Jump to content

B@nita

Stały użytkownik
 • Posts

  1183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Everything posted by B@nita

 1. Tu masz cichą od korsarza i taniej niż w x-komie:https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/klawiatury-komputerowe/klawiatury/gaming-k63-red-led-cherry-mx-red-na?f=0&utm_medium=linktxt&utm_campaign=2021.07&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265 Miałem, tylko że na niebieskich. Głośna była jak diabli i jakaś taka, oddałem. Testowałem też K63 i mega przy tej modecom, wybrałem K95 ale gdyby nie ona brałbym właśnie K63. Masz na oddanie 14 dni, korzystaj i wybierz co Ci podpasuje.
 2. Dlatego jak kupuje to wybieram Amazon, electro.pl czy media-expert i nie ma z tym problemu. Reszta robi zawsze pod górkę. Z x-sromem też różnie bywa czytając niektóre wpisy na forach.
 3. Logitech tu masz teraz w promce za 419zł, jak nie podejdzie to odeślesz.
 4. Jeśli celujesz w większa liczbę klatek np. w grach online(warzone)to jednak jakiś 1080p i 144hz.
 5. Nie żebraj u nich o jakieś grosiki, płyta w komputroniku tańsza o 60zł, cpu idzie wyrwać spokojnie 90zł taniej i wszystko z darmową wysyłką.
 6. Od tego masz atut:przesada, ale tracisz ducha. Czyli jesteś widoczny dla przeciwników na BSP oraz czujnikach pulsu.
 7. Dokładnie, ile razy instalowałem jakiś z tych programów, zawsze coś się przypętało. Mam wrażenie, że one przyciągają wirusy a nie zapobiegają.
 8. A jak z aparatami w tych chinczykach? Ta marka raczej odstawała w tej kwestii w porównaniu do samsunga czy huawei.
 9. Miejsce pod ewentualne wentylatory z boku, to powinno być zrobione przed sklejeniem tego w całość, chyba, że autor ma inny pomysł. Jonas@, to też ma wyglądać, skoro ma wisieć na ścianie.
 10. https://forum.purepc.pl/topic/378178-jaki-wygodny-fotel-pc-do-600zl/?tab=comments#comment-4069073 Jeden z licznych.
 11. Na forum jest kilka tematów, wystarczy poszukać.
 12. Jak masz wpięte pod router, to po co jeszcze usb? Przecież stacjonarny widzi drukarkę bez tego kabla.
 13. Dokładnie, od tego bym zaczął.
 14. Dokładnie, patrząc na obecne ceny kart graficznych budowanie dzisiaj kompa to kompletny bezsens.
 15. Albo wymienić cpu, ram i mobo korzystając z jakiś promocji, można często ustrzelić coś w fajnych cenach. Karta graficzna niestety w obecnym czasie jest zakupem bezsensownym i nieopłacalnym, lepiej iść w konsole.
 16. Nie powinno być z tym problemu, ale karta nie powinna nosić śladów używania. Tak samo opakowanie choć nie jest to oczywiście wymagane.
 17. Jak ci się nie spieszy to upolujesz dużo taniej, można wyrwać z outletu poniżej 200zł. Niedawno wyszły nowe sterowniki i nowy panel Sound Blaster Command do tej karty. Weź z jakiegoś sklepu na testy, masz 14 dni na zwrot.
 18. Znowu zaczynasz spamować nowymi tematami?
 19. Kto gra dłużej niż kilka godzin dziennie? Koparka chodzi non stop i nigdy nie wiadomo jak to jest chłodzone. Zestaw kart w koparce chyba robi większą temperaturę niż jedna u gracza który dba o swój zestaw aby miał lepsze chłodzenie i niższe temperatury. Widzę, że kopacze urabiają kolejny mit, że karty po koparkach są jak nowe a to gracze je zarzynają.
 20. Czyżbyś kupił kartę z pewnego outletu na łolegro?
 21. Wyłączasz monitor? Przy DP monitor musi być na czuwaniu podczas uruchamiania, tak jest np. u mnie. Na hdmi działa normalnie, czyli po włączeniu kompa i później monitora przyciskiem pojawia się obraz normalnie, na DP już nie.
 22. To darmowa gra...
 23. Ile dostanie rabaciku? 20zł? Przed zakupem radzę porównać w innych sklepach bo xkom jest drogi.
 24. Nie żebraj u nich o marne grosze, sam cpu masz na morelach 80zł taniej, obudowa na allegro czy wspomnianych morelach 50zł taniej o reszcie podzespołów w różnych sklepach nie wspomnę. Wiele sklepów ma darmowe wysyłki, nie to co xkom.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.