Skocz do zawartości

noid

Użytkownik
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez noid

  1. noid

    front panel - z czego?

    a co dać pod tą plexy zeby to nie było przeźroczyste??
  2. noid

    front panel - z czego?

    właśnie węszę gdzie we wrocku są jakieś sklepy z tego typu sprzętem...zna może ktoś takowe??
  3. noid

    front panel - z czego?

    hehe :D , jak dla mnie to jest narazie zbyt zaawansowane, narazie jakaś blacha pomalaowana sprayem wystarczy, tylko doradźcie jaki spray?? narazie rozebrałem stary cd-rom i wyczyściłem środek :) , teraz tylko nie wiem co i jak dać na przód..... http://www.noid-site.skb.pl/mod/front-panel/2.jpg tu macie fotke mojego frontu, wiem ze muszę napędy i kieszeń pomalować :lol:
  4. noid

    front panel - z czego?

    ale ja już nie chce tego robić z zaślepki, chciał bym coś nowego zrobić
  5. noid

    front panel - z czego?

    witam! z czego można zrobić front-panel?? jakiś pomalowany metal?? mam zamiar przerobic stary cd-rom na zaawansowany panel tylko nie mam pojęcia z czego zrobić przód, wolne zaślepki już mi się skończyły :)
  6. chciał bym pomalować napędy w kompie tylko nie wiem jaki spray do tego wybrac, wogole sie na tym nie znam, proszę o pomoc..... fotka http://noid.skb.pl/noid//mod/front-panel/2.jpg
  7. noid

    Przednie Panele !!!

    tak przy okazji, mod mojej kieszeni http://noid.hk.pl/mod/siatka/
  8. noid

    Przednie Panele !!!

    mój skromny front-panel :D :
×
×
  • Dodaj nową pozycję...