block
-
Postów
39 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez block
-
-
-
-
No więc spotkały mnie kłopoty, nie ze samym steam tu wszystko ok. Natomiast games windows live (czy jak to cholerstwo się zwie)
Zarejestrowałem się w windows live id i głupi nie przestawiłem kraj na inny niż Polska. Odpaliłem dirt2 wpisałem kod, który dostałem od steam i piękny windows live mi napisał, że mój kraj nie jest obsługiwany w ich przepięknej usłudze. Więc założyłem nowe konto na anglię i myślałem, że mnie ch.. trafi jak po wpisaniu kodu na nowe konto windows live oznajmił mi, że klucz już jest przypisany do innego konta. Usunąłem poprzednie konto i dalej pisze, że klucz jest przypisany do innego konta. Pomocy!
Napisałem tu ponieważ nie wiem czy do steam mam pisać po nowy klucz? A może jest jakiś prostszy sposób, krótszy niż ten mój cały post :mur:
-
Mam 5770 podpiętą do tv przez hdmi. Nie miałem problemów z dźwiękiem pod 10.1, 10.2 ani 10.3 (w7 x64).
Już doszedłem o co chodzi
, jak telewizor(podpięty hdmi) jest ustawiony jako główny to wszystko super dźwięk nic nie tnie, ale jak monitor jest jako główny a telewizor jako rozszerzony pulpit, to przeciągając okno z filmem na telewizor dźwięk się przycina. Myślę, że to jasno opisałem :rolleyes: I tu prośba do @borsuczy król, mógłbyś to sprawdzić? Na 4850 to było nie do pomyślenia. :angry: -
-
Już nie wiem co robić, starsze sterowniki sprawdziłem i lipa, najbardziej dźwięk zacina jak się poruszy myszą albo otwiera jakiś katalog, czy to możliwe żeby karta była zepsuta?
-
Ma ktoś podpiętą hd5770 pod telewizor przez hdmi, u mnie strasznie dźwięk przerywa (na hd4850 było ok).
System na świeżo postawiony xp, na w7 to samo. Ma kto jakiś pomysł, bo już żałuje, tego zakupu.Sterowniki najnowsze 10.2
-
albo jeszcze taniej http://arkomp.eu/pasywny-zasilacz-600w-p-340.html
będziemy kupować tylko niech go ktoś przetestuje
-
Ja mam na xp i na 7, aktywowane. spróbuj przez inną przeglądarkę.
-
Znalazłem takie cudo http://omnishop.eu/pl/show/pixmania-radeon...press_2.0;55044 ktoś wie co to za karta Pixmania? i co to za sklep. Cena jest bardzo atrakcyjna zastanawiam się nad kupnem.
-
Dostałem z vobisu boxa i są dwie wersje w pudełku 32, oraz 64 bit. czy to oznacz że mogę dwóch naraz używać albo mam się zdecydować na jedną?
-
wreszcie vobis rozpoczął wysyłkę jutro powinno być :razz:
-
Ma ktoś takiego E6300 na IP35-E, na stronie abita jest ale jakiś inny E6300 i nie wiem czy ten będzie działał.
-
no fakt tanio znalazłeś
http://www.agito.pl/karty-graficzne/sapphi...x.0.359799.html
-
Witam.
Mam kilka pytań dotyczących podłączenia SB Gamer do amplitunera Denon AVR-1509. W instrukcji na stronie Creative'a znalazłem informacje, że kablem jack-chich mogę podłączyć kartą z KD ale będę mógł przesłać cyfrowy dźwięk tylko 2.1.
Nie jestem specem w tych sprawach ale:
- czy puszczając film z komputera w formacie mkv, z dźwiękiem w formacie DTS, nie usłyszę efektów 5.1 i DTS?
- czy potrzebuje takiego kabla : przykład
- jak podłączyć SB z ampli, żeby osiągnąć efekty EAX ?
z góry dzięki za cierpliwość bo pewnie odpowiedź na moje pytania już padła, ale przyznam się do lenistwa.
Tu masz kabel, niech się wypowie jeszcze jakiś fachowiec, ale tamtym to raczej tego nie połączysz.
-
Tak tylko dokąd czekać jak się ma Creative 5100 :sad: chyba zapoluje na jakieś używane 5500 i będę czekał dalej.
-
Właśnie gdyby były dostępne w naszym pięknym kraju, to już bym je dawno kupił, pisałem do infosoft czy mogą je sprowadzić ale nie odpisali. Czekam aż kumpel będzie jechał na ukraine i zdecyduję czy je brać. Ale wiadomo jak kupię na ukrainie no to problem z ewentualną gwarancją i to mnie powstrzymuje przed decyzją.
-
PeterMac - dzięki za wyrażenie opinii, podałem te głośniki ponieważ szukam jakiegoś zestawu, jeżeli się okaże, że niema nic w cenie 1200pln co przebije Z-5500 to je kupię.
Natomiast firma Microlab nie jest noname a w ofercie ma więcej głośników niż logitech i creative razem wzięte i nie porównywał bym ich do manty.
-
mały temat z innego forum
-
Dobra widzę, że trochę osób siedzących w temacie się tu zebrało, czy jako alternatywa dla Z-5500 mogło być coś takiego: http://deshevshe.net.ua/acoustic-microlab/...ab_h500d_5.html przyznam że z wyglądu bardziej mi odpowiadają. Ktoś miał okazję słyszeć jak to gra?
-
tobie zupełnie nic to encodery
To w takim razie ja mam pytanie, mam x-fi gamera, chcę kupić głośniki nowe 5.1 czy mam wybrać takie z wejściem optycznym? Teraz mam zwykły zestaw creativa 5100 i wszystkie filmy mi działają w dts. To w takim razie do czego jest potrzebne to wejście optyczne w zestawie głośników 5.1 czy będzie lepsza jakość odtwarzanego dźwięku, chodzi mi głównie o filmy.
-
Mam X-Fi Xtreme Gamer, mam podłączony przedni panel z obudowy komputerowej, żadnych problemów z zamianą mic/lin nie zaobserwowałem. Takoż głośniki ładnie się wyciszają gdy do tego panelu podłączam słuchawki, a z problemem wyłączającego się wzmocnienia +20dB mikrofonu też sobie poradziłem, przy pomocy jednego wpisu w rejestrze, chyba nawet wyczytanego w tym wątku :)
Proszę o pomoc bo mnie trafi coś, też mam podłączony przedni panel z obudowy komputerowej u mnie po podłączeniu słuchawek przełącza się na głośniki 5.1, a jak wyciągnę słuchawki to przełącza się wtedy na słuchawki, czyli zupełnie na odwrót. Pomóżcie co mogę źle robić.
-
Tak, jest ich tak mało albo prawie wcale, są Geniusy 5.1 przyzwoite, potem długo długo nic i "uchodzący" w naszym kraju za najlepszy komputerowy 5.1 czyli Logitech z-5000 który jak wiadomo frontów/satelit do zadowalającego słuchania muzyki nie posiada...
Do Twoich wymagań pasuje mi Sven HA-1410T, ale niestety u nas nie da się go dostać.
Do takich rozmiarów pokoju to nie ma co szaleć, jak ma być 5.1 to rozpatrz to:
http://www.allegro.pl/item546031305_zestaw...a_fvat_wwa.html
http://www.allegro.pl/item543446593_redsta...a_creative.html (mając na uwadze ten post)
Ps. Ja nie namawiam do 2.0, ale na pewno będzie dużo gorszy odsłuch muzy na frontach z 5.1 niż na zestawie stereo za tą samą kasę :)
Znalazłem coś takiego http://www.infosoft.pl/product.php?id=1123...p;categorie=289 ale nic na ich temat jak to gra, może ktoś ma i się pochwali i jak by ktoś mógł coś powiedzieć o tym zestawie Redstar, z wyglądu mi pasują.
-
Tak mozna go pochylic (jesli chodzi ci o pochylenie do przodu) ale tylko minimalnie. Fajny pomysl z przyciskiem power :rolleyes:
Ok, ale jak to zrobić bo ta blacha u mnie ani drgnie, boję się, że coś połamie. Power jest extra.

Wyraź Swój Sprzeciw Przeciwko Biernemu Paleniu
w Ośla łączka
Opublikowano
Nie ma się co podniecać, jak zwykle w naszym pięknym kraju będzie to można obejść:
"Zakłada ona, że właściciele lokali gastronomicznych o powierzchni poniżej 100 metrów kw. będą mogli zdecydować czy lokale te będą w całości przeznaczone wyłącznie dla osób palących czy niepalących. W większych lokalach (powyżej 100 m kw.) właściciel będzie mógł wydzielić sale dla palących"
Widać PO będzie mieć więcej kasy na kampanie.