikami. No i jeszce w BF2 można włączyć obsługe dźwięku sprzętowego (w innych grach nie działa). W porównaniu do orginalnych to instalacja tego sterownika jest banalna.
 15. A dlaczego niema co patrzeć na piknięcia? Jeszcze nie słyszałem żeby piknięcia prawdy niepowiedziały. Swoją drigą miałek kilka takich sytuacji i wystarczyło wyczyśćić karte (obraz powracał). Też jestem zdziwiony, że nie zobaczył podczas gry artefaktów i nagle pamięci miały by niedziałać. No ale poczekajmy na dalsze info od autora odnośnie sprzętu i OC.
 16. jak by padł rdzeń to by było 1 długi i 8 krótkich. heh A jak by pamięci miały dawać artefakty to by nie było piknięć. Swoją drogom IMO 85 stopni na rdzeniu dla karty graficznej to jeszcze nie tragedia.
 17. 1 długi i 3 krótkie wsazuje na uszkodzenie pamięci KARTY GRAFICZNEJ. Napisz konfiguracje komputera, zresetuj bios i sprawdź na innej karcie graficznej. Potem pomyślimy dalej. Spróbuj jeszcze wyjąć karte graficzną i włożyć spowrotem do slotu.
 18. Moge zarzucić, a zktorego momentu dokładnie chcesz? No i gdzie mam go wysłać?
 19. Link do obrazka o vmod galaxy 7300 gt AGP z FAQ nie działa. Jeżeli ktoś ma tą fotke mógłby mi podesłać? Będe bardzo wdzięczny.
 20. markee

  Race Driver Grid

  Ty już tam nie kombinuj, bo jest jedna fajna trasa do drifta. Coś akurat na klawiature z tc on :-) Co do multi to faktycznie katastrofa, ale dodali private server (tylko że z chasłem). Edit: No i nie ma do dyspozycji nissana. Widziałem go u "konkurencji", może jakoś da się go odblokować? @CarsonPoland faktycznie coś pozmieniali w grafice. Demko na LOW wyglądało lepiej. Ale za to jazda z asystami wydaje się być nieco trudniejsza.
 21. markee

  Race Driver Grid

  Jak narazie walcze tą samą techniką od początku: i już nie moge się doczekac, kiedy naucze się robić drift legend :rolleyes:
 22. markee

  Race Driver Grid

  Jednak musze cie zmartwić bo zrobiłem 47 mln. Edytowałem posta wyżej. Myśle, że ten wynik da się jeszcze poprawić.
×
×
 • Create New...