Skocz do zawartości

Levuss

Stały użytkownik
  • Postów

    41
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Levuss

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Z tego co wyczytałem na notebookcheck to model z pamięciami ddr2 wydajności +- radeona 4650 więc jest wolniejszy niż model 4670 z pamięciami ddr3. Skutecznym rozwiązaniem problemu jest ponoć obniżenie taktować 4670 z ddr3 o kilka Mhz. Mam takie pytanie do Ciebie bo Twój lapek jest już 3ci raz w serwisie. Czy po naprawach gwarancyjnych lapek nie zosta porysowany, podrapany, źle złożony?. Na te przypadłości skarży się wiele osób.
  2. Witajcie W moim lapku pojawił się chyba jakiś dziwny problem. Na samym początku mysz miałem podpiętą pod port USB znajdujący się z prawej strony, ale po jakimś czasie zacząłem wykorzystywać port USB zabudowany po lewej stronie. Często używam słuchawek i otóż po ich podłączeniu odkryłem frustrujące zjawisko. Ze słuchawek było słychać takie piiik piik kiedy zacząłem poruszać myszką. Jeśli nie używałem myszki wszystko było ok. Na touchpadzie zjawisko to nie występuje. Postanowiłem przełożyć myszkę do prawego portu USB i co się okazało, że teraz nie ma tego piik podczas ruszania myszką. W czym może tkwić problem?.
  3. Czy ktoś spotkał się z takim dźwiękiem podczas użytkowania systemu?. Dzwięk wystąpił podczas normalnej pracy na komputerze. http://www.wrzuta.pl/film/rfLTZdBfMk/20081205042 :::CPU:::AMD Athlon X2 4200 :::Mobo:::Asrock 939Dual VSTA :::GPU:::BFG Geforce 7800GS OC 256DDR III :::RAM:::1GB Kingston DDR 400 CL 2.5 :::HDD::: Samsung SP120GB + SP40GB :::PS:::Delta 350W DPS-350PB-2 :::LCD:::Samsung SM931BW :::Speakers:::Modecom MC 9860 :::Case:::CoolerMaster Elite 330 :::Windows XP Home Edition:::
  4. Moja prośba związana jest z tym artykułem: http://forum.purepc.pl/Socket-754-939-940-...-a-t211510.html Na początku instalujemy Sterowniki od AMD. Potem mamy ściągnąć łatkę, ale niestety link do niej nie działa. Moze ktoś podać linka do tej łatki? Następnie instalujemy łatkę od MS Prosiłbym o podanie linka do polskiej wersji tej łaty (czy KB896256-v4-x86-PLK to jakaś nowsza wersja łaty KB896256-v3-x86?)
  5. Słuchajcie możecie mi powiedzieć ską ściągnąć tego Hotfixa?. Łatki mają mieć oznaczenia??: 1.WindowsXP-KB896256-v3-x86 2.WindowsXP-KB896256-v4-x86-PLK Czy pierwsza łatka też musi być w polskiej wersji językowej?
  6. Ostatnio miałem dość ostro zainfekowanego kompa. Skanu dokonałem Kasperskym 2009 i na dodatkowym dysku 120GB wykrył dużo wirusów i nie wiem czy komputer się sam zrestartował czy program mu kazał bo akurat jak wchodziłem do pokoju to się ponownie uruchamiał i niestety system nie widział już mojego 120 gigabajtowego dysku. Podobnie w BIOS;ie nie było go widać. Teraz mam taki problem, że pierwszy raz po formacie nie wykryło mi znowu w systemie tego dysku. Zrestartowałem komputer i wszystko wróciło do normy ( system widzi dysk 120gb). Czy winę za taki stan rzeczy mogą ponosić jeszcze jakieś wirusy zalegające na tym dysku czy raczej problem tkwi po stronie sprzętu?.
  7. Chodzi zapewne o opcję Load Optimized Defauls czy coś w tym stylu?. Tak próbowałem i dalej to samo. Możecie mi podaćw jakiej zakładce w BIOS'ie są ustawienia portu COM i mógłby ktoś komu działa port COM podać jakie powinny być tam ustawienia.
  8. Witajcie. Mam 3 problemy 1.Kumpel pożyczył mi swojego pendrive, abym wrzucił mu na niego dane. Po włożeniu pendrive system poprawnie go rozpoznaje. W momencie próby otworzenia pendrive następuje restart komputera. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy??. Windows XP HE+ SP2, pendrive Sandisk 4GB Asrock 939Dual VSTA. 2.Na płycie uszkodzeniu uległ prawdopodobnie port COM. Czy mogę jakoś sprawdzić czy daje napięcia?może w BIOS'ie jest wyłączony(gdzie szukać tej opcji w BIOS'ie??). 3. Podczas uruchamiania lub restartu komputera w momencie kiedy pokazuje się jaki sprzęt posiadamy to w prawym dolnym roku monitora mam taki kod 50AC co on oznacza?
  9. Moja wina zapomniałem napisać że mysz mam pod ps2 a klawiaturę pod USB wiec wątpię, że zainstalowanie sterów do USB coś da. Spróbuję kupić nową mysz i zobaczę czy pomoże.
  10. Pisałem już wcześniej o problemach z myszką. Chodziło o to, zę czasami trzeba było ponownie uruchomić komputer i wtedy myszka działała. Dzisiaj zrobiłem formata, wszystko było dobrze do momentu zainstalowania sterowników ULI. Po restarcie myszka już nie reagowała i musiałem ponownie komputer restartować. Co o tym myślicie? instalowałem: Uli PCI to Agp Controller driver Uli Pci 10-100 Fast Enthernet Uli USB 2.0 nie instalowałem
  11. Po co ten lament od razu?? myszkę sprawdzę, ale nie oczekuję cudów skoro działa normalnie w grach itp. tylko czasami podczas uruchomienia ten problem się pojawia.
  12. YogiCK ale myślę, że to nic nie da
  13. Słuchajcie czy ktoś miał kiedyś na tej płycie taki problem. Czasami jak włączę komputer po jakiejś godzinie(lub więcej) to po załadowaniu sytemu myszka nie chce działać, nie reaguje na polecenia, pomaga dopiero restart. W czym tkwi problem? Mysz pod ps2 a klawiatura pod usb
  14. Mieliście taki problem, że jak czasami resetujecie komputer lub go włączacie po krótkiej przerwie to myszka w ogóle nie reaguje? dopiero pomaga restart?
  15. Mam problem :mur: już nie wiem co o tym myśleć. Mam ustawiona nominalną dla mojego LCD rozdzielczość 1440x900 i jak zresetuję komputer lub go wyłączę i włączę to obraz się tak rozciąga, że pasek narzędziowy Windowsa jest poza ekranem i muszę ustawić niższa rozdzielczość powiedzmy 1024x768 a po niej nominalną i wtedy wszystko wraca do normy. W czym może tkwić problem? raczej nie w LCD. Przegrzewanie też można wykluczyć bo temp cpu do 30st. a gpu do 47st. Temperatury są oczywiście podane w stresie jakie odnotowuje PC Wizard 2008.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...